Wzmocnienia

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
mofo
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 9 lipca 2006, 12:53
Lokalizacja: Jasło

Re: Wzmocnienia

Post autor: mofo »

Co z Robertem Grabolusem?
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: Wzmocnienia

Post autor: dado »

Hej,a kto będzie bronił?
viking78
VIP
VIP
Posty: 1371
Rejestracja: 4 lipca 2006, 20:03
Lokalizacja: tarnowiec

Re: Wzmocnienia

Post autor: viking78 »

W środę na ternigu porannym ma się pojawi mowy zawodnik naszej drużyny ,który swoją karierę rozpoczynał w II LIdze w Okocimskim Brzesko tam grał kilka sezonów ,później występował w Austryjackim OStbam ,więc jeżeli nie Jędrysik nie Grabolus to pewnie Pan z Brzeska.
Czekam jedynie na potwierdzenie transferu!
CO do problemu z soboty ,dziś go sobie rozwiałem na 99% zarząd niepodejmie trudnej dezycji ,dziś na terningu było obecnych dwóch zawodników ,którzy wyrazlili chęc przejscia z Dębowczanki do nas wiec liczba zawodników pozwala spokojnie myslec o I i II zespole .
Do tych chłopaków co wymienił Acer nalezy dodat chłopaków z MOSIRU ,pnowie oraz oczekujemy na jezcze jedną dezycję ,która zależy od rozwoju sytuacji w klubach V ligi!.
Jeżeli interesuje was kto bramkarz zapraszam na stronę Okocimskiego!
acer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 207
Rejestracja: 6 lipca 2006, 09:07
Lokalizacja: Jasło

Re: Wzmocnienia

Post autor: acer »

dado pisze:Hej,a kto będzie bronił?
Rafał Jędrysik, bądź Robert Grabolus, bądź Sławomir Kwiek.
Dla mnie numerem jeden jest Rafał Jędrysik, ale ja nie jestem trenerem ( i dobrze) :zdziwko:
Awatar użytkownika
marcin
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 10 lipca 2006, 08:50
Lokalizacja: polska

Re: Wzmocnienia

Post autor: marcin »

Mysle ze jesli chodzi o wzmocnienia to nie byly jakies zwarjowane potrzebne, mamy chlopakow z juniorow Czarnych i z Mosiru , jest nasz stary snajper DAWID LACHOWICZ :D :rotfl: :D noi reszta chlopakow grajacych do tej pory jest to mocny zespol co powinien potwierdzic w 5 lidze a jak bedzie to zobaczymy :padam: :padam: :padam:
VAN VANATOSKi
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 21 lipca 2006, 04:13
Lokalizacja: jASLO

Re: Wzmocnienia

Post autor: VAN VANATOSKi »

ja tam sie nie martwie o nowy sezon... sklad ekipy prezentuje sie calkiem okazale jak na 5lige... myslalem ze Dawid chciał skonczyc kariere, atu niespodzianka. dla mnie bomba!!!
... do IV ligi wracamy!!!
Awatar użytkownika
marcin
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 10 lipca 2006, 08:50
Lokalizacja: polska

Re: Wzmocnienia

Post autor: marcin »

acer pisze:Mirek Kutyna, Piotrek Chrząszcz, Wojtek Żuławski, Bartek-Junior Żuławski, Rafał Guzik, Jarek Twardzik, Daniel Myśliwiec, Łukasz Pytlowany, Paweł Kasprzyk, Łukasz Dedo, Grzesiu Munia, Sławek Sienicki, Dawid Lachowicz - jakie jeszcze wzmocnienia ????
Awatar użytkownika
kokos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 499
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:09
Lokalizacja: The City of Jasło

Re: Wzmocnienia

Post autor: kokos »

Mam podobne zdanie to wpsisow powyzej. Mianowicie wydaje mi sie, ze sklad jak na 5 lige jest mocny.Najwazniejsze ze udalo sie zatrzymac w klubie wszystkich zawodnikow z poprzedniego sezonu. Jesli dodamy do tego powrot Dawida, Grzesiek Munia bedzie wreszcie w pelni sil, a takze mlodych zwodnikow z Mosiru to o awans jestem spokojny.
Awatar użytkownika
karson1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 215
Rejestracja: 5 lipca 2006, 14:50
Lokalizacja: Jasełko

Re: Wzmocnienia

Post autor: karson1910 »

Panowie z tym składem o awans jestem spokojny.Laska co mecz po minimum 3 bramki.Ale trzeba bedzię wywalczyć to na boisku bo nikt się przed nam nie położy.i
Wojtmen

Re: Wzmocnienia

Post autor: Wojtmen »

Pieknie się dzieje. Szeroka kadra i jeszcze na dokładke Dawid, który chce nam pomódz. Za rok wrócimy i wszystkich rozp*****!!!!! :]
geo
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 12:04

Re: Wzmocnienia

Post autor: geo »

Panowie, jedna mała sprawa. Chodzi mi o Dawida. Z tego co sie orientuję to ma w tej chwili mnóstwo innych obowiązków związanych głównie z tym, że kończy studia, mieszka w Krakowie i bardzo trudno będzie mu się przygotować odpowiednio do sezonu, a niewykluczone, że nawet nie w każdym meczu będzie mógł grać.
Proszę więc o umiarkowany optymizm i wyrozumiałość dla Dawida.

Dawid jest NASZ !!!
(i tu przydał by się emotikon z biało-czarną flagą :] )
Awatar użytkownika
kokos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 499
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:09
Lokalizacja: The City of Jasło

Re: Wzmocnienia

Post autor: kokos »

geo pisze:(i tu przydał by się emotikon z biało-czarną flagą )
Moze nie w temacie, ale z takim pytaniem czy beda te stare emotki ? Troche ich tutaj brakuje :(
Awatar użytkownika
wawek87
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 265
Rejestracja: 5 lipca 2006, 17:43
Lokalizacja: z Piekła Rodem

Re: Wzmocnienia

Post autor: wawek87 »

A co z Gzreśkiem Wolskim będzie on grał w tym sezonie czy dalej leczy kontuzje ???
Awatar użytkownika
karson1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 215
Rejestracja: 5 lipca 2006, 14:50
Lokalizacja: Jasełko

Re: Wzmocnienia

Post autor: karson1910 »

Swego czasu była mowa i byłym zawodniku Okocimskiego Brzesko.Czy ten temat jest już nie aktualny :?:
Awatar użytkownika
marcin
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 10 lipca 2006, 08:50
Lokalizacja: polska

Re: Wzmocnienia

Post autor: marcin »

G.Wolski obecnie jest w stanach ale wraca i wyrazil chec do gry w naszym zespole takze jesli dopisze mu zdrowie, bo jesli nie wszczyscy wiedza to mial klopoty (Kontuzja) to bedzie to dla nas kolejne wzmocnienie. :)

[ Dodano: Nie 30 Lip, 06 ]
Co do zawodnika z Okocimskiego Brzesko ,to temat jak najbardziej aktualny chlopak wyrazil chec gry w CZARNYCH ,i jest to kwestia niedalekiej przyszlosci jak stanie sie zawodnikiem naszego klubu.

[ Dodano: Czw 03 Sie, 06 ]
Dzis karte amatora podpisal Slawomir Kwiek zawodnik Okocimskiego Brzesko, wraz z pozostalymi zawodnikami zostal zarejestrowany w OZPN KROSNO,tak wiec jest juz naszym zawodnikiem. Fakt ten na pewno ucieszy trenera Marka Dylaga gdyz na pozycji zawodnika z numerem 1 bedzie wieksza rywalizacja a napewno wyjdzie to na dobre naszym zawodnikom :P
Zablokowany