Przełęcz Dukla-Czarni Jasło niedziela 17.04

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Przełęcz Dukla-Czarni Jasło niedziela 17.04

Post autor: lato »

A ja myślałem ze rekordowa w ostatnim czasie liczba użytkowników na tym forum zareagowała na propozycję ufundowania extra premii od kibiców dla zawodników Naszego klubu, za wygraną w Najważniejszym w rundzie wiosennej meczu na boisku lidera.No nic,jakoś się specjalnie nie zdziwiłem. Do wylewania żalów na mnie jestem już tutaj przyzwyczajony i jakoś nieszczególnie sie nimi przejmuje bo sa od anonimów ukrytych przed monitorem.Czekam natomiast co odpowie Mi osoba do której mój post był zaadresowany.Cały post a nie ostatnie zdanie :cool:
Czarni1910Jasło_INFO
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 385
Rejestracja: 23 lipca 2014, 10:49
Lokalizacja: Śniadeckich 15

Re: Przełęcz Dukla-Czarni Jasło niedziela 17.04

Post autor: Czarni1910Jasło_INFO »

Obrazek



ZBIÓRKA o godz. 14:30 na stadionie.
Wyjazd autami !
Więc kołować transport !
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: Przełęcz Dukla-Czarni Jasło niedziela 17.04

Post autor: kuba1975 »

lato pisze:
kuba1975 pisze:
czarni-fan 1910 pisze:dla prawdziwego kibica Czarnych taki niedaleki wyjazd (30 km w jedna strone) to OBOWIAZEK.Zrzutka kasy ? Czy ja wiem ? Chyba takiego cisnienia na 4 lige nie ma patrzac na sytuacje budzetowa i sklad ktorym dysponujemy i zapewne dysponowalibysmy przy ewentualnym awansie.No ale Czarni powinni grac w kazdym meczu o zwyciestwo i mimo wszystko trzeba nie kalkulowac tylko grac o 3 punkty bo trudno bedzie liczyc ze dukla gdzies straci punkty.
wyjazd na pewno ciezki.
Dukla przegrala 2 mecze ,ale My zremisowalismy az 5 i efekty widac
a jezeli dla zarządu nie jest celem awans to lepiej niech odejdą..
a tak na marginesie ..
koncem marca miało odbyć sie sprawozdanie z finansów klubu i cisza..
czyżby dług sie nie zmniejszał
AWANS TO OBOWIAZEK

Buahahahahaha,a ja myslałem ze to Sport i wszystko moze sie zdarzyc.No ale jesli to obowiązek to napisz jaki wkład masz, czyli co konkretnie zrobiłes aby ten OBOWIĄZEK został spełniony poza pisaniem na internecie?Dług wzrósł o milion złortych bo wszyscy nowi członkowie Zarzadu plus starzy nowe fury sobie kupili :piwo:
jeżeli waszym sukcesem jest granie w 4 lidze to tylko współczuć .
może w A klasie było by lepiej zagrać ,jeszcze niższe koszty.
co do wkładu na klub to parę razy zasiliłem klub może nie zbyt wielką kwotą.
ale co ty możesz wiedziec ..
na wyjazdy nie jeżdzisz,no może na dwóch widziałem ciebie...
a kibice mają prawo wiedzieć ile jeszcze zostało długu do spłaty..
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Przełęcz Dukla-Czarni Jasło niedziela 17.04

Post autor: lato »

wyjazd na pewno ciezki.
Dukla przegrala 2 mecze ,ale My zremisowalismy az 5 i efekty widac
a jezeli dla zarządu nie jest celem awans to lepiej niech odejdą..
a tak na marginesie ..
koncem marca miało odbyć sie sprawozdanie z finansów klubu i cisza..
czyżby dług sie nie zmniejszał
AWANS TO OBOWIAZEK[/quote]
Buahahahahaha,a ja myslałem ze to Sport i wszystko moze sie zdarzyc.No ale jesli to obowiązek to napisz jaki wkład masz, czyli co konkretnie zrobiłes aby ten OBOWIĄZEK został spełniony poza pisaniem na internecie?Dług wzrósł o milion złortych bo wszyscy nowi członkowie Zarzadu plus starzy nowe fury sobie kupili :piwo:[/quote]

jeżeli waszym sukcesem jest granie w 4 lidze to tylko współczuć .
może w A klasie było by lepiej zagrać ,jeszcze niższe koszty.
co do wkładu na klub to parę razy zasiliłem klub może nie zbyt wielką kwotą.
ale co ty możesz wiedziec ..
na wyjazdy nie jeżdzisz,no może na dwóch widziałem ciebie...
a kibice mają prawo wiedzieć ile jeszcze zostało długu do spłaty..[/quote]
1.Naszym sukcesem jako Zarządu będzie oddłuzenie klubu do 0.
2.Ze względów ekonomicznych lepiej byłoby grac w ,,a,,klasie ,ale nie bierzemy pod uwage wogóle takiego scenariusza.
3.Pare razy zasiliłes tzn.co? kupiłes bilet a nie patrzyłes przez płot? czy moze te 50 zł.,które kiedys zadeklarowałes w 2012 r.bodjze roku jak zbiórke na Wisłoke prowadziłem?
4.Co ja mogę wiedzieć?No cóz tak sie składa ze przez moje ręce przechodza faktury,wpłaty,wypłaty.Sporo papierowej roboty tak ze wydaje sie mi ze dosyc sporo na temat jakiejkolwiek pomocy dla klubu czy to od osób prywatnych czy firm badz miasta.
5.Na wyjazdy nie jeżdze?taaa tutaj to juz niczym gazeta wyborcza pojechałeś.W rundzie jesiennej Iwonicz,Krosno,Przysietnica,Łężyny,Grabówka,Uherce.Nie byłem w Zarszynie i Strachocinie.
6.Tak kibice mają prawo wiedzieć ale jak pamietam koncem roku napisałem a ty na to odpowiedziałes że dług spadł znacznie.Postaram sie zeby jeszcze dzisiaj na stronie pojawiły sie konkretne kwoty z sprawozdania dinansowego.
To tyle i aż tyle.Nadal nie wiem jakim prawem napisałeś ze ktos ma Obowiazek zrobic coś, skoro Ty sam nic nie zrobiłes w tym kierunku aby pomóc w realizacji celu o ajkim piszesz.Jest zasada nie pomagasz?Nie przeszkadzaj i tego sie moze trzymajmy.

http://www.czarnijaslo.pl/komunikat-zarzadu-klubu/
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Przełęcz Dukla-Czarni Jasło niedziela 17.04

Post autor: czarni-fan 1910 »

no i mozna powiedziec ze Zarzad wykonuje dobra robote .OBY tak dalej do zera.
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: Przełęcz Dukla-Czarni Jasło niedziela 17.04

Post autor: Winetou »

Pytam dla formalności ?
W sprawozdaniu które łaskaw był pan zamieścić figuruje pan jako viceprezes, a na stronie klubowej jako członek, która wersja jest prawdziwa ?
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Przełęcz Dukla-Czarni Jasło niedziela 17.04

Post autor: lato »

Winetou pisze:
Pytam dla formalności ?
W sprawozdaniu które łaskaw był pan zamieścić figuruje pan jako viceprezes, a na stronie klubowej jako członek, która wersja jest prawdziwa ?
W zwiazku z oczekiwaniem na zmiany w KRS w Rzeszowie w sprawozdaniu figuruję tak jak zostało uchwalone w kwietniu 2015r.na Nadzwyczajnym Walnym Sprawozdawczo-Wyborczym czyli jako viceprezes.Od bodaj wrzesnia 2015r. ,gdy złozyłem pisemną rezygnacje z funkcji wiceprezesa klubu w trakcie jednego z posiedzen Zarzadu, jestem jednym z członków Zarządu.Nie ukrywam ze mamy pewien problem z KRS wynikajacy z Naszej opieszałosci i zapewne braku doświadczenia w tych sprawach ,ale mysle ze wszystko do wakacji unormuje sie już po Naszej mysli.
Awatar użytkownika
dolo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 384
Rejestracja: 11 stycznia 2008, 14:28
Lokalizacja: Jasło

Re: Przełęcz Dukla-Czarni Jasło niedziela 17.04

Post autor: dolo »

lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Przełęcz Dukla-Czarni Jasło niedziela 17.04

Post autor: lato »

Dolcio jak juz ci napisałem wniosek wysłalismy kilka dni temu.To jednak nie ten wątek i troche zboczylismy już dwa dni temu z własciwego toru hehe.Pora wrócic do tematu meczu z Duklą.
zimny11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 23 grudnia 2015, 19:48

Re: Przełęcz Dukla-Czarni Jasło niedziela 17.04

Post autor: zimny11 »

znajdzie sie dwa miejsca na wyjazd do dukli
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: Przełęcz Dukla-Czarni Jasło niedziela 17.04

Post autor: Winetou »

Ten mecz trzeba wygrać !!!!!
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Przełęcz Dukla-Czarni Jasło niedziela 17.04

Post autor: lato »

Do wieczora czekam tutaj na deklaracje wirtualnych kibiców jasło4u o dołaczeniu do akcji,, Extra premia dla piłkarzy za wygrany mecz w Dukli,,.Oprócz tego miejsca w rzeczywistosci akcja sie kręci i jestesmy bliscy osiagniecia zakładanej kwoty.Na tym portalu wielu zawsze miało i ma tak duzo do powiedzenia o klubie,zawodnikach,zarzadzie,sytuacji w klubie tak ze dziwie sie ze deklaracje pomocy mam od kolegi Landy jedynie.Ktos jeszcze?
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: Przełęcz Dukla-Czarni Jasło niedziela 17.04

Post autor: Winetou »

lato pisze:Do wieczora czekam tutaj na deklaracje wirtualnych kibiców jasło4u o dołaczeniu do akcji,, Extra premia dla piłkarzy za wygrany mecz w Dukli,,.Oprócz tego miejsca w rzeczywistosci akcja sie kręci i jestesmy bliscy osiagniecia zakładanej kwoty.Na tym portalu wielu zawsze miało i ma tak duzo do powiedzenia o klubie,zawodnikach,zarzadzie,sytuacji w klubie tak ze dziwie sie ze deklaracje pomocy mam od kolegi Landy jedynie.Ktos jeszcze?
Przeczyta to jakaś "ambitna urzędniczyna" z Urzędu Skarbowego i będzie więcej kłopotu jak zysku.
kibic1910
Guru
Guru
Posty: 171
Rejestracja: 22 czerwca 2011, 10:00

Re: Przełęcz Dukla-Czarni Jasło niedziela 17.04

Post autor: kibic1910 »

Daje stówę, że Czarni przegrają mecz w Dukli. Bądźmy poważni przecież nikomu na rękę nie jest awansować do IV ligi. Szkoda mi tylko tych kibiców którzy pojadą w nadziei na korzystny rezultat.
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Przełęcz Dukla-Czarni Jasło niedziela 17.04

Post autor: CYNGIEL »

kibic1910 pisze:Daje stówę, że Czarni przegrają mecz w Dukli. Bądźmy poważni przecież nikomu na rękę nie jest awansować do IV ligi. Szkoda mi tylko tych kibiców którzy pojadą w nadziei na korzystny rezultat.
Dlaczego obrażasz naszych piłkarzy.Zakładasz,że jedziemy przegrać mecz? :mur: Może masz wiadomość,że mecz został sprzedany? :mur: Przez kogo? Mecz za wsze można przegrać.bo taka jest piłka ,ale nie wolno nikogo posądzać i obrażać.Mecz musimy wygrać. :hurra:
ODPOWIEDZ