Wzmocnienia

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
acer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 207
Rejestracja: 6 lipca 2006, 09:07
Lokalizacja: Jasło

Re: Wzmocnienia

Post autor: acer »

Ponadto czekamy również na powrót z zagranicy kolejnych zawodników Czarnych:
Andrzej Semla (Szkocja), Marcin Ciciora (Hiszpania), Tomasz Szlęzak (Anglia), Bartosz Potrawski (Anglia).
Awatar użytkownika
wawek87
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 265
Rejestracja: 5 lipca 2006, 17:43
Lokalizacja: z Piekła Rodem

Re: Wzmocnienia

Post autor: wawek87 »

A czy ejst szansa ze wystąpi któryś z tych zawodników w pierwszych meczach czy w trakcie sezonu dotrą???
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wzmocnienia

Post autor: lato »

Troche szkoda że ubył Piotrek Smagacki ale to tylko moje prywatne zdanie.
Wojtmen

Re: Wzmocnienia

Post autor: Wojtmen »

lato pisze:Troche szkoda że ubył Piotrek Smagacki ale to tylko moje prywatne zdanie.
Dla mnie jest to wzmocnienie :rotfl:
acer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 207
Rejestracja: 6 lipca 2006, 09:07
Lokalizacja: Jasło

Re: Wzmocnienia

Post autor: acer »

wawek87 pisze:A czy ejst szansa ze wystąpi któryś z tych zawodników w pierwszych meczach czy w trakcie sezonu dotrą???
Jeżeli dotrą , to w trakcie sezonu :cwaniak:
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Wzmocnienia

Post autor: Czoper »

Dla mnie sytuacja z Kwiekiem wygląda tak: jeśli Kwiek będzie bronił to Trolowi będzie niewsmak że grzeje ławę (przecież dopiero co grał w Wisłoce, siedzieć mógł i tam, a jednak wrócił by pomóc, no i to nasz chłop z klasą wg mnie III ligową), jeśli będzie odwrotnie to Kwiek znów będzie płakał że przyszedł żeby grać!! Dla mnie sytuacja najlepsza to taka gdy Trolu broni a za plecami czuje oddech młodego (Jędrysik??) wtedy obaj się sprężają.
Awatar użytkownika
wawek87
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 265
Rejestracja: 5 lipca 2006, 17:43
Lokalizacja: z Piekła Rodem

Re: Wzmocnienia

Post autor: wawek87 »

Czoper pisze:Dla mnie sytuacja z Kwiekiem wygląda tak: jeśli Kwiek będzie bronił to Trolowi będzie niewsmak że grzeje ławę (przecież dopiero co grał w Wisłoce, siedzieć mógł i tam, a jednak wrócił by pomóc, no i to nasz chłop z klasą wg mnie III ligową), jeśli będzie odwrotnie to Kwiek znów będzie płakał że przyszedł żeby grać!! Dla mnie sytuacja najlepsza to taka gdy Trolu broni a za plecami czuje oddech młodego (Jędrysik??) wtedy obaj się sprężają.
No trzaba się zgodzić ale tylkow 99% z wypowiedzią Czopera, przecież Trolu może również walczyć z tym Kwiekiem , który lepiej się będzie sprężał na treningach to ten będzie bronił i wg. mnie to będzie lepsza motywacja niż Trolu vs Jędrysik to takie moje zdanie :cool:
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: Wzmocnienia

Post autor: dado »

No nie wiem,czy Trolu wrócił,by nam pomóc,czy były inne motywy powrotu...zobaczymy,co Kwiek potrafi...sam fakt,że zdecydował się na grę w tej lidze w naszym klubie zasługuje na pochwałę,na pewno źle na tym klub nie wyjdzie...
viking78
VIP
VIP
Posty: 1371
Rejestracja: 4 lipca 2006, 20:03
Lokalizacja: tarnowiec

Re: Wzmocnienia

Post autor: viking78 »

Poza Sławkiem do klubu trafił Mirek Rozpara z c klasowego Maratonu Tarnowiec ,chłopak młody który w II zespolem na pewno pomoże Pawłowi w realizacji celów.
viking78
VIP
VIP
Posty: 1371
Rejestracja: 4 lipca 2006, 20:03
Lokalizacja: tarnowiec

Re: Wzmocnienia

Post autor: viking78 »

Czoper pisze:Dla mnie sytuacja z Kwiekiem wygląda tak: jeśli Kwiek będzie bronił to Trolowi będzie niewsmak że grzeje ławę (przecież dopiero co grał w Wisłoce, siedzieć mógł i tam, a jednak wrócił by pomóc, no i to nasz chłop z klasą wg mnie III ligową), jeśli będzie odwrotnie to Kwiek znów będzie płakał że przyszedł żeby grać!! Dla mnie sytuacja najlepsza to taka gdy Trolu broni a za plecami czuje oddech młodego (Jędrysik??) wtedy obaj się sprężają.
Prawdopodobnie z czasem zmienisz zdanie jak poznasz prawdziwe powody dlaczego zarząd w stosunku do tej pozycji na boisku podejmuje takie a nie inne posunięcia.Co do Sławka Kwieka sądzę,że juz niedługo stanie się on ulubieńcem "młynu" oraz całego stadionu.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wzmocnienia

Post autor: lato »

A co tu jest Viking do ukrywania?Robert Grabolus postawił zarządowi warunki finansowe jak gdybysmy grali co najmniej w 3 lidze i stąd potrzeba chwili aby poszukać innego rozwiazania.Znalazło się samo.Teraz niech Trol ochłonie i przemysli pewne sprawy albo...albo pojdzie tam gdzie beda w stanie spełnic jego zyczenia finansowe.
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Wzmocnienia

Post autor: Czoper »

lato pisze: A co tu jest Viking do ukrywania?Robert Grabolus postawił zarządowi warunki finansowe jak gdybysmy grali co najmniej w 3 lidze i stąd potrzeba chwili aby poszukać innego rozwiazania.Znalazło się samo.Teraz niech Trol ochłonie i przemysli pewne sprawy albo...albo pojdzie tam gdzie beda w stanie spełnic jego zyczenia finansowe.
Wreszcie ktoś powiedział o co chodzi, brawo lato :super: , jeśli tak sprawa stoi to zmieniam zdanie o 180 stopni niech walczą o koszulkę z nr. 1, oby gryźli trawę!! :kijemgo:
walek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 12 lipca 2006, 08:56
Lokalizacja: jasło

Re: Wzmocnienia

Post autor: walek »

a Jędrysik w bramce zapewnia nam sprwę jednego młodzieżowca na dwa sezony.
Umiejętności ma - niech nabierze więcej pewności i Czarni mają bramkarza na długie lata.
Ale to już problem trenera jak poustawia te klocki.
Trolu bardzo dużo pomógł klubowi i chwała mu za to.
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: Wzmocnienia

Post autor: dado »

No właśnie o to chodziło,dzięki Lato za info...wielka też mi tajemnica...
ShaKe
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 5 sierpnia 2006, 15:25
Lokalizacja: jasło

kADRA

Post autor: ShaKe »

czy moze ktos podac kadre na niedzielny mecz bo nikt nie zna kadry:/
Zablokowany