Przełęcz Dukla-Czarni Jasło niedziela 17.04

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Przełęcz Dukla-Czarni Jasło niedziela 17.04

Post autor: lato »

Mecz na szczycie tabeli klasy okregowej.Czarnym zawsze zle grało się w Dukli na sztucznej nawierzchni,oby tym razem szczęscie było przy Nas a pkt.w komplecie wróciły do Jasła.Powodzenia! :ok:
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: Przełęcz Dukla-Czarni Jasło niedziela 17.04

Post autor: kuba1975 »

porazka w tym meczu raczej przekresla nasze szanse na 4 lige :/
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Przełęcz Dukla-Czarni Jasło niedziela 17.04

Post autor: lato »

kuba1975 pisze:porazka w tym meczu raczej przekresla nasze szanse na 4 lige :/
Dlaczego?Remis nie jest zły bo w tym przypadku bezposredni bilans mamy lepszy.A do konca i My i Dukla mają jeszcze kilka cięzkich potyczek.Moze wzorem lat ubiegłych kibice ,,zorganizowaliby,, dodatkowe wsparcie motywacyjne za ten nuiezwykle ważny mecz?Pamietam kilka lat temu prowadziłem na tym forum wsród kibiców takie akcje i kilka razy udało sie zebrac konkretne sumy(1000,1500zł).Oczywiscie jesli ktos sie tym zajmie i poprowadzi to deklaruje równiez pewna kwotę.Ktos chetny?
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Przełęcz Dukla-Czarni Jasło niedziela 17.04

Post autor: CYNGIEL »

kuba1975 pisze:porazka w tym meczu raczej przekresla nasze szanse na 4 lige :/
W rudzie jesiennej Dukla oprócz Czarnych przegrała jeszcze ze Skołyszynem,to i teraz może ktoś urwie im punkty,a po drugie dlaczego mielibyśmy przegrać.Tylko zwycięstwo. :ok:
Czarni1910Jasło_INFO
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 385
Rejestracja: 23 lipca 2014, 10:49
Lokalizacja: Śniadeckich 15

Re: Przełęcz Dukla-Czarni Jasło niedziela 17.04

Post autor: Czarni1910Jasło_INFO »

ZBIÓRKA na wyjazd o godzinie 14:30 na stadionie.
WYJAZD autami więc ogarniać transport !
:cisza:
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Przełęcz Dukla-Czarni Jasło niedziela 17.04

Post autor: czarni-fan 1910 »

dla prawdziwego kibica Czarnych taki niedaleki wyjazd (30 km w jedna strone) to OBOWIAZEK.Zrzutka kasy ? Czy ja wiem ? Chyba takiego cisnienia na 4 lige nie ma patrzac na sytuacje budzetowa i sklad ktorym dysponujemy i zapewne dysponowalibysmy przy ewentualnym awansie.No ale Czarni powinni grac w kazdym meczu o zwyciestwo i mimo wszystko trzeba nie kalkulowac tylko grac o 3 punkty bo trudno bedzie liczyc ze dukla gdzies straci punkty.
landa
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 257
Rejestracja: 12 października 2015, 09:16

Re: Przełęcz Dukla-Czarni Jasło niedziela 17.04

Post autor: landa »

lato pisze:
kuba1975 pisze:porazka w tym meczu raczej przekresla nasze szanse na 4 lige :/
Dlaczego?Remis nie jest zły bo w tym przypadku bezposredni bilans mamy lepszy.A do konca i My i Dukla mają jeszcze kilka cięzkich potyczek.Moze wzorem lat ubiegłych kibice ,,zorganizowaliby,, dodatkowe wsparcie motywacyjne za ten nuiezwykle ważny mecz?Pamietam kilka lat temu prowadziłem na tym forum wsród kibiców takie akcje i kilka razy udało sie zebrac konkretne sumy(1000,1500zł).Oczywiscie jesli ktos sie tym zajmie i poprowadzi to deklaruje równiez pewna kwotę.Ktos chetny?
100 zł.dam na Czarnych za ten mecz jeśli uzbiera się z forumowych kibiców min. 500zł. Jestem za granicą iproszę namiary na pw.a Jasło wygra.
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: Przełęcz Dukla-Czarni Jasło niedziela 17.04

Post autor: kuba1975 »

czarni-fan 1910 pisze:dla prawdziwego kibica Czarnych taki niedaleki wyjazd (30 km w jedna strone) to OBOWIAZEK.Zrzutka kasy ? Czy ja wiem ? Chyba takiego cisnienia na 4 lige nie ma patrzac na sytuacje budzetowa i sklad ktorym dysponujemy i zapewne dysponowalibysmy przy ewentualnym awansie.No ale Czarni powinni grac w kazdym meczu o zwyciestwo i mimo wszystko trzeba nie kalkulowac tylko grac o 3 punkty bo trudno bedzie liczyc ze dukla gdzies straci punkty.
wyjazd na pewno ciezki.
Dukla przegrala 2 mecze ,ale My zremisowalismy az 5 i efekty widac
a jezeli dla zarządu nie jest celem awans to lepiej niech odejdą..
a tak na marginesie ..
koncem marca miało odbyć sie sprawozdanie z finansów klubu i cisza..
czyżby dług sie nie zmniejszał
AWANS TO OBOWIAZEK
zimny11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 23 grudnia 2015, 19:48

Re: Przełęcz Dukla-Czarni Jasło niedziela 17.04

Post autor: zimny11 »

w niedzielę trzeba jak najliczniej stawić się w Dukli i pomóc naszej drużynie głośnym dopingiem.
co do awansu to też uważam że jak nie teraz to kiedy?
dojdzie Sanok który na pewno awansuje , a my na dobre zakotwiczymy w tej buraczance
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Przełęcz Dukla-Czarni Jasło niedziela 17.04

Post autor: lato »

kuba1975 pisze:
czarni-fan 1910 pisze:dla prawdziwego kibica Czarnych taki niedaleki wyjazd (30 km w jedna strone) to OBOWIAZEK.Zrzutka kasy ? Czy ja wiem ? Chyba takiego cisnienia na 4 lige nie ma patrzac na sytuacje budzetowa i sklad ktorym dysponujemy i zapewne dysponowalibysmy przy ewentualnym awansie.No ale Czarni powinni grac w kazdym meczu o zwyciestwo i mimo wszystko trzeba nie kalkulowac tylko grac o 3 punkty bo trudno bedzie liczyc ze dukla gdzies straci punkty.
wyjazd na pewno ciezki.
Dukla przegrala 2 mecze ,ale My zremisowalismy az 5 i efekty widac
a jezeli dla zarządu nie jest celem awans to lepiej niech odejdą..
a tak na marginesie ..
koncem marca miało odbyć sie sprawozdanie z finansów klubu i cisza..
czyżby dług sie nie zmniejszał
AWANS TO OBOWIAZEK

Buahahahahaha,a ja myslałem ze to Sport i wszystko moze sie zdarzyc.No ale jesli to obowiązek to napisz jaki wkład masz, czyli co konkretnie zrobiłes aby ten OBOWIĄZEK został spełniony poza pisaniem na internecie?Dług wzrósł o milion złortych bo wszyscy nowi członkowie Zarzadu plus starzy nowe fury sobie kupili :piwo:
Winetou
VIP
VIP
Posty: 672
Rejestracja: 3 czerwca 2012, 13:40

Re: Przełęcz Dukla-Czarni Jasło niedziela 17.04

Post autor: Winetou »

lato pisze:Dług wzrósł o milion złortych bo wszyscy nowi członkowie Zarzadu plus starzy nowe fury sobie kupili :piwo:
To są słowa członka zarządu klubu. :wsciekly:
DRAMAT.
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: Przełęcz Dukla-Czarni Jasło niedziela 17.04

Post autor: ajaks1 »

Ten żałosny klub nawet jeżeli awansuje po 4 ligi to i tak po jednym sezonie wróci do okręgówki, bo tam jest jego miejsce. Gdyby ci piłkarze mieli jaja to takie drużyny jak Dukla czy inne w okręgówce to powinni gromić :rotfl:
jurek1115
Obyty
Obyty
Posty: 55
Rejestracja: 5 sierpnia 2013, 13:36

Re: Przełęcz Dukla-Czarni Jasło niedziela 17.04

Post autor: jurek1115 »

Winetou pisze:
lato pisze:Dług wzrósł o milion złortych bo wszyscy nowi członkowie Zarzadu plus starzy nowe fury sobie kupili :piwo:
To są słowa członka zarządu klubu. :wsciekly:
DRAMAT.
Co ten Lato odpierdziela ?!
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Przełęcz Dukla-Czarni Jasło niedziela 17.04

Post autor: CYNGIEL »

Fakt Lato-przegiąłeś.Przeważnie zgadzam się z Twoim zdaniem,ale teraz pojechałeś po bandzie. Są pewne granice a szczególnie dla członków zarządu.
Sun Tzu
VIP
VIP
Posty: 6277
Rejestracja: 11 października 2011, 22:55

Re: Przełęcz Dukla-Czarni Jasło niedziela 17.04

Post autor: Sun Tzu »

Taaak... Inteligencja i kibicowanie "Czarnym" jednak nie chodzą w jednej parze...
ODPOWIEDZ