Wzmocnienia

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
Awatar użytkownika
wawek87
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 265
Rejestracja: 5 lipca 2006, 17:43
Lokalizacja: z Piekła Rodem

Re: Wzmocnienia

Post autor: wawek87 »

Źródło z oficjalnej strony klubowej.

Czarni (przypuszczalny skład):
Jędrysik - B.Żuławski, Chrząszcz, Myśliwiec, Dedo, Guzik, Pytlowany, W.Żuławski, Twardzik, Lachowicz, Munia.


Co do składu to może być martwi mnie tylko pozycja bramkarza ,nie ujmując nic Jędrysikowi ale jakoś nei mam do niego przekonania
Awatar użytkownika
marcin
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 10 lipca 2006, 08:50
Lokalizacja: polska

Re: Wzmocnienia

Post autor: marcin »

Tak jak zostalo to napisane na oficjalnej stronie jest to sklad przypuszczalny, takze sie nie mart bo niewiadomo kto zagra i na jakiej pozycji ,ta rola nalezy do trenera nie do nas.Cieszy fakt ze mamy wyrownana kadre 20 zawodnikow i nie wiadomo kto zagra to tylko powinno zmotywowac chlopakow do jeszcze wiekszej pracy na treningach i do maksymalnego wysilku na meczu ;)
geo
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 12:04

Re: Wzmocnienia

Post autor: geo »

Rafał Jędrysik został dzisiaj oficjalnie pierwszym bramkarzem pierwszego zespołu JKS CZARNI 1910 Jasło.
Załatwił mu to jego kolega z drużuny - Robert Grabolus.
Teraz konkurentem Rafała będzie kto inny. Przykro to pisać ale...... ( i w tym momencie ugryzłem się w język :cwaniak: )
Ostatnio zmieniony 6 sierpnia 2006, 22:51 przez geo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wawek87
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 265
Rejestracja: 5 lipca 2006, 17:43
Lokalizacja: z Piekła Rodem

Re: Wzmocnienia

Post autor: wawek87 »

geo pisze:Rafał Jędrysik został dzisiaj oficjalnie pierwszym bramkarzem pierwszego zespołu JKS CZARNI 1910 Jasło.
Załatwił mu to jego kolega z drużuny - Robert Grabolus.
Teraz konkurentem Rafała będzie kto inny. Przykro to pisać ale...... ( i w tym momencie ugrytzłem się w język :cwaniak: )
Gego czy masz na myśli Sławka Kwieka, ze on będzie jego konkurentem?? :cool:
acer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 207
Rejestracja: 6 lipca 2006, 09:07
Lokalizacja: Jasło

Re: Wzmocnienia

Post autor: acer »

Geo, wcale nie musisz się gryźć w język, poprostu Trolu ma chłopaków z drużyny daleko z tyłu. :looka:
geo
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 12:04

Re: Wzmocnienia

Post autor: geo »

Nie wiem, nic nie słyszałem nic nie widziałem....
Pozdrawiam Cię serdecznie :)
Awatar użytkownika
wawek87
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 265
Rejestracja: 5 lipca 2006, 17:43
Lokalizacja: z Piekła Rodem

Re: Wzmocnienia

Post autor: wawek87 »

Co kasa potrafi zrobić z człowiekiem ale cóż to sprawa Trola niech robi co chce oby późnij nie żałował :zalamany:
geo
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 12:04

Re: Wzmocnienia

Post autor: geo »

Suejcies ludzie.
Ja se mogiem lubieć Roberta jak cłowieka, ale to co sie dzisioj stało to nie psystoi ani jymu zawodnikłowi, ani mnie jakło kibicowi.
Poniali ?
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: Wzmocnienia

Post autor: dado »

A co zrobił?można prosić o oświecenie?Jak zrobił beee,to niech inni się dowiedza,w końcu chyba nie tajemnica.
dobryczlowiek
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 12 lipca 2006, 11:02
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wzmocnienia

Post autor: dobryczlowiek »

geo pisze:to co sie dzisioj stało to nie psystoi ani jymu zawodnikłowi, ani mnie jakło kibicowi.
Poniali ?
NIE poniali! Jak zaczynasz to kończ proszę
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wzmocnienia

Post autor: lato »

Tuż przed wyjazdem zadzwonił ze nie zamierza jechac do Baligrodu bo jest amatorem i ma po prostu inne plany.Czarnych na wyjeżdzie reprezentował więc jeden bramkarz i dobrze ze nic mu sie nie stało bo musiałby zastapic go kolega z pola.Za tydzien zreszta też za bardzo nie moze bo ma w tym terminie zarezerwowane domki czy cos.Czy juz wszyscy zainteresowani poniali?Niezłe mam przecieki i podejrzewam ze wkrótce bede miał telefon od Vikinga lub Acera ale wyprzedzajac ich chce im powiedziec jedna rzecz.Jak was znam i patrze na wasza prace i oddanie dla klubu i to ze nie bawicie sie w zadne przekrety i inne [...] tych,którzy wierza w yen zespół i Czarnych należy informowac moze nie o kazdym kroku ale o takich patologiach bo nie umiem tego inaczej nazwac na bieżąco.Pozdrawiam i głowy do góry.jak to mowia ...Pierwsze sliwki robaczywki...co i ja wczoraj odczułem :hyhy:
risto
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 430
Rejestracja: 4 lipca 2006, 23:36
Lokalizacja: Jasło

Re: Wzmocnienia

Post autor: risto »

To jak tam Lato Twoja Mrukowa? :D
viking78
VIP
VIP
Posty: 1371
Rejestracja: 4 lipca 2006, 20:03
Lokalizacja: tarnowiec

Re: Wzmocnienia

Post autor: viking78 »

Lato
ocenę sytuacji zostawiam "WAM" wiesz chyba o co chodzi.Liczę ,żę cała sprawa wyjaśni sie niedługo i Pan G. podzieli losy Pana U.,który już nigdy nie zagra w bramce naszego JKS-u
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Wzmocnienia

Post autor: lato »

Risti moi sa tylko jedni - Czarni Jasło.A jeśli chodzi o mru mru to po kiepskim meczu padlismy w Dukli 3:1. :wstyd:
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: Wzmocnienia

Post autor: dado »

Lato Respect :padam: przynajmniej człowiek,który prawdy się nie boi i dla którego prawda ma jakąś wartośc...i tak wszyscy by się dowiedzieli...
no cóż,trolu i tak formę zatracił,poza tym jakby był taki kozak na bramce,to by został w Wisłoce.
Zablokowany