Strona 1 z 47

Czarni Jasło - co dalej ??

: 14 maja 2018, 13:38
autor: kibic jks1910
Czas na zmiany ..byle szybko .. :niepewny:

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

: 14 maja 2018, 16:38
autor: kapustajestpusta
Powiedział co wiedział.

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

: 14 maja 2018, 19:21
autor: przem0
Zmiany postępują dość intensywnie, właśnie dołączył do Nas 86 członek #Klub100 i cieszymy się, że jest to kolejna Firma :)

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

: 14 maja 2018, 19:23
autor: CYNGIEL
Zmiany konieczne ale bez pośpiechu.W tej rundzie nie mamy szans na awans a spadek nam nie grozi.W nowy sezon trzeba wejść z konkretnymi zmianami.Powiększanie się Klubu 100 bardzo cieszy. :padam:

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

: 16 maja 2018, 06:40
autor: kibic jks1910
W weekend , seniorzy , juniorzy młodsi i juniorzy starsi zanotowałi porażki ..W tym juniorzy starsi 7:0 ze Stalowa Wola ... :( Czyli na dziś nie ma nawet zaplecza , a Ty piszesz żeby się nie spieszyć ..Do początku rundy nie jest wcale tak daleko , a trzeba poprawić gre seniorów i szukac wzmocnien ..Mam nadzieje , ze to zadanie już dla nowego trenera .. :niepewny:

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

: 16 maja 2018, 11:33
autor: CYNGIEL
Fakt.Masz rację.O tym nie pomyślałem. :padam:

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

: 16 maja 2018, 11:50
autor: lato
kibic jks1910 pisze:W weekend , seniorzy , juniorzy młodsi i juniorzy starsi zanotowałi porażki ..W tym juniorzy starsi 7:0 ze Stalowa Wola ... :( Czyli na dziś nie ma nawet zaplecza , a Ty piszesz żeby się nie spieszyć ..Do początku rundy nie jest wcale tak daleko , a trzeba poprawić gre seniorów i szukac wzmocnien ..Mam nadzieje , ze to zadanie już dla nowego trenera .. :niepewny:
Zmiany zauważalne są od pewnego już czasu no ale kto nie chce to nie widzi. Mylą ci się wyniki ale to szczegół. Gdzie byli juniorzy starsi na jesieni ? jak w lidze idzie juniorom młodszym? wygranych trampkarzy starszych i młodszych nie dostrzegasz ? Do Czarnych w ostatnim czasie wróciło do gry 2 zawodników Beniaminka Krosno chociażby wiesz o tym ?Nie mamy bazy treningowej ani SMS zauważyłeś ? Seniorzy graja tak jak ich na to stać w obecnej chwili. Nikogo nie zadowalają wyniki jakie osiągają. Ty założyłeś temat to może rozwiń konkretnie o co ci chodzi, podpowiedz coś, a nie rzucasz slogan i tyle . Kto trenerem ? Za ile ? Stać nas ? Jacy zawodnicy ? Za ile ? Stać nas ? Kiedy w Jaśle powstanie ośrodek studencki żeby juniorzy po skończeniu szkół jasielskich nie wyjeżdżali do Krakowa, Wrocławia, Warszawy czy nawet Rzeszowa ? W jakich zakładach praca dla piłkarzy w Jaśle za pieniądze jakie zarobią aby zostać w Jaśle a nie jechać na emigrację ? Znasz kogoś kto chciałby zostać sponsorem strategicznym i wyłożył na Czarnych w takich warunkach jak w tej chwili sa w Jaśle gruby szmal ?

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

: 16 maja 2018, 12:07
autor: kibic jks1910
O.k. Juniorzy młodsi sa jeszcze w grupie A, ale chyba się nie utrzymają , Juniorzy starsi już w grupie B i wizja spadku do grupy C jest calkiem realna ..trampkarze to zabawa z pilka . A czy w Ropczycach jest SMS ? Dostrzegam zmiany na lepsze, jeśli chodzi o organizacje klubu, ale JKS to klub SPORTOWY i licza się wyniki. Nie znam wymagan trenerów i piłkarzy z okolic Jasła . Zadaniem Zarządu jest szukanie trenera i wzmocnień ..a zadaniem kibiców wspieranie klubu ( co bardzo dobrze robia ) .

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

: 16 maja 2018, 12:38
autor: lato
kibic jks1910 pisze:O.k. Juniorzy młodsi sa jeszcze w grupie A, ale chyba się nie utrzymają , Juniorzy starsi już w grupie B i wizja spadku do grupy C jest calkiem realna ..trampkarze to zabawa z pilka . A czy w Ropczycach jest SMS ? Dostrzegam zmiany na lepsze, jeśli chodzi o organizacje klubu, ale JKS to klub SPORTOWY i licza się wyniki. Nie znam wymagan trenerów i piłkarzy z okolic Jasła . Zadaniem Zarządu jest szukanie trenera i wzmocnień ..a zadaniem kibiców wspieranie klubu ( co bardzo dobrze robia ) .
Dla ciebie jako kibica liczą się tylko wyniki, ale dla Zarządu liczy się wiele jeszcze innych spraw a głownie stan finansów i organizacja klubu. Wynik sportowy jest efektem finalnym wielu składników i bez nich niemożliwy do zrealizowania . Oczywiście jako kibic możesz pisać na necie co tylko chcesz z nawoływaniem do szybkich zmian jako głównej potrzebie , My jako Zarząd musimy jednak skupić się na rzeczywistości i możliwościach środowiska w jakie wkomponowany jest klub Czarni Jasło.

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

: 16 maja 2018, 13:57
autor: kibic jks1910
Naprawde doceniam prace Zarzadu . :ok: Z tej dyskusji plynie wniosek, ze na nic więcej niż okregowka nas w tej chwili nie stać . Rozumiem to ..ale tak by się chciało jakiś maly sukces ..Może w Pucharze Polski , na jesieni, spróbujemy powalczyć chociaż o Puchar Okregu ... :niepewny:

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

: 16 maja 2018, 14:27
autor: kowalski38200
A ja GUPI myślałem że CZARNI to klub sportowy a to BIURO RACHUNKOWE jest :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

: 4 czerwca 2018, 07:42
autor: kibic jks1910
Zmiana trenera, długo oczekiwana i na zasadzie "nowa miotła ...itd." zadziała pewnie na te 3 ostatnie mecze. Potrzebny jednak trener z zewnątrz , który nie miał nigdy kontaktu z jasielska pilką . Mysle, ze bez gwiazdorów typu Munia , Cyran, Szopa i Urban się obejdziemy ..

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

: 4 czerwca 2018, 09:00
autor: lato
kibic jks1910 pisze:Zmiana trenera, długo oczekiwana i na zasadzie "nowa miotła ...itd." zadziała pewnie na te 3 ostatnie mecze. Potrzebny jednak trener z zewnątrz , który nie miał nigdy kontaktu z jasielska pilką . Mysle, ze bez gwiazdorów typu Munia , Cyran, Szopa i Urban się obejdziemy ..
jeśli do tych ludzi których wymieniłeś dodasz Wojtka Dziedzica wyjazd do Norwegii służbowo ,Wójtowicza, Żygłowicza, Musiała, Rodaka, Gabryela, Kuliga którzy chcą wyjechać za granice do pracy bądź podejmują studia to KTO będzie wg. Ciebie trenował i grał ?

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

: 4 czerwca 2018, 09:24
autor: zimny11
czyli moze byc jeszcze gorzej...
no qrwa nie wierzę :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Re: Czarni Jasło - co dalej ??

: 4 czerwca 2018, 09:50
autor: kibic jks1910
Mysle , ze jest sporo chłopaków którzy odeszli z Czarnych do niższych lig ( na pewno z różnych powodów ;) ) a chcieliby pograc na wyższym poziomie ( Podgórski , Kaleta , Kukowski , Majka , Sury itp...) . Mysle , ze po odejściu wyżej wymienionych stać nas będzie na te 150 - 200 zł za mecz ( bo takie chyba są stawki ? ) :niepewny: Trzeba tez zadbac o juniorow starszych i nie puszczac ich tak tak łatwo , nawet bez rozmowy ... :zdegustowany: