Wzmocnienia

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wzmocnienia

Post autor: lato »

Pelee,jeszcze nie wiem dlaczego piszesz o Mrukowej w takich negatywach :hyhy: ale pewno wkrótce sie dowiem.Co do meritum sprawy to podtrzymuje swoje słowa powtórzone za nie mam pojęcia kim.Taka jest naprawde smutna prawda.Mnie to bardzo boli bo tak jak Viking uwazam z e jesli ktos poświęcił sie pewnej pasji to powinien ją rozwijac i starac sie doskonalic ją.A propo kto jest trenerem w Czeluśnicy i nakłania chłopców do zmiany barw klubowych?Ja wiem a Wy?
viking78
VIP
VIP
Posty: 1371
Rejestracja: 4 lipca 2006, 20:03
Lokalizacja: tarnowiec

Re: Wzmocnienia

Post autor: viking78 »

pelee pisze:W końcówce ub. sezonu pisałem,że po błędnej decyzji Zarządu w sprawie zmiany warunków na gorsze {w trakcie sezonu}dla zawodników w nowym trzeba będzie ogłaszać castig i jest.I marna to dla mnie pociecha,że miałem rację.A Mofo ma rację,że obrażani są zawodnicy i to nie pomoże tylko jeszcze zaszkodzi.Popatrzcie jak traktowani są zawodnicy z II drużyny nie mają NIC i mają być w euforii.Wcale się nie dziwię,że będą uciekać na wioski,bo będą traktowani dobrze z wyłączeniem Mrukowej.Teraz do Vikinga:zakładając,że pracujesz w jakieś firmie i szef płaci połowie pracowników,a połowie nie i Ty jesteś w tej grupie.Jak się czujesz?Ale szef Ci obiecuje,że jak się poprawisz to Ci coś rzuci w niedalekiej przyszłości i nabluzga Ci,że jesteś pazerny na kasę.Teraz stań na miejscu zawodników.Rozumiem,że są lepsi i gorsi,a jakaś różnica musi być,jednemu na full drugiemu nic.Tak na marginesie wujek pisze się przez takie "u",a teraz mnie skasuj lub pozmieniaj jak u Laty.
Pracuje i jedni maja premie drudzy nie wiec to jest prosze wytlumaczenie a podstawe maja za treningi bo z tego co wiem treninngowe zostaje!Co do bledu mam problemy z softem a co do kasowania to forum jest ogolno dostepne a Late poprawiałem tylko.
mofo
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 9 lipca 2006, 12:53
Lokalizacja: Jasło

Re: Wzmocnienia

Post autor: mofo »

dado pisze:Eeeee...nigdzie az tak strasznie nikogo nie obrazili..a że piłkarz pójdzie gdzie dadzą więcej..czyżby sprawdziło się powiedzenie"uderz w stół a nożyce się odezwą?"
nie dado, tutaj "nie sprawdziło się to powiedzenie".

Rozumiem, że nie doczekam się rozwinięcia myśli polegającej na nazwaniu (porównaniu) zawodnika prostytutką...
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wzmocnienia

Post autor: lato »

Mofo wkurwiasz mnie...Luis Figo odpowiada ci?czy bedziesz nadal bedziesz się czepiała?
mofo
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 9 lipca 2006, 12:53
Lokalizacja: Jasło

Re: Wzmocnienia

Post autor: mofo »

Czy ja liczyłem na rzeczową dyskusję...?
Jeśli tak, to okazałem sie bardzo naiwny :/

Pozdrawiam Cię lato serdecznie.
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: Wzmocnienia

Post autor: dado »

mofo,sory że znowu się wtrącam w Waszą dyskusję...ale czego tu nie rozumiesz?Bo chyba to jasne jak słońce..czy nie?
mofo
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 9 lipca 2006, 12:53
Lokalizacja: Jasło

Re: Wzmocnienia

Post autor: mofo »

dado pisze:mofo,sory że znowu się wtrącam w Waszą dyskusję...ale czego tu nie rozumiesz?Bo chyba to jasne jak słońce..czy nie?
dado, nie masz za co przepraszać, także dlatego, że to nie jest póki co ani dyskusja, ani nie jest "nasza" :cool: jak ktoś słusznie zauważył, to jest publiczne foum.

No ale jak masz wątpliwości (choś jednak podpisujesz się wyraźnie pod stwierdzeniami vikinga oraz laty) to tak po krótce, łopatologicznie:

Prostytutka -jak sądzę- to osoba, która uprawiając sex z obcymi ludźmi, sprzedaje niejako swoje ciało za pieniądze. No i teraz pytam gdzie tu jest analogia do piłkarzy, którzy celem uzyskania środków finansowych idą świadczyć swoje usługi do innych klubów, choćby z niższych klas rozgrywkowych?
Czy znacie dokładnie każdy taki przypadek? Mam wątpliwości czy znacie tak naprawdę choć jeden z nich. Sama okolicznośc przejścia zawodnika do gorszego, często wyśmiewanego przez Was klubu (gdzie tu miejsce na Wasze ulubione słowo: "szacunek") jest wystarczjacym powodem do właśnie wyśmiania go, obdarcia z "godności", "honoru", kwestionowania jego "przywiąznia do barw klubowych" i wreszcie do nazwania prostytutką.
A może taki zawodnik nie ma czasem innego wyjścia. Może ma rodzinę na utrzymaniu, może nie ma kasy żeby ją założyc, albo po prostu potrzebuje środków do życia dla siebie. Uwierzcie, że tez może mu być z tym źle, może nawet jest mu wstyd.
Faktycznie nie ma sensu roztrząsać tu poszczególnych przypadków (chyba, że chcecie pogadać o Louisie Figo), każdy z nich jest tak naprawdę inny, różnymi zawodnikami kierują rózne pobudki ale żadnego z nich nikt nie ma prawa nazywać prostytutką, a jeśli to robi to wystawia śwadectwo nie jemu a sobie.
Gdzie jest poza tym powiedziane, ze każdy ma sie kierować (wyłacznie lub nie) emocjonalnymi więzami ze swoim macierzystym klubem?
Jesli tak robi to pięknie, jest to godne podziwu, ale nikt mu tego nie moze narzucić i nie może zabronić traktowania gry w piłkę wyłącznie jako zarabiania na chleb.

Sprawa jest chyba dużo bardziej złożona, jak napisałem wypadałoby potraktowac każdy przypadek oddzielnie. Ja tylko przedstawiłem (bardzo lakonicznie zresztą) własne zdanie, jeśli Wasze jest inne, przedstawcie swoje argumenty, naprawdę bardzo chętnie się z nimi zapoznam, tylko prosze, ważcie wypowiadane przez siebie słowa.
acer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 207
Rejestracja: 6 lipca 2006, 09:07
Lokalizacja: Jasło

Re: Wzmocnienia

Post autor: acer »

pelee pisze:W końcówce ub. sezonu pisałem,że po błędnej decyzji Zarządu w sprawie zmiany warunków na gorsze {w trakcie sezonu}dla zawodników w nowym trzeba będzie ogłaszać castig i jest.I marna to dla mnie pociecha,że miałem rację.
Pelee, jeżeli żyjesz gdzieś w oderwaniu od rzeczywistości to chciałbym Ci wyjaśnić, że nie miałeś racji. Nie było żadnej zmiamy na gorsze i piłkarze dostali wszystko to co mieli zagwarantowane, a na dodatek, ponieważ kij ma dwa końce, kary które też były w regulaminie, Zarząd potraktował bardzo ulgowo (czytaj : nie były stosowane) aby broń Boże nie zrobić komś krzywdy!

To tak gwoli wyjaśnienia aby wyprostować pewne niedomówienia.

Co do drugiej drużyny i zachowanie niektórych futbolistów to Ja osobiście mam swoje zdanie, którego nie zamierzam prezentować na forum.

pozdrawiam!. :cool:
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wzmocnienia

Post autor: lato »

tylko prosze, ważcie wypowiadane przez siebie słowa.



Mofo
juz waże...[...] sie WYnalazku.Gdzie byłeś jak cie potrzeba było?moralizowac to mozesz [...] jeszcze słowo na tym forum a dorwe cie ja albo moi bliżsi,widze że masz duzo do powiedzenia zapraszam do klubu Amigo kiedy tylkon chccesz.Acer-jestesm z Wami i mam nadzieje ze 4 liga będzie nasza.A wykładnie słowa prostytutka zachowaj dla siebie...znajde cie..

[ Dodano: Pon 24 Lip, 06 ]
WASZE ULUBIONE SOWO SZACUNEK....TAK TO DLA NIEKTÓRYCH ZNACZY BARDZO DUZO.Jesliwróg dostanie po mordziie ale postawi sie hoNorowo( JKS JAROSŁAW) LUB TEŻ ZACHOWA SIE JAK mORSY W Dębicy lub tez chłopaki z Mielca na pogrzebie to ja wiem comoznacza słowo SZACUNEK.Ty skoncz kariere na forum naszego klubu bo nie trawie w sytuacji kiedy jest lipa takich gogusiów.zamilcz
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: Wzmocnienia

Post autor: dado »

Ja tam po niczyjej stronie nie jestem...po prostu zależy mi na jak najlepszych wynikach klubu i martwię się,kiedy dowiaduję się o kolejnych odejściach z naszej drużyny...
Prostytutka to tez zawód w sumie...nie ma co znowu sie urażać...często dziewczyny sobie dorabiają,żeby utrzymać rodziny,więc chyba az takiego złego znaczenia to słowo nie ma :D
Ale nie o to chodzi...na poziomie okręgówki,a nawet IV ligi jest bardzo niewielu piłkarzy,którzy utrzymują swoje rodziny z gry w piłkę...a chciałbym skupic się na naszym przypadku.Nie wierzę,że kiedy ktos przechodzi z Czarnych do Kołaczyc czy jeszcze gdzieś blisko Jasła,to nagle zostanie ozłocony i skończą się jego kłopoty finansowe.Chodzi o to,że czasem ci wielcy żywiciele rodzin lecą na 100 lub 200..a jak je inwestują..no cóz,na pewno nie w rodziny.Więc skoro ktos zostawia wielki klub,jakim niewątpliwie jest JKS CZARNI w porównaniu z obecnymi przeciwnikami w obecnej lidze dla kilkudziesięciu złociszy,to jest to swego rodzaju prostytucja...
Było wielu zawodników w naszym klubie,którzy zmieniali barwy i cieszą się szacunkiem wśród kibiców...dlaczego?Bo po prostu cos juz dla naszego klubu zrobili wcześniej,odwdzięczyli się za wychowanie,wypromowanie..za kibicowanie..ostatnim przykładem niech będzie DAWID LACHOWICZ...nikt nawet nie smiał nazwać go prostytutką..a kiedy jakiś szczyl na dorobku wyobraża sobie,że ktos będzie mu oferował pieniądze za jego pożal się Boże grę,to się grubo myli...
Tyle w temacie jeśli o mnie chodzi.Dla mnie pieniądze to nie wszystko...
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wzmocnienia

Post autor: lato »

Dado brawo!!!masz racje i ja i wielu ludzi zwiazanych z klubem tak myslimy i nnam w głowie przestawia sie jak to mozliwe ze jest jak jest.Ale Dado my jestesmy na dzien dzisiejszy tzw.idealistami....Ja mimo wszystko chce i będe zawsze idealista i nigdy nie wymaze z serca prostych słów- Czarni Jasło Ponad Wszystko!!
mofo
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 9 lipca 2006, 12:53
Lokalizacja: Jasło

Re: Wzmocnienia

Post autor: mofo »

dorwe cie ja albo moi bliżsi,
tak lato, wierzę, że tyle możesz zrobić dla Klubu.


jeszcze słowo na tym forum
oczywiście, możesz kogoś "dorwać", możesz nasłać na niego innych, w końcu jesteście silniejsi to co Wam,
ale ust zamknąć mi nie możesz, przynajmniej dopóki nikogo nie obrażam.
Wojtmen

Re: Wzmocnienia

Post autor: Wojtmen »

lato czy tam szarmach, nie wiem jak ci jest. Swoim postem skierowanym do mofo pokazałeś jaki jesteś. Czy on Cie obrażał ? Widac kultura wypowiedzi jest dla Ciebie czyms nieosiągalnym.. :kwasny:
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: Wzmocnienia

Post autor: wuju »

A co ze wzmocnieniami?
acer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 207
Rejestracja: 6 lipca 2006, 09:07
Lokalizacja: Jasło

Re: Wzmocnienia

Post autor: acer »

Mirek Kutyna, Piotrek Chrząszcz, Wojtek Żuławski, Bartek-Junior Żuławski, Rafał Guzik, Jarek Twardzik, Daniel Myśliwiec, Łukasz Pytlowany, Paweł Kasprzyk, Łukasz Dedo, Grzesiu Munia, Sławek Sienicki, Dawid Lachowicz - jakie jeszcze wzmocnienia ????
Zablokowany