Sparingi przed sezonem

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: Sparingi przed sezonem

Post autor: dado »

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Ciekawe,czy nasi Hoolsi nie obawiają się potyczek z takimi przeciwnikami...ustawka z taką krówką mogłaby byc ciekawym doznaniem :D :D
geo
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 12:04

Re: Sparingi przed sezonem

Post autor: geo »

Garść wyników z wczorajszych sparingów prasą regionalną:
Stal Rz. - Leżajsk 1:1
Stal Sanok - Czuwaj 5:1
Wisłoka D. - Sokół Nisko 3:1
Karpaty - Cisna 0:4
Polonia P. - Tuczempy 2:0
Crasnovia - Orzeł Przeworsk 4:3
Bochnia - Rzemieślnik P. 2:2
Sandecja - Lubań Maniowy 1:0
Kolejarz Stróże - Orkan Szczrzyc 1:0
Górnik Wieliczka - Siarka 1:2
Okocimski - Glinik 4:1
Resovia - Stal Mielec 2:4
bobsley
Ekspert
Ekspert
Posty: 80
Rejestracja: 18 maja 2006, 22:31
Lokalizacja: Jasło

Re: Sparingi przed sezonem

Post autor: bobsley »

geo pisze:Karpaty - Cisna 0:4
zobaczymy czy tak samo im bedzie szlo w ciagu sezonu ...
ma ktos moze jakas relacje z tego meczu??
Wojtmen

Re: Sparingi przed sezonem

Post autor: Wojtmen »

Prosze bardzo :)

Karpaty Krosno - Galicja Cisna 0:4 (0:1)

0-1 Słotwiński (25) 0-2 Włodarski (49) 0-3 Pacuła (67-karny) 0-4 Walaszczyk (87)

Karpaty: Uchman - Bożek, Śliwiński, Gąsiorek - P.Ruszała, D.Ruszała, Balasa (60. Adamiak), Czaja, Gębarowski (46. Mrowiec) - Zarzyka, Płoucha.

Żółta kartka: D.Ruszała.
Widzów: ok. 100.

W pierwszych minutach przewagę na boisku posiadali goście, ale ich akcje nie zagrażały bramce Uchmana. W miarę trwania pierwszej połowy coraz lepiej radzili sobie piłkarze Karpat. Od 20 minuty to oni prowadzili grę, jednak nadziali się na kontrę gości. Bramka padła po akcji która wywołała sporo dyskusji na trybunach, bo do końca nie wiadomo było czy piłkę kopnął zawodnik Karpat czy Galicji, sędzia uznał że ten pierwszy i nie odgwizdał spalonego, a ustawiony przy lini końcowej boiska Słotwiński wpakował ją do bramki. Krośnianie w pierwszej połowie mieli kilka akcji, najlepszą z nich zmarnował Zarzyka, który oddał za lekki strzał i Piętka bez problemów złapał piłkę. Gra Karpat w pierwszej połowie mogła się podobać. Nie było widać, że na boisku mierzą się ze sobą V-ligowcy i określany mianem "dream temu" goście z IV-ligowej Cisnej.
Po przerwie obraz gry uległ zmianie. Trener Galicji wprowadził kilku nowych zawodników na boisko i im dłużej trwał mecz tym bardziej gośce przewarzali. Na ławce Karpat było zaledwie dwóch zawodników nadającyh się do gry. Druga bramka padła po rzucie rożnym. Kompletnie nie obstawiony na krótkim słupku Włodarski wpakował piłkę do bramki. Trzecia bramka to przypadkowo nabita ręka Gąsiorka w polu karnym i pewne wykonanie karnego przez Pacułę. Ostatnią bramkę zdobył Walaszczyk strzałem po ziemi zza pola karnego. Galicja miała jeszcze kilka okazji do strzelenia bramki, po błędach krośnieńskich obrońców ale grała bardzo nieskutecznie. Karpaty najlepszą okazję mieli po strzale Zarzyki, jednak piłka poszybowała nad poprzeczką.
Awatar użytkownika
marcin
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 10 lipca 2006, 08:50
Lokalizacja: polska

Re: Sparingi przed sezonem

Post autor: marcin »

Jutro nasz zespol rozegra sparing z zespolem trzecioligowej Sandecji Nowy Sacz, bedzie to napewno trudny rywal liczymy na dobra gre calego zespolu, ze powalcza o dobry wynik przed zatrzynajacym sie juz niebawem sezonem. :) :) :)
Awatar użytkownika
karson1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 215
Rejestracja: 5 lipca 2006, 14:50
Lokalizacja: Jasełko

Re: Sparingi przed sezonem

Post autor: karson1910 »

Czarni 1910 Jasło-Sandecja Nowy Sącz 1:2
Awatar użytkownika
kokos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 499
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:09
Lokalizacja: The City of Jasło

Re: Sparingi przed sezonem

Post autor: kokos »

Dodam tylko, ze bramke dla naszego zespolu zdobyl J.Twardzik.
Awatar użytkownika
marcin
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 10 lipca 2006, 08:50
Lokalizacja: polska

Re: Sparingi przed sezonem

Post autor: marcin »

A ja dodam ze mimo iz zespol SANDECJI jest trzecioligowcem to nie bylo widac zbytnio tego na boisku nasz zespol zagral dobrze choc kilka bledow zostalo popelnione.Ja jestem dobrej mysli do skladu jeszcze R.GUZIK,D. LACHOWICZ i walczymy..... :padam: :D :padam: :rotfl: :padam:
geo
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 12:04

Re: Sparingi przed sezonem

Post autor: geo »

A mnie się wczoraj Sławek Sienicki podobał. Zapieprzał chłopak w tym upale aż miło !
Wojtmen

Re: Sparingi przed sezonem

Post autor: Wojtmen »

Potwierdzam! Bardzo dobrze to wszystko wygląda. Sienicki to przyszłość CZarnych, bardzo ambitny, walczy o każdą piłkę. Jakoś jestem spokojny o awans. Powodzenia!
Awatar użytkownika
wawek87
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 265
Rejestracja: 5 lipca 2006, 17:43
Lokalizacja: z Piekła Rodem

Re: Sparingi przed sezonem

Post autor: wawek87 »

A mam pytanko będa jakeis fotki ze sparingu ze Sandecją i z meczu Oldbojów???
Awatar użytkownika
karson1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 215
Rejestracja: 5 lipca 2006, 14:50
Lokalizacja: Jasełko

Re: Sparingi przed sezonem

Post autor: karson1910 »

Zdjęcia są na oficjalnej stronie Czarnych.
walek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 12 lipca 2006, 08:56
Lokalizacja: jasło

Re: Sparingi przed sezonem

Post autor: walek »

wartość naszej drużyny zobaczymy dopiero w meczach o punkty.
trudno coć powiedziec po sparingach z Naftą - dopiero zaczęli myśleć o trenowaniu,
Zamczyskiem - nie ta klasa i Sandecją na której gre patrzymy z perspektywy 2 klas różnicy.
Nie była to sandecja w najsilniejszym składzie i bez problemów organizacyjnych w klubie.
Wszystko zależy od zaangażowania zawodników w każdym , ale to w każdym meczu.
Trener musi umieć zmobilizować zespół na mecze z każdym zespołem , nawet tym z najmiejszej miejscowości i wioski.
Jeżeli nie potracimy głupich punktów to sprawa awansu jest otwarta , bo nie ma w tej lidze jakiegoś Deam teamu.
geo
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 12:04

Re: Sparingi przed sezonem

Post autor: geo »

Waluś, ja nie znam może doskonale składu Sandecji mimo, że im kibicuję niemal tak jak Czarnym, ale z tego co się orientuję to nazwiska, które wczoraj w Jasle grały kojarzę raczej z boisk III ligowych, tak więc pozwolisz, że się z Tobą nie zgodzę co do jakości "wczorajszej" Sandecji.
Byli lepsi, ale zwycięstwo łatwo im nie przyszło, a bramki zdobyli ze stałych fragmentów gry.
Chyba nie jest z nami tak źle :)
walek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 12 lipca 2006, 08:56
Lokalizacja: jasło

Re: Sparingi przed sezonem

Post autor: walek »

sparingi to nie jest odzwierciedlenie siły drużyny.
Chwała za grę i wyniki ale uważam że liga to nie to samo, a i zaangażowanie 3 ligowca, który przyjedzie do zespołu z 5 ligi nie jest 100 %. Może troche przydałoby się ostudzić nasze gorące głowy. I spokojnie awansować z 3 pkt. przewagą nad Krośnianką.
I jeszcze dojdzie sędziowanie i takie tam normalne sprawy związane z polską piłką
Zablokowany