Czarni Jasło - co dalej ??

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kibic jks1910 »

Brawo Panie Piotrze.. :ok: a przy okazji niech Pan Zapyta o dofinasowanie z Ministerstwa...Powodzenia I prosze o info ... :)
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: lato »

Byłem,rozmawiałem, przeprosiłem za niezbyt fortunne słowa o min.przyzwoitości :zawstydzony: . Działania są weryfikowane na bieżąco, Panowie odnotowali wszystkie moje uwagi a przy okazji wynikła bardzo nieprzyjemna sprawa, która jeśli się potwierdzi w dniu jutrzejszym może mieć dla pewnych osób głosujących konsekwencje karne.Wychodzi na to ze nie system jest do końca zły a ludzie delikatnie rzecz ujmując nieuczciwi.
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kibic jks1910 »

Dzieki za info :) ..Robmy swoje...przygotujmy sie dobrze do sezonu w tych warunkach jakie sa...W tym tygodniu sesja Na temat budzetu...czekam Na kolejne sensacje ;)
BlackArmy1910
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 11 grudnia 2018, 15:15

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: BlackArmy1910 »

Ale nikt od nas nie będzie miał problemów? NAKRĘCAC W SZKOLE W PRACY W RODZINIE JAZDA
ziperaa66
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 16 listopada 2017, 20:18

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: ziperaa66 »

@lato czyli sprawdziło się, że to na wałku niektórzy głosowali heheh
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kibic jks1910 »

Cos czuje, ze to sie skonczy uniewaznieniem glosowania ;)
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: lato »

Niestety potwierdziły sie nieprawidłowości w trakcie głosowania. W dniu wczorajszym wraz ze znajomym byliśmy glosować w UM na jeden z projektów Budżetu Obywatelskiego. Okazało się że znajomy nie może oddać głosu bo... już go oddał na inny projekt przez internet jak sprawdzono z fikcyjnego adresu w niedzielę. Poprosiłem go aby zweryfikował czy ktoś z rodziny nie zagłosował za niego przez przypadek, a dzisiaj dowiedziałem się ze nic takiego nie miało miejsca. Osoba pokrzywdzona zgłasza sprawę na policję, pytanie ile osób zostało w ten sposób wykorzystane nawet o tym nie wiedząc dla wygrania danego projektu i jaki sens ma taka rywalizacja ?
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: czarni-fan 1910 »

waly to robia w UM znajac dane osobowe innych osob i podszywajac sie pod nich.Tak sobie wlasnie punktują glosy zeby ich projekty przeszly. Zbojkotowal bym to i żadal uniewaznienia. Pierwszy incydent odnotowany .to powinien byc dowod ze to glosowanie to ustawka.
Snookie
Ekspert
Ekspert
Posty: 89
Rejestracja: 12 października 2010, 22:55

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: Snookie »

Kpina z tym głosowaniem
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: CYNGIEL »

Dno.Czy nikt tego nie nadzoruje? :kwasny: :wsciekly: :krzeslem:
Awatar użytkownika
GCN
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 30 lipca 2008, 18:39

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: GCN »

Lato każdy miał oddać po 5 głosów.
Ja zagłosowałem jeden raz po jakimś czasie próbowałem oddać cztery pozostałe głosy i okazało się, że już nie mogę.
Wygląda, że ktoś oddał je za mnie.
To się nadaje do prasy i telewizji.
ziperaa66
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 16 listopada 2017, 20:18

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: ziperaa66 »

idę jutro do urzędu spytać się czy nikt za mnie przypadkiem nie zagłosował bo to się staje nagminne jak widać
jajaślanin
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 324
Rejestracja: 14 grudnia 2012, 17:55

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: jajaślanin »

GCN pisze:Lato każdy miał oddać po 5 głosów.
Ja zagłosowałem jeden raz po jakimś czasie próbowałem oddać cztery pozostałe głosy i okazało się, że już nie mogę.
Wygląda, że ktoś oddał je za mnie.
To się nadaje do prasy i telewizji.
A wystarczyło przeczytać regulamin :

§ 9. 1. Głosowanie mieszkańców na projekty zarządza Burmistrz Miasta. Do wiadomości publicznej
podaje się listę projektów, które zostaną poddane pod głosowanie oraz maksymalną liczbę głosów możliwych
do oddania przez głosującego. Na jeden projekt można oddać tylko jeden głos. Maksymalną liczbę głosów
przysługujacych głosującemu ustala się jako sumę liczby projektów podzieloną przez 5 zaokrągloną do pełnej
wartości w górę.
2. Głosować może każdy mieszkaniec MIasta Jasła.
3. Głosowanie odbywa się jednorazowo i bezpośrednio w następujący sposób ( ... )
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: lato »

Przed chwila chciałem usunąć swój projekt z brudnej rozgrywki ale usłyszałem że dzisiaj ukaże się stosowny komunikat czy tez oświadczenie i zweryfikowane zostaną czołowe projekty. Nasz nr 9 jest jak potwierdzono czysty a jak przegrać mamy to tylko po sportowej walce a nie dzięki oszustwu bo inaczej nazwać tego nie można. Dla Mnie wyjście jest jedno,usunąć wszystkie ,,brudne '' projekty w trybie natychmiastowym a osoby,które dopuściły się nieprawidłowości powinny za to odpowiedzieć.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: dragoness »

Głosowanie powinno zostać powtórzone, bo w taki sposób poszkodowani będą ci, którzy uczciwie oddali głos na "brudne" projekty.
ODPOWIEDZ