JKS Czarni 1910 Jasło-Partyzant Targowiska nd,g.16.30

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
zimny11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 23 grudnia 2015, 19:48

Re: JKS Czarni 1910 Jasło-Partyzant Targowiska nd,g.16.30

Post autor: zimny11 »

już lepiej by było to wszystko rozwiązać,przynajmniej wstydu by nie było ;)
bil77
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 26
Rejestracja: 1 kwietnia 2018, 11:23

Re: JKS Czarni 1910 Jasło-Partyzant Targowiska nd,g.16.30

Post autor: bil77 »

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. Nie ma co też tłumaczyć sytuacji
absencją Kuliga i Szopy. W tej drużynie na chwilę obecną tylko
Myśliwiec i Wyderka prezentują dobry poziom okręgówki. Powody
tego u poszczególnych zawodników są zapewne różne ale w sumie
daje to takie wyniki zespołu jak widać. Trzeba się pogodzić z dłuższym
pobytem w okręgówce, a chłopaki niech grają dla kibiców o jak
najlepsze wyniki i niech się uczą od lepszych.
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: JKS Czarni 1910 Jasło-Partyzant Targowiska nd,g.16.30

Post autor: czarni-fan 1910 »

lato pisze:
azteck2000 pisze:Brawo zarząd, brawo trener, brawo zawodnicy! co taki szarek robi w drużynie ? piękne zagranie !
0-4 w 70 minucie !!! katastrofa !
Taki kozak jestes?
Trzeba było podejść po meczu do ludzi z zarządu , trenera, piłkarzy, Jarkowi Szarkowi i im w oczy to powiedzieć TCHÓRZU. Przyjdź do klubu,podziałaj, poszukaj sponsora bogatego , zmień coś a nie rzygaj na forum anonimie. W Jaśle nie ma przemysłu, nie ma w urzędzie ludzi za piłką nożną, nie ma sponsora ,który lekką ręka wyłoży 3 tysiące miesięcznie takim zawodnikom jak Borowczyk w Targowiskach, nie ma klimatu kompletnie dla nożnej poza grupą kilku osób to czego oczekujesz ?
No to dobra.Zamiast sie pastwic nad pilkarzami to moze trzeba sie zastanowic jak poprawic gre zespolu. Jest tydzien do meczu z Przysietnica i trzeba wyciagnac wnioski z tych przegranych meczy.
Awatar użytkownika
azteck2000
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 10 lutego 2011, 16:37

Re: JKS Czarni 1910 Jasło-Partyzant Targowiska nd,g.16.30

Post autor: azteck2000 »

lato pisze:
azteck2000 pisze:Brawo zarząd, brawo trener, brawo zawodnicy! co taki szarek robi w drużynie ? piękne zagranie !
0-4 w 70 minucie !!! katastrofa !
Taki kozak jestes?
Trzeba było podejść po meczu do ludzi z zarządu , trenera, piłkarzy, Jarkowi Szarkowi i im w oczy to powiedzieć TCHÓRZU. Przyjdź do klubu,podziałaj, poszukaj sponsora bogatego , zmień coś a nie rzygaj na forum anonimie. W Jaśle nie ma przemysłu, nie ma w urzędzie ludzi za piłką nożną, nie ma sponsora ,który lekką ręka wyłoży 3 tysiące miesięcznie takim zawodnikom jak Borowczyk w Targowiskach, nie ma klimatu kompletnie dla nożnej poza grupą kilku osób to czego oczekujesz ?
Chłopie wyluzuj, bo kurde to co dzisiaj było to apogeum dna. maja goscie z klubu 100 płacone ? mają, wiec niech zapieprzają, bo tej koszulki plamić takimi masakrami nie wypada. Szarek wszedl i co zrobił? co mam mu patrzeć w czy i chusteczkę podać ? widziałeś co zrobił przy 4 golu? ile miał celnych zagrań? niech spada do brzysk, bo to figurant nie zawodnik.
Kolejna sprawa - gdzie masz takie dotacje jak u nas? dalej źle? szkolicie tą młodzież, a potem za 300 -400 zł oddajecie na wioski, wiec jaka z nich korzyść, jak potem się sciaga wilków czy innych bilskich do juniorów. kolejna rzecz - gdzie w tarnawie, przysietnicy, na markiewicza, czy w nienaszowie masz zakłady ? gdzie? te kluby razem pewnie nie mają połowy tego co jest tu, ale lepiej tylko krytykować, zamiast tych kopaczy skrytykować. Dno i tyle.
zimny11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 23 grudnia 2015, 19:48

Re: JKS Czarni 1910 Jasło-Partyzant Targowiska nd,g.16.30

Post autor: zimny11 »

w pełni popieram :ok: :ok:
gdzie sa juniorzy z poprzedniego sezonu,którzy skonczyli wiek juniorski
ale są plusy porażek, zostaje nadwyzka w budzecie :hurra: :hurra:
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: JKS Czarni 1910 Jasło-Partyzant Targowiska nd,g.16.30

Post autor: lato »

azteck2000 pisze:
lato pisze:
azteck2000 pisze:Brawo zarząd, brawo trener, brawo zawodnicy! co taki szarek robi w drużynie ? piękne zagranie !
0-4 w 70 minucie !!! katastrofa !
Taki kozak jestes?
Trzeba było podejść po meczu do ludzi z zarządu , trenera, piłkarzy, Jarkowi Szarkowi i im w oczy to powiedzieć TCHÓRZU. Przyjdź do klubu,podziałaj, poszukaj sponsora bogatego , zmień coś a nie rzygaj na forum anonimie. W Jaśle nie ma przemysłu, nie ma w urzędzie ludzi za piłką nożną, nie ma sponsora ,który lekką ręka wyłoży 3 tysiące miesięcznie takim zawodnikom jak Borowczyk w Targowiskach, nie ma klimatu kompletnie dla nożnej poza grupą kilku osób to czego oczekujesz ?
Chłopie wyluzuj, bo kurde to co dzisiaj było to apogeum dna. maja goscie z klubu 100 płacone ? mają, wiec niech zapieprzają, bo tej koszulki plamić takimi masakrami nie wypada. Szarek wszedl i co zrobił? co mam mu patrzeć w czy i chusteczkę podać ? widziałeś co zrobił przy 4 golu? ile miał celnych zagrań? niech spada do brzysk, bo to figurant nie zawodnik.
Kolejna sprawa - gdzie masz takie dotacje jak u nas? dalej źle? szkolicie tą młodzież, a potem za 300 -400 zł oddajecie na wioski, wiec jaka z nich korzyść, jak potem się sciaga wilków czy innych bilskich do juniorów. kolejna rzecz - gdzie w tarnawie, przysietnicy, na markiewicza, czy w nienaszowie masz zakłady ? gdzie? te kluby razem pewnie nie mają połowy tego co jest tu, ale lepiej tylko krytykować, zamiast tych kopaczy skrytykować. Dno i tyle.
Nie widziałem co zrobił Szarek bo siedziałem jak w bunkrze na kasie a potem chwile popatrzyłem i poszedłem rozliczenie robić i tak mecz w mecz. Tylu chętnych jest do pomocy w klubie ze wiceprezes musi na kasie siedzieć a członkowie zarządu przedzierać bilety albo bramę stadionu samochodom otwierać. Tak po raz pierwszy od lat maja goście wypłacane stypendium i premie za wygrane mecze w dużej zasłudze dzięki Klubowi 100 ,który kto rozruszał i po firmach i ludziach jeździł i chodził ? Ty ? Czy członek Zarządu z którego wielokrotnie drwisz. Bijesz złośliwie brawo a wiesz ile czasu i pracy wkładamy żebyś mógł szydzić i ten klub żeby istniał ? Trener zły? Poszukaj lepszego. Zawodnicy? to poszperaj i napisz ilu zawodników z Targowisk gra w drużynie z Targowisk a ilu z Jasła i okolic w jasielskiej. Chcesz porozmawiać o młodzieży to spotkajmy się to ci opowiem jak to wygląda bo jestem od półtorej roku trenerem rocznika 2004 i może zrozumiesz kto się garnie w tej chwili do Czarnych i dlaczego w wieku 16-17 lat wracają do siebie na wsie chociażby za piłki o jakich napisałeś. Wiesz jaki jest ekwiwalent za szkolenie ?. Tylko tyle w tym temacie Ci napiszę jeszcze że jak ja grałem w drużynie trampkarzy a potem juniorów to w zespole mieliśmy 3 zawodników spoza Jasła ( Stopa Sławek,Doktor Piotrek,Witek Stopyra ) a w kadrze było 20 chłopców a teraz w kadrach drużyn młodzieżowych z Jasła gra po 3-4 chłopców góra 5 i to nie najlepszych bo ci odchodzą do Krosna we wcześniejszym okresie. Koniec gadki z mojej strony.
zimny11
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 267
Rejestracja: 23 grudnia 2015, 19:48

Re: JKS Czarni 1910 Jasło-Partyzant Targowiska nd,g.16.30

Post autor: zimny11 »

a teraz coś do kiboli. siedzicie jak ci.y zamiast pomóc dopingiem,a o wyjazdach nie wspomne..........koniec dobranoc dla laty.
za 2-3 lata bedziemy tam gdzie brzozow ,lesko, a mialo byc tak pieknie za 10 lat 1 liga.................
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: JKS Czarni 1910 Jasło-Partyzant Targowiska nd,g.16.30

Post autor: kuba1975 »

panowie dajcie sobie na wstrzymanie,tak krawiec kraje jak mu materiału staje.
sport w Jaśle niestety umarł ,i długo nie ożyje,choć ida wybory,obietnice,plany
CzarniJasło1910
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 26 sierpnia 2018, 16:52

Re: JKS Czarni 1910 Jasło-Partyzant Targowiska nd,g.16.30

Post autor: CzarniJasło1910 »

Zimny śpiewamy źle nie śpiewamy źle chodź a hute i coś się angażuj a nie tylko przed komputerem siedzisz do sprawy meczu szkoda gra słaba ale jeżeli nie ma Wójtowicza Cyrana Frączka Szopy Kuliga czyli można powiedzieć że trzonu tej drużyny to za dobrze nie będzie trenować trenować i jeszcze raz trenować i za rok tylko awans
sem
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 2 czerwca 2017, 09:31

Re: JKS Czarni 1910 Jasło-Partyzant Targowiska nd,g.16.30

Post autor: sem »

azteck2000 pisze:
lato pisze:
azteck2000 pisze:Brawo zarząd, brawo trener, brawo zawodnicy! co taki szarek robi w drużynie ? piękne zagranie !
0-4 w 70 minucie !!! katastrofa !
Taki kozak jestes?
Trzeba było podejść po meczu do ludzi z zarządu , trenera, piłkarzy, Jarkowi Szarkowi i im w oczy to powiedzieć TCHÓRZU. Przyjdź do klubu,podziałaj, poszukaj sponsora bogatego , zmień coś a nie rzygaj na forum anonimie. W Jaśle nie ma przemysłu, nie ma w urzędzie ludzi za piłką nożną, nie ma sponsora ,który lekką ręka wyłoży 3 tysiące miesięcznie takim zawodnikom jak Borowczyk w Targowiskach, nie ma klimatu kompletnie dla nożnej poza grupą kilku osób to czego oczekujesz ?
Chłopie wyluzuj, bo kurde to co dzisiaj było to apogeum dna. maja goscie z klubu 100 płacone ? mają, wiec niech zapieprzają, bo tej koszulki plamić takimi masakrami nie wypada. Szarek wszedl i co zrobił? co mam mu patrzeć w czy i chusteczkę podać ? widziałeś co zrobił przy 4 golu? ile miał celnych zagrań? niech spada do brzysk, bo to figurant nie zawodnik.
Kolejna sprawa - gdzie masz takie dotacje jak u nas? dalej źle? szkolicie tą młodzież, a potem za 300 -400 zł oddajecie na wioski, wiec jaka z nich korzyść, jak potem się sciaga wilków czy innych bilskich do juniorów. kolejna rzecz - gdzie w tarnawie, przysietnicy, na markiewicza, czy w nienaszowie masz zakłady ? gdzie? te kluby razem pewnie nie mają połowy tego co jest tu, ale lepiej tylko krytykować, zamiast tych kopaczy skrytykować. Dno i tyle.

Zgadzam się z poprzednikiem. Już mam dość czytania ile to kasy nie potrzeba na Czarnych.. stadion, młodzieżowcy, długi i h.. wie co jeszcze. Nie będzie szkolenia młodzieży to i wyników nie będzie, nie będzie identyfikowania się z zespołem to nie będzie wyników. Nie chcę już słyszeć, że lepsi zawodnicy idą do wiosek grać za kasę bo to dla Czarnych żałosne już staje się. Czy wy naprawdę myślicie, że w Tarnawie, Przysietnicy, Odrzykoniu, Kopytowej czy Nienaszowie jest większa kasa niż w Jaśle? To wstyd dla Jasła, nie mówiąc już o Krośnie, iż OZPN Krosno nie ma przedstawiciela w III lidze. Ale cóż, jak już kiedyś pisałem, kariera zawodników na naszym terenie kończy się po ukończeniu przez zawodników szkoły średniej (praca za granicą, studia).
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: JKS Czarni 1910 Jasło-Partyzant Targowiska nd,g.16.30

Post autor: lato »

sem masz wiele racji ale ja nigdzie nie wyczytałem ani nie pisałem ze Tarnawa,Przysietnica,Kopytowa,Nienaszów mają więcej kasy. Nie zmienia to faktu że juz taki Odrzykoń dla seniorów ma większy budżet w postaci kasy nie wspominając Rymanowa czy Targowisk. Nawet Ustrzyki Dolne. Nie musisz czytac tylko sam sobie zaprzeczasz bo raz nie chcesz czytać o kasie a zaraz potem piszesz że wstyd że Jasło nie ma przedstawiciela w wyższej lidze. Zrozum ze czasy sa takie że w okręgówce grac możemy za mniejsza kasę jak teraz była zorganizowana ale myśląc o awansie trzeba mieć duzo więcej aby przebić takie Targowiska klasa sprowadzanych zawodników. Nie da sie uciec od tematu pieniędzy gdy piszemy o walce o najwyższe cele. Niemniej powtarzam ze masz sporo racji w tym co napisałeś
Awatar użytkownika
azteck2000
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 10 lutego 2011, 16:37

Re: JKS Czarni 1910 Jasło-Partyzant Targowiska nd,g.16.30

Post autor: azteck2000 »

Lato, ale skoro piszesz że młodzież ucieka z Jasła to możę warto pójść śladem przytoczonej tu tarnawy (dane za ŁNP), która ma jedną drużynę młodzieżową, a w tamtym sezonie nie miała wcale, a punktów miała porównywalnie do nas, podobnie jest w tym sezonie. Oni ściągają gotowych zawodników z okolic, często dalszych niż bliższych, ale daje to rezultaty. U nas narzeka się że trenuje sie młodzież, lepsza ucieka do krosna, ale ile na nią trzeba przeznaczyć kasy, a potem chłopak ma 18 - 19 lat i co ? Ilu ich zostaje i gra jako senior? Nie lepiej by było jedną drużyne zlikwidować i te koszty (przejazdy, wyżwyienie, sprzęt, trener) przerzucić na seniorów i wtedy ściągnąć 2-3 zawodników, którzy pociągną ten zespół, bo potem się sciaga takich Szarków (może się uczepiłem, ale to co ten chłopak pokazuje w tej rundzie jest poniżej krytyki i sądzę, żę nie powinno go być w zespole), którzy nic nie wnoszą do drużyny. Sprawdzając: Kołaczyce mają 3 drużyny młodzieżowe, NIenaszów 2 lub 3 (bo tam działa UKS), Jedlicze 3, nawet będący w A klasie Skołyszyn ma 3, a z okręgowej: Przysietnica 1, Rymanów 3, Dukla 3, Markiewicza 2, Odrzykoń 3, ale one nie mają takiego budżetu. Po co ciągnąć coś co jest nie rentowne i nie daje efektów ? Oto nazwiska chłopaków, którzy ukończyli wiek juniora w czerwcu tego roku: Bochniewicz, Czyżowicz, Gabryel, Konieczny, Kurdziel, Stelmach, Szostak, Wójtowicz - ilu z nich zagrało w tym sezonie, ilu zagra?
Dam jeszcze listę sprzed roku: Frączek, Gajda, Mikołajewicz, Presak, Przewoźnik, Pykosz, Rodak, Szarek, Wyderka, Żygłowicz.
Pokaźna lista prawda? To teraz niech każdy wyciągnie wnioski.
O takim budżecie jak my mamy większość ligi może pomarzyć, w większośći jest tak, że prezes, zarząd pracują za free, więc to żadna nowość, większość prezesów pewnie stoi z biletami, więc nie wiem o co Ci Lato chodzi, bo to śmieszne argumenty.
Snookie
Ekspert
Ekspert
Posty: 89
Rejestracja: 12 października 2010, 22:55

Re: JKS Czarni 1910 Jasło-Partyzant Targowiska nd,g.16.30

Post autor: Snookie »

Stulcie pi*dy
bond
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 220
Rejestracja: 6 października 2012, 09:14

Re: JKS Czarni 1910 Jasło-Partyzant Targowiska nd,g.16.30

Post autor: bond »

5 kolejka a juz wszyscy Czarnych w a klasie widzą...co wy myslicie ze Partyzant bedzie wszystko wygrywał...przyjdzie i na nich czas ....dostaną zadyszki...wrócą ludzie po kontuzjach to i wyniki będą ...kadra jaka jest taka jest grają swoi ludzie ...w sparingach po 4 bramki w kazdym meczu na poczatku tez dobrze szło jak była pełna kadra...proponuje podsumowac wszystko po rundzie ...
kibic jks1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 297
Rejestracja: 30 sierpnia 2017, 07:47

Re: JKS Czarni 1910 Jasło-Partyzant Targowiska nd,g.16.30

Post autor: kibic jks1910 »

Kazdy ma prawo do krytyki....ale proponuje, zeby krytykujacy zglaszali swoje realne pomysly Na poprawe sytuacji w klubie...Krytykowac jest bardzo latwo, ale zaproponowac cos juz o wiele trudniej. Wiem, ze to bez znaczenia teraz, ale ktore mamy wlasciwie miejsce...7 jak na 90minut.pl czy 9 jak na czarnijaslo.pl ? :zalamany: :niepewny:
ODPOWIEDZ