Czarni Jasło - co dalej ??

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kibic jks1910 »

Sprawa drenazu I calego Budzetu Obywatelskiego jest w Prokuraturze....I do czasu wyjasnienia sprawy nie bedzie decyzji. Czyli minum 2 lata. ;)
ragnar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 9 kwietnia 2017, 13:25

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: ragnar »

kibic jks1910 pisze:Niespodziewanie przeszedl remont boiska, a nawet dodatkowo 40 000 zl Na sport mlodziezowy..( poprawka Pan Czelusniaka :ok: )...Zastanawia mnie dlaczego tych poprawek nie zglosil ani Pan Hap , ani Pan Wegrzyn... :niepewny: W obecnej Radzie Miasta jest sporo mlodych ludzi , a Przewodniczaca Komisji Budzetowej Pani Jankowska jak mi sie zdaje tez udzielala sie sportowo. Do tego Pan Ziemba I juz jest porzadne lobby sportowe :)
• Przebudowa boiska treningowego przy ul. Śniadeckich w Jaśle – 500 tys. zł ? W tamtym roku boisko miało kosztować coś koło 3 milionów a w tym okazuje się że sztuczna płyta będzie kosztować 500 tyś ? o co chodzi ? no chyba ze oni będa siatkę naprawiać i może nowe piłko chwyty za takie grosze
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kibic jks1910 »

https://www.ostroleka.pl/doc/Przydatne_ ... boisko.pdf Mysle, ze te 500 tys to wklad miasta do projektu unijnego
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: CYNGIEL »

kibic jks1910 pisze:https://www.ostroleka.pl/doc/Przydatne_ ... boisko.pdf Mysle, ze te 500 tys to wklad miasta do projektu unijnego
Też tak myślę.Projekt unijny to szansa skąd można zyskać odpowiednią kwotę na prawdziwą modernizację.Oby tak było.
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: czarni-fan 1910 »

pytajcie Pana Rzoncy ,bo to on obiecywal ze będą pieniądze od Lotosu i z Ministerstwa Sportu na przebudowę boiska treningowego.
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kibic jks1910 »

Wlasnie...co z tymi pieniedzmi z Ministerstwa Sportu...mialo byc we wrzesniu I cisza :( :niepewny: a wyniki juz chyba byly http://wdolnymslasku.com/2018/11/30/trz ... sportowej/
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: ajaks1 »

Tylko frajer uwierzy w obietnice tego pana.
Krecik
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 12 grudnia 2017, 14:39

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: Krecik »

Gmina Tarnowiec dostała kasę z Ministerstwa Sportu. W Czeluśnicy powstanie piękny obiekt sportowy :)
President
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 353
Rejestracja: 4 listopada 2012, 17:39

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: President »

Krecik pisze:Gmina Tarnowiec dostała kasę z Ministerstwa Sportu. W Czeluśnicy powstanie piękny obiekt sportowy :)
Skąd takie info? :niepewny:
Krecik
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 12 grudnia 2017, 14:39

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: Krecik »

Info od ludzi związanych ze sportem i samorządem z Gminy Tarnowiec.
ajaks1
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 459
Rejestracja: 6 marca 2012, 15:03

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: ajaks1 »

Zróbcie jakiś protest pod urzędem miasta. Pogonić urzędników do roboty, zamiast wyszukiwać miejsc, w których będą drzewa wycinać niech wezmą się za konkretne sprawy. To jest parodia, żeby miasto powiatowe miało stadion przypominający pastwisko z barakami, a wioska, o której istnieniu wiedzą tylko mieszkańcy najbliższych okolic będzie miała normalny stadion.
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: czarni-fan 1910 »

otaczajmy się i agitujmy z ludzmi co gowno jak widać mogą w Parlamencie i nic nie znacza. Brawo. Nic tylko puste obietnice.
Krecik
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 12 grudnia 2017, 14:39

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: Krecik »

Ale akurat co do obiektu w Czeluśnicy kontakt z posłem był cały czas i wiadome jest że on tą sprawę monitorował. Dziś mamy obiekt w Trzcinicy będzie w Czeluśnicy. Jeśli chodzi o Jasło to przecież jest blokada Burmistrza przez środowisko PISOWSKIE, dlatego na dzień dzisiejszy nie ma dofinansowania.
ragnar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 9 kwietnia 2017, 13:25

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: ragnar »

czarni-fan 1910 pisze:otaczajmy się i agitujmy z ludzmi co gowno jak widać mogą w Parlamencie i nic nie znacza. Brawo. Nic tylko puste obietnice.
Nie otrzymałem odpowiedzi na wcześniej zadane pytanie w kontekście twojej wypowiedzi więc powtórzę ....Mam pytanie bo nie mogę jakoś sobie przypomnieć faktu że Pan Rzońca obiecał pieniądze z Ministerstwa Sportu na przebudowę boiska treningowego, gdzie i kiedy taki fakt miał miejsce ?
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: CYNGIEL »

Nie otrzymałem odpowiedzi na wcześniej zadane pytanie w kontekście twojej wypowiedzi więc powtórzę ....Mam pytanie bo nie mogę jakoś sobie przypomnieć faktu że Pan Rzońca obiecał pieniądze z Ministerstwa Sportu na przebudowę boiska treningowego, gdzie i kiedy taki fakt miał miejsce ?[/quote]
Jeśli nawet nie było takiej obietnicy, to wg.mnie powinna być.Jedynie on w tym temacie może coś pomóc.
ODPOWIEDZ