Czarni Jasło - co dalej ??

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
gara
VIP
VIP
Posty: 1086
Rejestracja: 15 grudnia 2014, 13:45

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: gara »

Ja na miejscu lato podałbym dragoness do sądu.

Insyunacja, że nauczyciel zmuszał do czegokolwiek uczniów to jest paragraf. Art. 216 Kodeksu Karnego się kłania.

lato polecam:

v ,, § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła,

podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.

4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.

5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.”


Najgorsze jest to, że takie insynuacje wysuwa jeden nauczyciel w stosunku do drugiego. Rzygać się chce
Snookie
Ekspert
Ekspert
Posty: 89
Rejestracja: 12 października 2010, 22:55

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: Snookie »

To wścibska, zarozumiała i zakompleksiona baba, która próbuje zaistnieć w Internecie. Smutne jej "życie".
Wróćmy jednak do wątku.
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: dragoness »

gara pisze:Ja na miejscu lato podałbym dragoness do sądu.

Insyunacja, że nauczyciel zmuszał do czegokolwiek uczniów to jest paragraf. Art. 216 Kodeksu Karnego się kłania.

lato polecam:

v ,, § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła,

podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

3. Jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary.

4. W razie skazania za przestępstwo określone w § 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.

5. Ściganie odbywa się z oskarżenia prywatnego.”


Najgorsze jest to, że takie insynuacje wysuwa jeden nauczyciel w stosunku do drugiego. Rzygać się chce
Nie rozśmieszaj mnie, co?
okoucho
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 11 października 2016, 16:14

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: okoucho »

Już nawet tutaj wlazłaś ? Obrzydzaczu forumowy, won z tego wątku.
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kibic jks1910 »

Dajcie spokoj...kazdy ma prawo do wlasnych opinii :) Prowadzimy I miejmy nadzieje, ze nikomu nie przyjdzie do glow uniewaznienie glosowania :zly: Skupmy sie Na dopilnowaniu zeby te pieniadze trafily do Czarnych...Panie Piotrze, prosze o wzmozona uwage, a my udowodnijmy Na tym forum ze Czarni zasluguja Na pomoc :hurra:
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: lato »

kibic jks1910 pisze:Dajcie spokoj...kazdy ma prawo do wlasnych opinii :) Prowadzimy I miejmy nadzieje, ze nikomu nie przyjdzie do glow uniewaznienie glosowania :zly: Skupmy sie Na dopilnowaniu zeby te pieniadze trafily do Czarnych...Panie Piotrze, prosze o wzmozona uwage, a my udowodnijmy Na tym forum ze Czarni zasluguja Na pomoc :hurra:
Na tym forum nikt nic udowadniać nie musi oprócz życiowych frustratów, lepiej to robić w życiu realnym. Odnośnie BO mam nadzieję że sprawy zaszły tak daleko ze każda ingerencja w głosowanie będzie mieć swoje konsekwencje. W dniu wczorajszym docierały niestety kolejne smutne sygnały od kibiców Czarnych odnośnie głosowania, ale cóż jest powołana specjalna komisja przez Pana Burmistrza do wyjaśnienia okoliczności i dajmy tym ludziom w spokoju pracować. My róbmy swoje,a dzieje się sporo. Po ubiegłotygodniowym I Bankiecie Członków ,,Klubu 100'' i Przyjaciół JKS Czarni 1910 Jasło w przeciągu kilku dni pozyskaliśmy do Klubu 100 kilku nowych członków. Mam nadzieję że ta tendencja się utrzyma i już końcem roku będziemy cieszyć się z Setnego członka. Równocześnie zachęcam wszystkich, którzy chcieliby wspomóc klub comiesięczna kwotą przez okres najbliższego roku do uczestnictwa w tej akcji i mocnej integracji z pozostałymi członkami i ludźmi związanymi z klubem Czarni Jasło.
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kibic jks1910 »

No I pamietajmy o 1 %....A co tam w Druzynie ? Cos, ktos ? ;)
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: dragoness »

przez Snookie » 14 grudnia 2018, 23:19

To wścibska, zarozumiała i zakompleksiona baba, która próbuje zaistnieć w Internecie
przez okoucho » 15 grudnia 2018, 08:50

Już nawet tutaj wlazłaś ? Obrzydzaczu forumowy, won z tego wątku.
Wiecie, co jest najśmieszniejsze "szóstko z Kołaczyc"? Że głosowałam między innymi na wasz projekt. Dla normalnych kibiców, nie gnojków w kominiarkach. Buźka.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: lato »

dragoness pisze:
przez Snookie » 14 grudnia 2018, 23:19

To wścibska, zarozumiała i zakompleksiona baba, która próbuje zaistnieć w Internecie
przez okoucho » 15 grudnia 2018, 08:50

Już nawet tutaj wlazłaś ? Obrzydzaczu forumowy, won z tego wątku.
Wiecie, co jest najśmieszniejsze "szóstko z Kołaczyc"? Że głosowałam między innymi na wasz projekt. Dla normalnych kibiców, nie gnojków w kominiarkach. Buźka.
Ten projekt nie jest jakiejś ,,szóstki z Kołaczyc'' , bo UKS 6 jest w Jaśle no chyba że ktoś z Kołaczyc wygrał w totolotka bo nie rozumiem , tylko mój, Piotra Samborskiego to po pierwsze a po drugie skierowany on jest nie dla gnojków w kominiarkach czy normalnych kibiców jak to pani określiła tylko dla młodzieży z miasta Jasła zrzeszonych w jasielskich klubach i akademiach , seniorów oraz dzieciaków , którzy rozpoczną od września naukę w Szkole Mistrzostwa Sportowego. Dziękuje za oddanie głosu .
Awatar użytkownika
dragoness
VIP
VIP
Posty: 18309
Rejestracja: 26 lutego 2009, 18:56

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: dragoness »

"Szóstka z Kołaczyc" to bohaterowie filmiku nakręconego po meczu Czarnych z Ostoją Kołaczyce. Dla mnie synonim chamstwa i tchórzostwa w jednym.
skierowany on jest nie dla gnojków w kominiarkach czy normalnych kibiców tylko dla młodzieży z miasta Jasła zrzeszonych w jasielskich klubach i akademiach , seniorów oraz dzieciaków , którzy rozpoczną od września naukę w Szkole Mistrzostwa Sportowego.
Niestety, klub ocenia się przez pryzmat jego kibiców, a dziękować pan nie musi, bo zawsze popierałam wszelkie inicjatywy dotyczące rozwoju młodzieży.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: lato »

dragoness pisze:"Szóstka z Kołaczyc" to bohaterowie filmiku nakręconego po meczu Czarnych z Ostoją Kołaczyce. Dla mnie synonim chamstwa i tchórzostwa w jednym.
skierowany on jest nie dla gnojków w kominiarkach czy normalnych kibiców tylko dla młodzieży z miasta Jasła zrzeszonych w jasielskich klubach i akademiach , seniorów oraz dzieciaków , którzy rozpoczną od września naukę w Szkole Mistrzostwa Sportowego.
Niestety, klub ocenia się przez pryzmat jego kibiców, a dziękować pan nie musi, bo zawsze popierałam wszelkie inicjatywy dotyczące rozwoju młodzieży.
I zapewne dlatego ludzie na całym świecie tak kochają Barcelonę bądź Real Madryt, za kibiców :hyhy:
Dobra temat chyba wyczerpany, za 45 minut zakończy się głosowanie w ramach budżetu obywatelskiego i to będzie ważna informacja dla mnie i zapewne wszystkich ludzi związanych z Czarnymi Jasło oraz miastem Jasło jak postrzegają klub a nie incydent w Kołaczycach jakich wiele na stadionach, imprezowniach czy imprezach plenerowych co weekend.
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: czarni-fan 1910 »

WWWWWYYYYYYGGGGRRRRAAAAANNNNNNAAAAAAA :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: . Brawo dla Piotra Samborskiego i wszystkich ktorzy dzialali ,glosowali i naklaniali innych do oddania glosu na ten projekt :super: .
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: CYNGIEL »

Brawo.Może to początek lepszych czasów dla Klubu. :super: :piwo: :hurra:
Jasełko1910....
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 23 stycznia 2018, 07:40

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: Jasełko1910.... »

Panowie, wydaje mi się że glosowanie jeszcze trwa..
okoucho
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 11 października 2016, 16:14

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: okoucho »

Wielki szacunek dla PANA Piotra.
Biało czarne serducho, Wielki Gość.
ODPOWIEDZ