Czarni Jasło - co dalej ??

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kibic jks1910 »

A Burmistrz byl Na tym bankiecie ? Bo Na zdjeciach go nie widac ...albo ja nie widze... ;)
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: lato »

kibic jks1910 pisze:A Burmistrz byl Na tym bankiecie ? Bo Na zdjeciach go nie widac ...albo ja nie widze... ;)
Niestety nie był Nikt z Urzędu Miasta :/
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: czarni-fan 1910 »

Pewnie sie obrazil ,ze Czarnych projekt wygral ;) .
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kibic jks1910 »

Jeszcze tylko 11 godzin I wszystko w sprawie projektu bedzie Jasne :niepewny: ...Czekam w napieciu do godziny 00:01... ;)
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: _WHISKEY_ »

lato pisze:
kibic jks1910 pisze:A Burmistrz byl Na tym bankiecie ? Bo Na zdjeciach go nie widac ...albo ja nie widze... ;)
Niestety nie był Nikt z Urzędu Miasta :/
Skandal !
To nie jest zaproszenie na tort u cioci, tylko ważne wydarzenie dla wielu mieszkańców, sponsorów, ludzi kochających ten klub, miasto, sport jasielski.
Zwyczajnie, głupia demonstracja burmistrza, pokazująca jaki ma stosunek do sportu, do Czarnych w szczególności.
Rozumiem, mieć obowiązki, nie mieć czasu na wizytę, ale jest armia ludzi w UM, których można delegować w zastępstwie, ludzi, którzy chętnie pokazują się publicznie tam, gdzie można zebrać oklaski, można również napisać drobny list do uczestników, poprzeć, życzyć sukcesów nie mogąc wesprzeć w większym wymiarze (pomimo, że mogą), a tutaj widzimy, okonia, chamstwo i ignorancję pełną gębą, bo kto mi co zrobi ?
Skandal, skandal, skandal !
Odkąd pamiętam, w lepszych lub gorszych czasach, na takich uroczystościach ZAWSZE ktoś z miasta się pojawiał, przedstawiciel Miasta, posłowie ze ś.p. posłem Zającem na czele. Jako mieszkaniec Jasła, kibic Czarnych, czuję się zlekceważony takim postępowaniem burmistrza.

Ps. To że projekt JKSu wygrał w necie nie znaczy, że wygrał wogóle.
Było jeszcze tzw. głosowanie papierowe, tak, że spokojnie z tymi trąbami na okoliczność zwycięstwa, tym bardziej w tych okolicznościach...
kakub
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 25 stycznia 2010, 16:47

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kakub »

Niestety dzis sie nie dowiemy kto wygrał ,bo wyniki koncowe zostały przełożone o kolejne 10 dni :(
https://konsultacje.um.jaslo.pl/pl/budz ... -koncowe/1
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: CYNGIEL »

kakub pisze:Niestety dzis sie nie dowiemy kto wygrał ,bo wyniki koncowe zostały przełożone o kolejne 10 dni :(
https://konsultacje.um.jaslo.pl/pl/budz ... -koncowe/1
Jakieś uzasadnienie?Ktoś coś wie?Brzydko mi to pachnie. :niepewny: :wstyd:
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: lato »

CYNGIEL pisze:
kakub pisze:Niestety dzis sie nie dowiemy kto wygrał ,bo wyniki koncowe zostały przełożone o kolejne 10 dni :(
https://konsultacje.um.jaslo.pl/pl/budz ... -koncowe/1
Jakieś uzasadnienie?Ktoś coś wie?Brzydko mi to pachnie. :niepewny: :wstyd:
A o czym tutaj jeszcze pisać. Kompromitacja po raz kolejny i tyle. Mam tylko nadzieję że temat będzie wyjaśniony do samego końca a odpowiedzialne osoby poniosą konsekwencję.
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: czarni-fan 1910 »

moze liczą prawidlowe glosy wszystkich projektow ?. Moze liczyli ze wygra inny projekt ?. To tylko moje przypuszczenia i podejrzenia. Innej opcji nie ma i nie bedzie jak zwyciestwo projektu nr. 9.!!!.
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kibic jks1910 »

Nie od dzis wiadomo, ze "niewazne kto wygral, wazne kto liczy glosy".... Szkoda zaangazowania, musimy obejsc sie smakiem.. :rozpacz:
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: CYNGIEL »

Bez paniki.Nie przypuszczam że doszło by do takich przekrętów,choć w obecnej chwili wszystko możliwe.Miejmy nadzieję,że nie.Będzie dobrze.Wesołych Świąt. :piwo:
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: czarni-fan 1910 »

kibic jks1910 pisze:Nie od dzis wiadomo, ze "niewazne kto wygral, wazne kto liczy glosy".... Szkoda zaangazowania, musimy obejsc sie smakiem.. :rozpacz:
Jak coś wiesz to napisz konkretnie. A nie farmazony i czarnowidztwo.
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kibic jks1910 »

Niestety nic nie wiem .. :( Poprostu takie jest moje zdanie..Naprawde chcialbym sie mylic.. :niepewny:
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: kibic jks1910 »

No to odliczamy do ogloszenia wynikow tego glosowania.... ;) . Jutro o polnocy wszystko bedzie jasnee ...obysmy tylko sie nie rozczarowali jak kibice Wisly a Pabian sie nie okazal Vanem Ly......albo Sarapata... ;) :P
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

Post autor: lato »

kibic jks1910 pisze:No to odliczamy do ogloszenia wynikow tego glosowania.... ;) . Jutro o polnocy wszystko bedzie jasnee ...obysmy tylko sie nie rozczarowali jak kibice Wisly a Pabian sie nie okazal Vanem Ly......albo Sarapata... ;) :P
Nie ma żadnej pewności że wyniki będą jutro. Ja otrzymałem wiadomość że będą wtedy jak Komisja skończy swoje postępowanie i nie wiadomo kiedy to będzie.
ODPOWIEDZ