Czarni Jasło - co dalej ??

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
ragnar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 9 kwietnia 2017, 13:25

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: ragnar »

CYNGIEL jestes ok. , ale ja czekam na odpowiedz od osoby która napisała rzeczy o których ja nic nie wiem i zrobiła to w kontekście klubu ,któremu kibicuje. Interesuje mnie więc ta sprawa bardzo. Co do Twojej sugestii to ja odpowiem Ci przekornie, czy Burmistrz Miasta Jasła rozmawiał w tej sprawie bądź prosił Pana Posła czy Panią Senator o poparcie złożonego do Ministerstwa projektu ?
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: CYNGIEL »

Masz raję,ale na poparcie ze strony burmistrza nie bardzo możemy liczyć.Przykre. :wstyd:
ragnar
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 252
Rejestracja: 9 kwietnia 2017, 13:25

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: ragnar »

Ilu na treningu? Był ktoś nowy?
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: CYNGIEL »

Przechodziłem Śniadeckich po południu to wyglądało,że chyba treningu nie było. :niepewny:
Awatar użytkownika
azteck2000
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 10 lutego 2011, 16:37

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: azteck2000 »

Z nowości zasłyszanych na mieście podobno Podgórski dogadany z Kołaczyc w Czarnych :)
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: CYNGIEL »

Podgórski by się przydał,ale on obrażony na Czarnych,więc wątpię. :kwasny:
Awatar użytkownika
azteck2000
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 10 lutego 2011, 16:37

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: azteck2000 »

Na ławeczkę by był. Prawda taka, że nic od juniorów się nie zmienił, mało bramek, mało asyst, dużo kartek, dużo kłótni z sędziami i tylko do chorągiewki.... ale jako zmiennik czemu nie !
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: czarni-fan 1910 »

CYNGIEL pisze:Nie otrzymałem odpowiedzi na wcześniej zadane pytanie w kontekście twojej wypowiedzi więc powtórzę ....Mam pytanie bo nie mogę jakoś sobie przypomnieć faktu że Pan Rzońca obiecał pieniądze z Ministerstwa Sportu na przebudowę boiska treningowego, gdzie i kiedy taki fakt miał miejsce ?
Jeśli nawet nie było takiej obietnicy, to wg.mnie powinna być.Jedynie on w tym temacie może coś pomóc.[/quote]

to slowa Posla Rzoncy moze nie jednoznaczne co do pieniedzy .Jednak deklaracja byla . Juz nie bede wrzucal wypowiedzi o 100 tys. od Lotosu. Mialo byc w 2 tygodnie cos wiecej wiadomo ,a tu minely juz 2-3 miesiace. Ja nie jesem wrogiem nikogo . Przeciez ten Pan wspiera Czarnych bedac czlonkiem Klubu 100. Chwala mu za to. Jednak lubie osoby ktore nie obiecują tylko dzialaja. Jak chocby Piotr Samborski.

Miasto Jasło złożyło w tym roku dwa wnioski na rozwój lokalnej bazy sportowej. Jeden dotyczy budowy boiska treningowego do piłki nożnej, który miałby powstać przy ulicy Kasprowicza, a drugi utworzenia stadionu lekkoatletycznego na stadionie przy ulicy Sportowej. Rozstrzygnięcie konkursu miało nastąpić na początku września, wciąż jednak ministerstwo sportu nie opublikowało listy przedsięwzięć, które otrzymają rządowe wsparcie.

Poseł Bogdan Rzońca nie potrafił dzisiaj odpowiedzieć na pytanie kiedy to nastąpi. – Jest przerwa sejmowa. Od 22 października będę przez cały tydzień w Warszawie więc postaram się o tym dowiedzieć, żeby nie tworzyć teraz niepotrzebnego zamętu. Muszę uzyskać wiarygodną informację od wiceministra sportu Jarosława Stawiarskiego czy wniosek jest dobry czy trzeba coś poprawić. Natomiast obojętnie jak w najbliższą niedzielę zakończą się te zawody polityczne to wszyscy będziemy za tym, żeby infrastruktura sportowa w Jaśle poprawiała się. Chcemy nowego stadionu, bieżni lekkoatletycznej, boisk przyszkolnych, itp. Czyli wszystkiego co wiąże się ze sportem zawodowym, amatorskim i szkolnym. Żeby tutaj w Jaśle dzieci i młodzież mieli dobre warunki do ćwiczeń. O to będziemy zabiegać. Proszę mnie trzymać za słowo, że tak będzie. – zadeklarował.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: lato »

kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kibic jks1910 »

A ja mysle, ze jednak wyniki juz byly...niektorzy w Polsce maja juz decyzje http://wdolnymslasku.com/2018/11/30/trz ... sportowej/
takjakby
Guru
Guru
Posty: 117
Rejestracja: 3 października 2014, 09:49

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: takjakby »

A u sąsiadek tak:

"Dziś w sali narad Urzędu Miasta Krosna podpisane zostało porozumienie pomiędzy Gminą Miasto Krosno, Akademią Piłkarską Beniaminek PROFBUD Krosno, KS Karpaty Krosno i MOSiR w Krośnie, którego celem jest wszechstronna współpraca dotycząca szkolenia sportowego."
Foto: Karol Słomka. https://t.co/2cwMAaakKi

Źródło twitter
Krecik
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 12 grudnia 2017, 14:39

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: Krecik »

Gmina Tarnowiec dofinansowanie z MS 2019 - 1 mln zł 2020 1 mln zł z opcją 1 mln na dokończenie projektu własny wkład około 2 mln zł, wartość całego projektu niewiele ponad 5 mln zł. 5 km na zachód od Jasła mamy nowoczesny stadion, teraz 5 km na wschód będzie drugi obiekt a u nas co???
przem0
Guru
Guru
Posty: 149
Rejestracja: 9 maja 2011, 23:57

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: przem0 »

takjakby pisze:A u sąsiadek tak:

"Dziś w sali narad Urzędu Miasta Krosna podpisane zostało porozumienie pomiędzy Gminą Miasto Krosno, Akademią Piłkarską Beniaminek PROFBUD Krosno, KS Karpaty Krosno i MOSiR w Krośnie, którego celem jest wszechstronna współpraca dotycząca szkolenia sportowego."
Foto: Karol Słomka. https://t.co/2cwMAaakKi

Źródło twitter
Drgnęło i u Nas, kluczowe najbliższe tygodnie a może i dni ;)
Awatar użytkownika
Speedoo
Weteran
Weteran
Posty: 76
Rejestracja: 21 maja 2010, 15:16
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: Speedoo »

U nas zawsze drży... Projekt wygrany, kasy nie będzie, awans nie będzie, jeszcze chwila ludzi w Jaśle nie będzie...

Ehh
viking78
VIP
VIP
Posty: 1371
Rejestracja: 4 lipca 2006, 20:03
Lokalizacja: tarnowiec

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: viking78 »

brawo panie Piotrze wiecej takich info .
ODPOWIEDZ