IV liga

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
fanatyk
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 15 kwietnia 2017, 19:04

Re: IV liga

Post autor: fanatyk »

Nie zgadzam się do końca z wynikiem zimnego ale chcąc nie chcąc rację mu przyznam
Oddaliśmy 9 chłopaków, 9 (!!!)
Przyszło tak naprawdę 5 chłopaków
A oficjalnie wg facebooka to 2
Munia to zawodnik który już u nas grał w poprzednim sezonie a Lepucki jak można sądzić po opisie był już wypozyczony na te rundę która nie została rozegrana z wiadomych względów. Także tez trzeba liczyć że już był zawodnikiem.
Wietecha i Kieltyka zostali zaprezentowanioficjalnie i tyle
Nie wiem czemu nie potwierdzili Majkę i Sabika z czego ten drugi już jest kontuzjowany. No i jeszcze Mastaja.
Tak jak pisałem podsumowując ile jest prawdziwych transferów DO klubu? Oficjalnie na razie tylko Wietecha i Kiełtyka
kakub
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 25 stycznia 2010, 16:47

Re: IV liga

Post autor: kakub »

ilu z tych 9 było podstawowymi zawodnikami w rundzie jesiennej?
lub ilu rozegrało wiecej jak 50 % meczy w rundzie jesiennej?
fanatyk
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 15 kwietnia 2017, 19:04

Re: IV liga

Post autor: fanatyk »

Nie wiem
nie prowadzę dokładnej analizy kto ile zagrał
Piszę tylko to co widze na meczach w mediach i z innych źródeł
Nie wiem czemu akurat tylu odeszło i akurat oni ale z chęcią bym się dowiedział
Pozdrawiam
kakub
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 25 stycznia 2010, 16:47

Re: IV liga

Post autor: kakub »

fanatyk pisze: 23 lipca 2020, 22:53 Nie zgadzam się do końca z wynikiem zimnego ale chcąc nie chcąc rację mu przyznam
Oddaliśmy 9 chłopaków, 9 (!!!)
Przyszło tak naprawdę 5 chłopaków
A oficjalnie wg facebooka to 2
Munia to zawodnik który już u nas grał w poprzednim sezonie a Lepucki jak można sądzić po opisie był już wypozyczony na te rundę która nie została rozegrana z wiadomych względów. Także tez trzeba liczyć że już był zawodnikiem.
Wietecha i Kieltyka zostali zaprezentowanioficjalnie i tyle
Nie wiem czemu nie potwierdzili Majkę i Sabika z czego ten drugi już jest kontuzjowany. No i jeszcze Mastaja.
Tak jak pisałem podsumowując ile jest prawdziwych transferów DO klubu? Oficjalnie na razie tylko Wietecha i Kiełtyka
Może dlatego nie zostali ogłoszeni bo ze względów medialnych nam nie pasuje zeby naraz tylu ludzi ogłaszac? kto sie interesuje ten wie kto do nas przechodzi bo to nie jest żadna tajemnica.
Jutro od rana kolejne info transferowe ;)
zimny11 pisze: 23 lipca 2020, 22:22 szanowny nasz prezesie
posilkujesz sie transferami z wiosny a gdzie Kmiotek//..

masz 2 stoperow i jednego z kontuzja z barcelony czelusnica
kto na zdowych mysleniach pozbywa sie tylu zawodnikow w walce o byt w 4 lidze
cos ci sie chyba na mozg zucilo
zimny11 patałachu jeden jakbys był takim kibicem to wstąpiłbyś na stadion w tym tygodniu byly 3 treningi i Szymon Sabik uczestniczył w kazdym wiec przestan siac farmazony błaznie jeden,a pozatym mamy 4 stoperów a nie 2 !!! .NIE POMAGASZ KRZYKACZU NIE PRZESZKADZAJ !!!
kakub
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 25 stycznia 2010, 16:47

Re: IV liga

Post autor: kakub »

fanatyk pisze: 23 lipca 2020, 23:11 Nie wiem
nie prowadzę dokładnej analizy kto ile zagrał
Piszę tylko to co widze na meczach w mediach i z innych źródeł
Nie wiem czemu akurat tylu odeszło i akurat oni ale z chęcią bym się dowiedział
Pozdrawiam
To ci odpowiem ,tu sa minuty rozegrane przez piłkarzy w całej rundzie jesiennej i to sa fakty ze ci zawodnicy niestety ale nie byli podstawowymi zawodnikami tylko przewaznie zmiennikami.Nie zawsze ilosc znaczy jakosc.
Pozdrwaim
Załączniki
minuty.png
minuty.png (146.62 KiB) Przejrzano 1511 razy
Awatar użytkownika
makeo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 47
Rejestracja: 1 kwietnia 2013, 11:43

Re: IV liga

Post autor: makeo »

Na 23 graczy, którzy zagrali w tamtym sezonie zostało 12. Jasne, że nie zawsze ilość znaczy jakość, ale wypadnie(nie daj Boże) 2-3 graczy przez kontuzje, kartki, praca, sprawy osobiste i przy tak wąskiej kadrze ciężko będzie zebrać skład na mecz.
fanatyk
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 15 kwietnia 2017, 19:04

Re: IV liga

Post autor: fanatyk »

Dobrze racja ale moim zdaniem taki Kuba Wyderka to zawodnik do pierwszego składu a nie gra bo? no są to decyzje trenera na które nie mamy wpływu.
Kulig był za granicą a tak zawsze był gwarancją kilku goli.
Bałut przychodził jako gwiazda
Rodak był na wypożyczeniu i też to jest chłopak mogący powalczyć o pierwszy skład
Szostak super mecze na początku sezonu czyste konta itp i nagle ławka bo? tego też sie nie dowiemy decyzja trenera
Borowiec to chyba kązdy wie że ten chłopak to walczak i numer jeden na prawą obrone gdy jest zdrowy
Także w mojej skromnej opinii 6/9 chłopaków są do pierwszej jedenastki ale nie grali nie grają bo po prostu takie były decyzje trenera a nie że byli zmiennikami bo byli słabi
fanatyk
Guru
Guru
Posty: 101
Rejestracja: 15 kwietnia 2017, 19:04

Re: IV liga

Post autor: fanatyk »

Dlatego nie ma co się sugerować minutami kto ile zagrał
Jak sam napisałeś nie zawsze ilość znaczy jakość ;)
kakub
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 25 stycznia 2010, 16:47

Re: IV liga

Post autor: kakub »

I sami macie odpowiedź na wasze pytania,trener ustala skład i kadrę więc proszę przestańcie pluć jadem na prezesa i zarząd bo nie jest ich rolą ustalanie kadry .
Pozdrawiam i w sobotę walczymy o 3 punkty 💪💪💪
Ktoś1
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 1 lutego 2020, 11:08

Re: IV liga

Post autor: Ktoś1 »

Dokładnie tutaj trener ustala skład.. i czasem jego decyzje są nie zrozumiałe ale to on jest szefem ...nie ma co komentować polityki transferowej..myślę że gdyby były pieniądze to część z tych zawodników by została i przyszli by nowi..ale niestety Jasło to Jasło..
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: IV liga

Post autor: lato »

Darek Bałut-problemy zdrowotne w rodzinie i kwestia opieki nad bliska osobą uniemożliwiają mu dojazdy z Gromnika do Jasła. Kulig i Borowiec mieszkają i pracują w Rzeszowie co uniemożliwia regularne dojazdy na treningi i mecze mistrzowskie rozgrywane w soboty. Prosili o pół roczne zwolnienie z klubu i wyrażają chęć powrotu do Czarnych w przypadku poszukania innej pracy na terenie Rzeszowa . Gabryel i Wójtowicz przebywają za granica gdzie podjęli prace zarobkową. Szostak na wypożyczenie bo dla 3 bramkarzy nie ma miejsca niestety a Łukasz Lepucki jest jeszcze juniorem i może grac także w tej kategorii wiekowej. Rodak jesień spędził na wypożyczeniu w Skołyszynie i mimo przepracowania teraz okresu przygotowawczego nie znalazł uznania w oczach trenera by przebić się do 1 składu. Podobna sytuacja jest z Wyderką,trener postawił na innego zawodnika i ma takie prawo a zarówno Kuba jak i Bartek chcą przede wszystkim grać a nie siedzieć na ławce i stąd ich decyzja. Prowadzenie klubu czy drużyny to niestety nie koncert życzeń kibiców tylko codzienna praca i nie każda decyzja będzie podobać się kibicowi czy poszczególnemu zawodnikowi podobać. Na pewno cześć jest rozczarowanych,cześć zadowolonych ale wszystko zweryfikuje boisko. Ja z niecierpliwością czekam na efekty zbiórki jaką kibice z tego forum zorganizowali bo to na pewno pomoże w zakontraktowaniu jeszcze jakiegoś klasowego zawodnika,ktory spełni oczekiwania kibiców jasło4u
przemo232
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 486
Rejestracja: 21 listopada 2014, 06:46

Re: IV liga

Post autor: przemo232 »

No i wszystko wyjaśnienione, jak ktoś wyżej napisał wszystko zweryfikuje boisko i ma co na razie płakać :)
Babol3
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 24 lipca 2020, 09:25

Re: IV liga

Post autor: Babol3 »

Na początku chciałbym zaznaczyć, że nie wiem czy dobrze robię angażując się w wątek, lecz jednak skoro ktoś już przywołał moje nazwisko to pragnę nakreślić sytuację.
Nie chciałbym, aby ktokolwiek zarzucał Prezesowi, Zarządowi bądź Trenerowi fakt, że "Czarni odpuścili Kmiotka".
Niestety - sytuacja "popandemiczna" w branży hotelarskiej, w której pracuję - nie pozwala mi się zaangażować w takim stopniu, aby myśleć o grze i trenowaniu na poziomie IV ligi.
Trzymam mocno kciuki za całą drużynę i wierzę, że zawodnicy dadzą z siebie wszystko i osiągną solidny wynik.
Pozdrawiam,
Tomek Kmiotek
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: IV liga

Post autor: czarni-fan 1910 »

Babol3 pisze: 24 lipca 2020, 10:17 Na początku chciałbym zaznaczyć, że nie wiem czy dobrze robię angażując się w wątek, lecz jednak skoro ktoś już przywołał moje nazwisko to pragnę nakreślić sytuację.
Nie chciałbym, aby ktokolwiek zarzucał Prezesowi, Zarządowi bądź Trenerowi fakt, że "Czarni odpuścili Kmiotka".
Niestety - sytuacja "popandemiczna" w branży hotelarskiej, w której pracuję - nie pozwala mi się zaangażować w takim stopniu, aby myśleć o grze i trenowaniu na poziomie IV ligi.
Trzymam mocno kciuki za całą drużynę i wierzę, że zawodnicy dadzą z siebie wszystko i osiągną solidny wynik.
Pozdrawiam,
Tomek Kmiotek
Dzięki za wyjaśnienia i prawdziwi kibice Czarnych zyczą ci Wszystkiego Najlepszego . Kto wie może twoje drogi z naszą druzyną się jeszcze zejdą Pzdr :czarni13:
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: IV liga

Post autor: _WHISKEY_ »

Słowa uznania za profesjonalną kampanię zdjęciową opublikowaną na czarnijaslo i FB.
Prezes wygląda jak Prezes, elegancko, z zawodnikami w koszulce klubowej, brawo, przykład należy brać od najlepszych.
Tak ma być, trzeba poziom trzymać, markę budować, proces długi i mozolny w mega trudnym finansowo czasie.
Jeszcze raz BRAWO Panowie z Zarządu Klubu.
ODPOWIEDZ