Czarni Jasło - co dalej ??

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: dragoness »

lato pisze:
dragoness pisze:
AdamsJasło pisze:Skąd taka informacja???
Komentarz pod artykułem na portalu. Pytam, bo nie wierzę, że któryś nauczyciel jest takim idiotą.
przez Snookie » 14 grudnia 2018, 10:46

A nawet jeśli to co?
Aha, głosowanie internetowe było nieuczciwe. Zmuszanie uczniów do glosowania w ramach zajęć szkolnych nie mające nić wspólnego z programem jest w porządku?
Jest Pani pewna że uczniowie min. zawodnicy grup młodzieżowych klubu w liczbie 6 osób zostali zmuszeni do głosowania a oddawali głosy na lekcjach a nie na dużej przerwie pod opieką ? jest pani tego na 100% pewna?
Zadałam proste pytanie, a pana agresja sugeruje, że coś jest na rzeczy. Ile trwa długa przerwa w II LO? Nie 15 minut? To niezłą przebieżka była, pewnie w ramach treningu :-D
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: lato »

Nie zadała pani prostego pytania,zasugerowała pani coś co nie miało miejsca. Spytałem czy jest pani pewna tego co pani napisała a pani teraz sobie śmieszkuje ? Pytam więc czy jest pani pewna że trwało to w czasie lekcji i czy ktoś z tych kilku uczniów a zarazem (zawodników czy kibiców) został do tego zmuszony? odpowiedz jest prosta tak lub nie.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: dragoness »

lato pisze:Nie zadała pani prostego pytania,zasugerowała pani coś co nie miało miejsca. Spytałem czy jest pani pewna tego co pani napisała a pani teraz sobie śmieszkuje ? Pytam więc czy jest pani pewna że trwało to w czasie lekcji i czy ktoś z tych kilku uczniów a zarazem (zawodników czy kibiców) został do tego zmuszony? odpowiedz jest prosta tak lub nie.
Proszę wejść w artykuł na portalu i przeczytać komentarz. Zadałam proste pytanie, które, jak widzę, jest bardzo niewygodne. Gdybym była upierdliwa zapytałabym również, czy wyjście ze szkoły zostało odnotowane i czy ci mieszkańcy dżungli mają utrudniony dostęp do internetu. Aha i gdyby były jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem, powtarzam pytanie w niezmienionej formie
przez dragoness » 14 grudnia 2018, 09:57

Czy to prawda, że w ramach zajęć w-fu uczniowie jednej ze szkół średnich byli w UM, aby zagłosować?
Jasełko1910....
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 23 stycznia 2018, 07:40

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: Jasełko1910.... »

Ludzie z tego forum mnie załamują...
Wyszły na jaw przekręty, ale i tak wina Czarnych jest największa...
A opinie osób takich jak dragoness w ogóle nie powinny nikogo interesować zakompleksiona baba, która udziela się na każdy temat jak wyrocznia...
Radzę odejść od komputera i wyjść do ludzi :super:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: dragoness »

Jasełko1910.... pisze:Ludzie z tego forum mnie załamują...
Wyszły na jaw przekręty, ale i tak wina Czarnych jest największa...
A opinie osób takich jak dragoness w ogóle nie powinny nikogo interesować zakompleksiona baba, która udziela się na każdy temat jak wyrocznia...
Radzę odejść od komputera i wyjść do ludzi :super:
Słoneczko, zadałam PYTANIE. Jeśli nie potraficie odpowiedzieć i im bardziej próbujecie mnie obrazić, tym gorzej dla was.
Jasełko1910....
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 23 stycznia 2018, 07:40

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: Jasełko1910.... »

Ale co gorzej dla nas?? Sprowadzisz klątwę czy co? bo nie rozumiem
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: przemo232 »

dragoness pisze:
Jasełko1910.... pisze:Ludzie z tego forum mnie załamują...
Wyszły na jaw przekręty, ale i tak wina Czarnych jest największa...
A opinie osób takich jak dragoness w ogóle nie powinny nikogo interesować zakompleksiona baba, która udziela się na każdy temat jak wyrocznia...
Radzę odejść od komputera i wyjść do ludzi :super:
Słoneczko, zadałam PYTANIE. Jeśli nie potraficie odpowiedzieć i im bardziej próbujecie mnie obrazić, tym gorzej dla was.
Już pan Lato odpowiedział, że to kłamstwo, więc proszę zakończyć ten temat, który jak mniemam jest dla własnej uciechy ;) otóż droga Pani/ drogi Panie właśnie czytanie ze zrozumiem się właśnie kłania.
P.S Pani/ Pan nie zadała pytania tylko wysunęła tezę od której się trzeba na poczekaniu obronić :mur:
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: dragoness »

Jasełko1910.... pisze:Ale co gorzej dla nas?? Sprowadzisz klątwę czy co? bo nie rozumiem
Nie. Wyjdzie, że jesteście jedynie "szóstką z Kołaczyc" :rotfl:
przez przemo232 » 14 grudnia 2018, 12:09
Pani/ Pan nie zadała pytania tylko wysunęła tezę od której się trzeba na poczekaniu obronić
To nie jest pytanie?
przez dragoness » 14 grudnia 2018, 09:57

Czy to prawda, że w ramach zajęć w-fu uczniowie jednej ze szkół średnich byli w UM, aby zagłosować?
A to jest potwierdzenie i pośrednio odpowiedź na moje pytanie
przez lato » 14 grudnia 2018, 10:59
...uczniowie min. zawodnicy grup młodzieżowych klubu w liczbie 6 osób...
Dziękuję za konstruktywną dyskusję.
kakub
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 25 stycznia 2010, 16:47

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kakub »

dragoness pisze:Czy to prawda, że w ramach zajęć w-fu uczniowie jednej ze szkół średnich byli w UM, aby zagłosować? Czy to jest uczciwe?
Tak Pani Aniu chyba na angielskim chodzili z ZST nr.1 hahahahahahaha
Pozdrawiam gorąco mistrzynie klawiatury ;)
Jasełko1910....
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 23 stycznia 2018, 07:40

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: Jasełko1910.... »

Oczywiście bardzo "łatwo" jest przymusić siłą licealiste do tego że ma iść do urzędu głosować..
Oderwana od rzeczywistości "kodziara" tego chyba tego nie pojmuje
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kibic jks1910 »

Mom zdaniem dyskusja nie ma sensu Bo glosowanie bedzie uniewaznione..Niestety ;) Przeciez to niemozliwe zeby Czarni dostali AZ 200 tys od miasta...ktore lekka reka wydaje 450 tys Na tor dla Pan Ciborowskiego I jego kolegow... ;) :rotfl: z calym szacunkiem dla ich osiagniec sportowych... :)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: dragoness »

kakub pisze:
dragoness pisze:Czy to prawda, że w ramach zajęć w-fu uczniowie jednej ze szkół średnich byli w UM, aby zagłosować? Czy to jest uczciwe?
Tak Pani Aniu chyba na angielskim chodzili z ZST nr.1 hahahahahahaha
Pozdrawiam gorąco mistrzynie klawiatury ;)
Czasem lepiej milczeć i uchodzić za mądrego niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości, co niniejszym Pan uczynił :D Aha. Nie ma w Jaśle takiej szkoły jak ZST nr 1.
Oczywiście bardzo "łatwo" jest przymusić siłą licealiste do tego że ma iść do urzędu głosować..
Oderwana od rzeczywistości "kodziara" tego chyba tego nie pojmuje
A jednak "szóstka z Kołaczyc" :rotfl:
Wszystkim dyskutantom:
Vale et bene vale.
cebulak
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 12 sierpnia 2014, 13:28

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: cebulak »

Drenaż boiska za 200 tyś by kopać piłke w agrolidze prz publiczności wynoszącej w porywach 300 osób, być kubem prywatnym i chcieć pieniędzy podatników. Nie ma co prawie jak wisła czy polonia.
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: CYNGIEL »

cebulak pisze:Drenaż boiska za 200 tyś by kopać piłke w agrolidze prz publiczności wynoszącej w porywach 300 osób, być kubem prywatnym i chcieć pieniędzy podatników. Nie ma co prawie jak wisła czy polonia.
Czy nie pomyślałeś,że program Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego,ktoś ustalił,zatwierdził i oddał do głosowania.Oni nie są podatnikami? :kwasny: :mur: :krzeslem: Wesołych Świąt. :piwo:
kakub
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 25 stycznia 2010, 16:47

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kakub »

Panie i Panowie gdzies wyciekły nasze prywatne dane skoro z naszych kont ktos glosowal na rozne projekty ,i to jest ogromny problem w dobie ustawy o RODO.
To jest grube przestępstwo ścigane z urzędu i tym powinny sie zająć organy ścigania a nie za przeproszeniem wewnętrzna komisja !!!
ODPOWIEDZ