Czarni Jało-Orzeł Faliszówka

Tematy związane z drużyną Czarnych

Moderatorzy: colo, paul_proteus

Mlody_1910
Weteran
Weteran

Re: Czarni Jało-Orzeł Faliszówka

Post autor: Mlody_1910 » 27 września 2015, 12:39

czarni-fan 1910 pisze:co niektorzy na tymforum powinni sie wziasc za granie w pilke a nie jej kopanie i tutaj glupie komentowanie.Trzeba sobie powiedziec jasno ze gramy slabo i wygrywamy dzieki slabej druzynie przeciwnej.Wiecej ochoty do treningow ipoprawy gry wlasnej na nich to i wmeczach bedziecie lepiej grac a nie posmiewisko robic z siebie Miasta i Czarnych.
przezt wzgląd na znajomość i szacunek do Twojej osoby komentował wypowiedzi nie będę :hurra: Tylko Czarni !!!!

czarni-fan 1910
VIP
VIP

Post autor: czarni-fan 1910 » 27 września 2015, 13:21

Mlody_1910 pisze:
czarni-fan 1910 pisze:co niektorzy na tymforum powinni sie wziasc za granie w pilke a nie jej kopanie i tutaj glupie komentowanie.Trzeba sobie powiedziec jasno ze gramy slabo i wygrywamy dzieki slabej druzynie przeciwnej.Wiecej ochoty do treningow ipoprawy gry wlasnej na nich to i wmeczach bedziecie lepiej grac a nie posmiewisko robic z siebie Miasta i Czarnych.
przezt wzgląd na znajomość i szacunek do Twojej osoby komentował wypowiedzi nie będę :hurra: Tylko Czarni !!!!
i bardzo dobrze.Tylko Czarni .Na dobre i na zle.

lato
VIP
VIP

Post autor: lato » 27 września 2015, 14:06

Druzyna Czarnych jest liderem klasy okregowej.W przeszłości róznie bywało,była ,,A,,klasa,okręgówka,liga regionalna,4 liga,3 liga ale tak żałosnej frekwencji jak wczoraj nie pamietam na meczu Czarnych od ponad 35 lat.Tłumaczenie ze pogoda tez do mnie nie trafia, bo bywał czas ze padało non stop,boisko zalane,bywały mrozy,śniegi,wichury,susze ale takiej frekwencji jak wczoraj to nie pamietam.Odechciewa sie cokolwiek dla tego klubu robić.Klub ma byc dla kibiców a jesli ich nie ma to po co klub?

kuba1975
VIP
VIP

Post autor: kuba1975 » 27 września 2015, 14:56

lato pisze:Druzyna Czarnych jest liderem klasy okregowej.W przeszłości róznie bywało,była ,,A,,klasa,okręgówka,liga regionalna,4 liga,3 liga ale tak żałosnej frekwencji jak wczoraj nie pamietam na meczu Czarnych od ponad 35 lat.Tłumaczenie ze pogoda tez do mnie nie trafia, bo bywał czas ze padało non stop,boisko zalane,bywały mrozy,śniegi,wichury,susze ale takiej frekwencji jak wczoraj to nie pamietam.Odechciewa sie cokolwiek dla tego klubu robić.Klub ma byc dla kibiców a jesli ich nie ma to po co klub?
nie masz sie co dziwic co do frekfencji,, oglądając gre naszych zawodników to odechciewa sie wszystkiego..
tak słabej gry nie pamietam, a chodzą słuchy ze Folwarski to tyl;ko na runde jest u nas.. ciekaw jestem kto bedzie strzelał bramki...niestety okręgówka pozostanie na długo w Jasle :cisza: :cisza:

czarni-fan 1910
VIP
VIP

Post autor: czarni-fan 1910 » 27 września 2015, 14:57

ja tam bym nie liczyl ze jak spadniemy z 4 ligi i bediemy grac w okregowce i wygrywac mecze to nagle frekwencja na meczach bedzie duza i klub bedzie mial dzieki temu wieksze dochody .Niestety slaba gra z Biezdziedza mimo wygranej oraz slaby mecz w Lezynach pokazaly kibicom ze ciezko sie mecze Czarnych oglada pomimo nawet slabych druzyn przeciwnych.Moim zdaniem slaba gra oraz pogoda zrobily swoje ze tak slaba byla wczoraj frekwencja,bo na meczu z Biezdziedza bylo znacznie wiecej ludzi ,a byladobra pogoda i druzyna z Biezdziedzy znacznie atrakcyjniejsza niz Faliszowka.Nie ma co sie zalamywac glowa do gory .

Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum

Post autor: Czoper » 27 września 2015, 23:35

Mlody_1910 pisze:czoper zapraszam !!! pokażesz co potafrisz .. kłapać na forum każdy potrafi !!!!

Chłopcze... napinasz się, a ja reprezentowałem Czarnych jak Ty na g ówno papu wołałeś. Przepraszam, zapewne nie było Ciebie na świecie.
Nie tylko na forum "kłapię" bo setki meczy przeżyłem, uczestniczyłem i rozgrywałem, wierz mi wiem co to zapach szatni. Lecz nie potrafisz przyjąć rzeczowej krytyki, bo nikt Was nie wyzywa, tylko ludzie stwierdzają że gracie słabo, i nie mówią że nie potraficie kopać prosto piłki, tylko spadek formy jest. Ja nadal będę przychodził na Śniadeckich, do świątyni na Śniadeckich...

Mlody_1910
Weteran
Weteran

Post autor: Mlody_1910 » 28 września 2015, 07:10

Czoper pisze:
Mlody_1910 pisze:czoper zapraszam !!! pokażesz co potafrisz .. kłapać na forum każdy potrafi !!!!

Chłopcze... napinasz się, a ja reprezentowałem Czarnych jak Ty na g ówno papu wołałeś. Przepraszam, zapewne nie było Ciebie na świecie.
Nie tylko na forum "kłapię" bo setki meczy przeżyłem, uczestniczyłem i rozgrywałem, wierz mi wiem co to zapach szatni. Lecz nie potrafisz przyjąć rzeczowej krytyki, bo nikt Was nie wyzywa, tylko ludzie stwierdzają że gracie słabo, i nie mówią że nie potraficie kopać prosto piłki, tylko spadek formy jest. Ja nadal będę przychodził na Śniadeckich, do świątyni na Śniadeckich...

Ze względu na Twoją prostotę " chłopcze" nie będę komentował tego co napisałeś . Życzę miłego dnia i czekamy aż Nas wzmocnisz :hurra:

kuba1975
VIP
VIP

Post autor: kuba1975 » 29 września 2015, 20:02

a ja chciałbym się zapytać gdzie są nasi kibice z trybuny ,,pod hutą,,
na wyjazdach ich nie widac,by pomóc drużynie a u siebie na meczu z faliszówką 1 słownie jeden :hyhy:

czarni-fan 1910
VIP
VIP

Post autor: czarni-fan 1910 » 29 września 2015, 22:01

kuba1975 pisze:a ja chciałbym się zapytać gdzie są nasi kibice z trybuny ,,pod hutą,,
na wyjazdach ich nie widac,by pomóc drużynie a u siebie na meczu z faliszówką 1 słownie jeden :hyhy:
mieli wolne teraz w Zarszynie beda na 100 %

CYNGIEL
VIP
VIP

Post autor: CYNGIEL » 30 września 2015, 13:22

kuba1975 pisze:a ja chciałbym się zapytać gdzie są nasi kibice z trybuny ,,pod hutą,,
Fakt.Wstyd. :zdegustowany:

ODPOWIEDZ