Do zarządu CZARNYCH i Prezesa Kowalskiego

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
januszewski123
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2017, 18:50

Do zarządu CZARNYCH i Prezesa Kowalskiego

Post autor: januszewski123 »

Prezesie Kowalski, co Pan zrobił dla całego Klubu Czarni Jasło w swojej kadencji, umiał Pan tylko wyżucić ludzi z zebrań, przecież pan nie jest związany ze sportem cale życie a przede wszystkim z czarnymi, dobrał pan sobie takich ludzi którzy odpowiadali Panu w zarządzaniem Klubem.
Doprowadził Pan cały Zarząd do ruiny Kluby CZARNI 1910 JASŁO, jak również do rozpaczy zawodników którzy mieli dość Zarządu CZARNYCH i Ignorowania ich Próśb , oraz rad mieszkańców Miasta Jasła oraz KIBICÓW Panie Kowalski u jakich Pan był sponsorów co nadmienił Pan, sam Właściciel Huty Jasło nie da rady co ty myślisz na słodkie paczki z kremem. Poddajcie się do dymisji i opuście ten KLUB
Dzięki Panu Markowi Machowskiemu przychodzili jeszcze KIBICE którym dziękuję
Ps. moje nazwisko tj. KomBonDzon
Jeśli Pan to rozszyfruje który to zawodnik pisał to tak dodam na marginesie ma 62lata i serce mnie boli
wieśniak
VIP
VIP
Posty: 691
Rejestracja: 13 marca 2012, 10:52

Re: Do zarządu CZARNYCH i Prezesa Kowalskiego

Post autor: wieśniak »

62 lata ,ale jak widać ,czym starszy tym głupszy. Mam nadzieję ,że nikt z zarządu się tu nie wypowie ,no szkoda strzepić język.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Do zarządu CZARNYCH i Prezesa Kowalskiego

Post autor: lato »

wieśniak pisze:62 lata ,ale jak widać ,czym starszy tym głupszy. Mam nadzieję ,że nikt z zarządu się tu nie wypowie ,no szkoda strzepić język.
Normalka, w Jaśle takich KomBonDzon jest pełno. ;)
bond
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 6 października 2012, 09:14

Re: Do zarządu CZARNYCH i Prezesa Kowalskiego

Post autor: bond »

62 lata a błędy jak 6 lat ;p moge sie ząłozyc ze jak tylko Pan by przyszedł do biura do Kowalskiego i powiedział "chce być Prezesem" to pewnie Kowalski by sie rozpłakał i Pana przytulił ze mu taki ciężar z serca spadł ;p
okoucho
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 11 października 2016, 16:14

Re: Do zarządu CZARNYCH i Prezesa Kowalskiego

Post autor: okoucho »

Opluć w internecie to reguła. Przyjąbym krytykę, gdyby się facet podpisał, a tak to zwykłe dziadostwo.
Para w gwizdek, nieładnie januszewski.
ragnar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 9 kwietnia 2017, 13:25

Re: Do zarządu CZARNYCH i Prezesa Kowalskiego

Post autor: ragnar »

januszewski jak serce ci nawala to idz do lekarza, ty to chyba były prezesik jesteś a nie zawodnik
ODPOWIEDZ