CZARNI JASŁO - Karpaty Krosno PP 1:1 6:5 k.

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
Wojtmen

CZARNI JASŁO - Karpaty Krosno PP 1:1 6:5 k.

Post autor: Wojtmen »

Myślę, że można zacząć podgrzewać atmosferę :) Patrząc na nasza gre ostatnio można mieć pewne obawy, ale licze że nasi zawodnicy się zmobilizują i pokonamy Karpaty. To bardzo ważny mecz dla kibiców! Pamiętajcie!

Ostrzegam, że wszystkie wpisy nie na temat, wulgarne, obraźliwe, będą usuwane a autorzy odpowiednio karani.
kibicjks

Re: CZARNI JASŁO - Karpaty Krosno PP ( 13 maja )

Post autor: kibicjks »

Wojtmen pisze: To bardzo ważny mecz dla kibiców! Pamiętajcie!
A co uważasz że niepamiętamy??
A meczyk trzeba wygrać :ok:
Wojtmen

Re: CZARNI JASŁO - Karpaty Krosno PP ( 13 maja )

Post autor: Wojtmen »

kibicjks pisze:
Wojtmen pisze: To bardzo ważny mecz dla kibiców! Pamiętajcie!
A co uważasz że niepamiętamy??
A meczyk trzeba wygrać :ok:
Mam nadzieję, że zawodnicy pamiętają :) Jeśli chodzi o kibiców jestem przekonany, że stadion na Śniadeckich znów zapełni się po brzegi.. a pod kasami będą stały długie kolejki. Oby tylko pogoda dopisała :)
Awatar użytkownika
progresor
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 2 kwietnia 2009, 21:11
Lokalizacja: Jasło

Re: CZARNI JASŁO - Karpaty Krosno PP ( 13 maja )

Post autor: progresor »

a ja uważam że to jak narazie najważniejszy mecz sezonu, pomimo naszej sytuacji w tabeli mecze z kapuscianką zawsze będą najbardziej elektryzowały kibiców z powodów oczywistych :) , liga jest ważniejsza ale wygrana z karpaciarzami jest bezcenna moralnie
Wojtmen

Re: CZARNI JASŁO - Karpaty Krosno PP ( 13 maja )

Post autor: Wojtmen »

Panowie prosiłem o nie obrażanie.. to są Karpaty.. Zachowujmy się kulturalnie.. NIe bawi mnie usuwanie postów i banowanie.. naprawdę. Dlatego proszę o kulturę wypowiedzi.
colo
Moderator
Moderator
Posty: 433
Rejestracja: 17 sierpnia 2008, 21:30

Re: CZARNI JASŁO - Karpaty Krosno PP ( 13 maja )

Post autor: colo »

Panowie mecz pucharowy oczywiście ze jest atrakcyjny dla kibica, lecz na tą chwilę najważniejsza jest liga i spokojne utrzymanie. Po meczu z Karpatami Krosno czeka nas spotkanie z rewaluacyjnym jak dotąd Rzemieślnikiem tak więc siły muszą chłopaki mieć na walkę o ligowe punkty. Jednak ja również chciałbym aby Czarni pokonali Karpaty II składem bo podobno taki ma wystąpić, jednak nie za cenę kolejnych porażek w lidze.
I skończcie z obrażaniem już Zawodników z Krosna pokażcie trochę kultury.
czaszka
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 27
Rejestracja: 7 lipca 2008, 12:02
Lokalizacja: Gamrat

Re: CZARNI JASŁO - Karpaty Krosno PP ( 13 maja )

Post autor: czaszka »

:super:
Załączniki
CZARNI- cygany.jpg
kibicjks

Re: CZARNI JASŁO - Karpaty Krosno PP ( 13 maja )

Post autor: kibicjks »

grzegorzbaran33 pisze:a ilu będzie kibiców z krosna??
Około 200 (więcej sektor gości nie pomieści) u nich też pełna mobilizacja, więc około 200 powinno ich przyjechać.
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: CZARNI JASŁO - Karpaty Krosno PP ( 13 maja )

Post autor: carlo07 »

No to tak, co do tego meczu to wiadome, teraz naszym głownym celem jest utrzymanie się w IV lidze i zawodnicy powinni skupić się raczej na tym, ale derby to derby, wygrać trzeba. Mam nadzieję, że mecz będzie równie pasjonujący jak rok temu i obejrzymy w nim sporo bramek :ok:
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: CZARNI JASŁO - Karpaty Krosno PP ( 13 maja )

Post autor: N_ »

Jako że do działu KIBICE już nikt praktycznie nie zagląda pozwolę sobie poinformować
że MŁYN będzie kręcony od strony HUTY !

BARDZO ważne niech każdy weźmie ze sobą coś więcej plnów (po 5 wystarczy) na ugoszczenie zgód które tego dnia się u nas zjawią.

NO i nakręcać ludzi co by NAS duuuuuuuuuuuuużo było i konkretnym dopingiem pomóc CZARNYCH w pokonaniu odwiecznego rywala z niedalekiej wioski
:hurra:


p.s DO środy ;)
czarni1910
Mistrz
Mistrz
Posty: 98
Rejestracja: 21 grudnia 2008, 19:09

Re: CZARNI JASŁO - Karpaty Krosno PP ( 13 maja )

Post autor: czarni1910 »

A to czemu mamy odpuscic Karpatom,wiem ze najwazniejsza jest liga ,ale jest duza szansa wygrania tych rozgrywek poniewaz Stal Sanok odpadla juz z tych rozgrywek Przegrywajac z Bieszczadami Ustrzki ,takze jest szansa zdobycia pucharu .Karpaty zapewne nie zagraja pelnym skladem gdyz tez maja problemy w lidze z utrzymaniem sie ,takze powinnismy grac na calego w tym meczu,zwlaszacza ze nasi pilkarze nie rozpieszczali nas i trzeba powiedziec grali przez te pare kolejek rundy wiosennej slabo i powinni sie postarac zagrac tak jak chocby z Jaroslawiem (wedlug mnie najlepszy mecz rundy )
Undertaker
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 7 maja 2009, 20:27

Re: CZARNI JASŁO - Karpaty Krosno PP ( 13 maja )

Post autor: Undertaker »

Chciałem się dowiedzieć czy aby móc wejść na stadion trzeba przyjść z opiekunem i ile musi on mieć lat? :)
kibicjks

Re: CZARNI JASŁO - Karpaty Krosno PP ( 13 maja )

Post autor: kibicjks »

Undertaker pisze:Chciałem się dowiedzieć czy aby móc wejść na stadion trzeba przyjść z opiekunem i ile musi on mieć lat? :)
Chyba nietrzeba przychodzić z opiekunem na mecz.
Ale jeśli będzie trzeba z opiekunem to 18 lat powinnien mieć.
czxxcz
Guru
Guru
Posty: 139
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, 11:17

Re: CZARNI JASŁO - Karpaty Krosno PP ( 13 maja )

Post autor: czxxcz »

formalnie na stadion bez opiekuna nie może wejść osoba która nie ukończyła 16 lat.
Ale z tego co widziałem na meczach 13latki bez problemu same wchodzą... :]
Aha i opiekunem nie musi być rodzic. Powiem tak, kto chce to wejdzie.
Undertaker
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 7 maja 2009, 20:27

Re: CZARNI JASŁO - Karpaty Krosno PP ( 13 maja )

Post autor: Undertaker »

Chodzę na mecze Czarnych i też widzę na każdym meczu młodzież i dzieci poniżej 16 lat ale chodziło mi o mecz z Karpatami czy ze względów bezpieczeństwa służby porządkowe bardziej będą zwracać uwagę na to ile ma się lat i czy jest się z opiekunem :]
Zablokowany