CZARNI JASŁO-SANOVIA LESKO ( sobota g. 17.00) 9:0

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
kibic0010
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 7 czerwca 2009, 16:26

CZARNI JASŁO-SANOVIA LESKO ( sobota g. 17.00) 9:0

Post autor: kibic0010 »

już w sobote kolejny mecz rozegra nasza drużyna... trzeba rozbić lesko i udowodnić że nasza gra w 5lidze jest pomyłką..
Wojtmen

Re: CZARNI JASŁO-SANOVIA LESKO ( sobota g. 17.00)

Post autor: Wojtmen »

W końcu będziemy mogli zobaczyć zawodników na naszym stadionie :) Wysoka wygrana i jedziemy z tą buraczanką :D
kibic0010
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 7 czerwca 2009, 16:26

Re: CZARNI JASŁO-SANOVIA LESKO ( sobota g. 17.00)

Post autor: kibic0010 »

nie ma innej opcji...
TomekDJ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 26 sierpnia 2008, 08:23
Lokalizacja: Jasło

Re: CZARNI JASŁO-SANOVIA LESKO ( sobota g. 17.00)

Post autor: TomekDJ »

http://pl.tinypic.com/usermedia.php?uo= ... h4l5k2TGxc

ZBIÓRKA 15:00-RYNEK
WSZYSCY NA STADION!!RAZEM!
W BARWACH! :hurra: :hurra:
czarni11 czarni11 czarni11
Awatar użytkownika
Łysy
VIP
VIP
Posty: 789
Rejestracja: 10 sierpnia 2009, 21:06
Lokalizacja: Jasło

Re: CZARNI JASŁO-SANOVIA LESKO ( sobota g. 17.00)

Post autor: Łysy »

Sanovia jest słaba spokojnie z nimi wygramy...Stawiam wynik 5-0 :)
TomekDJ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 26 sierpnia 2008, 08:23
Lokalizacja: Jasło

Re: CZARNI JASŁO-SANOVIA LESKO ( sobota g. 17.00)

Post autor: TomekDJ »

rozklejamy jakies plakaty? ;)
Awatar użytkownika
big don
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 12 kwietnia 2007, 16:46
Lokalizacja: Lesko

Re: CZARNI JASŁO-SANOVIA LESKO ( sobota g. 17.00)

Post autor: big don »

... nie widzę innej opcji, jak murowanie bramki przez naszych piłkarzy, żałuję tylko że nam nie udało się tak jak Ustrzykom dostać punktów gratis za walkowera w meczu z Wami ;) skoro już tu jestem, to może słówkiem wspomnę coś o chłopakach, którzy w obecnym sezonie bronią barw S'23.
Otóż, śmiało mogę stwierdzić, że jesteśmy wiekowo jedną z najmłodszych drużyn w tej śmiesznej lidze, o ile nie najmłodszą. Zespół przed rundą opuściło 3 najważniejszych zawodników, napastnicy; Marcin Czenczek (Stal Sanok) i Sylwester Biesiada (Cosmos Nowotaniec) oraz bramkarz Damian Barbara (prawdopodobnie Brzozovia Brzozów) z weteranów na papierze pozostało tylko dwóch piłkarzy (piszę na papierze, gdyż jeden zagrał w 1 meczu, a drugi póki co nie przystąpił do treningów) być może komuś coś mówią nazwiska; Andrzej Niedziocha (1 mecz) oraz Jacek Zięba - bo o nich mowa. Ciężko wskazać u nas lidera, gdyż tak jak wcześniej napisałem w drużynie gra praktycznie sama młodzież, ale uważam iż gra opierać się będzie (jeśli dojdzie do jakiegokolwiek zagrożenia pod Waszą bramką) na dwójce pomocników, wychowanków klubu; Rafał Paszkowski - Dariusz Ochmański (powrót z Karpat Krosno) zapewne zagramy jednym napastnikiem i będzie to Rafał Rettinger, młody, do niedawna junior, ambitny chłopak, któremu brakuje chyba tylko szczęścia :) w pierwszych meczach dobre wrażenie sprawiał też nasz młody bramkarz Radosław Krajewski, oby szczęście mu dopisywało w konfrontacji z Wami :)
Pozdrawiam i do zobaczenia podczas sobotnich zawodów...
gezeb
Guru
Guru
Posty: 111
Rejestracja: 29 lutego 2008, 15:07
Lokalizacja: KSJ

Re: CZARNI JASŁO-SANOVIA LESKO ( sobota g. 17.00)

Post autor: gezeb »

TomekDJ pisze:rozklejamy jakies plakaty? ;)
Tak tak , a może założyć jeszcze jeden wątek nt. tego meczu z ankietą czy plakat
przykleić czy przybić ?
Wojtmen

Re: CZARNI JASŁO-SANOVIA LESKO ( sobota g. 17.00)

Post autor: Wojtmen »

No dzięki big donie za posta. Opieranie składu o młodzież często wychodzi na dobre. Niech wygra lepszy w tym meczu :) Liczę na dobre widowisko. Pozdrawiam.
tomcio ; )
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 4 lipca 2006, 22:05
Lokalizacja: Jasło

Re: CZARNI JASŁO-SANOVIA LESKO ( sobota g. 17.00)

Post autor: tomcio ; ) »

mowisz big don ze zalujesz walkowera, ale gdyby byl walkower to stracilibyscie napewno okazje do pokazania sie w Jaśle, a chyba wyjazd do Jasła dla was jak na tą 5 lige to jest to kibicowsko swojego rodzaju "atrakcja" w tym sezonie ;) chyba ze się myle.. ;)

a co do meczu, to badzmy szczerzy, nie ma ch*ja na nas w tym sezonie :D tylko trzeba bylo jak juz to walkowano myslec o takich wzmocnieniach wczesniej, nie po spadku ;)
jaślanin

Re: CZARNI JASŁO-SANOVIA LESKO ( sobota g. 17.00)

Post autor: jaślanin »

A co to za atrakcja wyjazd do Jasła?? Takie chore warunki to chyba nawet w Krośnie wśród kibiców nie panuja. Możecie po mnie jechac teraz. :rotfl: :rotfl:
Wojtmen

Re: CZARNI JASŁO-SANOVIA LESKO ( sobota g. 17.00)

Post autor: Wojtmen »

jaślanin pisze:A co to za atrakcja wyjazd do Jasła?? Takie chore warunki to chyba nawet w Krośnie wśród kibiców nie panuja. Możecie po mnie jechac teraz. :rotfl: :rotfl:
Jak Ci nie pasuje to nie przychodź na mecz... Poza tym to nie temat kibicowski.
Awatar użytkownika
PYSIEK
VIP
VIP
Posty: 729
Rejestracja: 22 sierpnia 2006, 19:09
Lokalizacja: Jaslo/Gdańsk

Re: CZARNI JASŁO-SANOVIA LESKO ( sobota g. 17.00)

Post autor: PYSIEK »

Bedzie jakas relacja dla zaciagu pozajasielskiego??
Awatar użytkownika
big don
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 12 kwietnia 2007, 16:46
Lokalizacja: Lesko

Re: CZARNI JASŁO-SANOVIA LESKO ( sobota g. 17.00)

Post autor: big don »

tomcio ; ) pisze:mowisz big don ze zalujesz walkowera, ale gdyby byl walkower to stracilibyscie napewno okazje do pokazania sie w Jaśle, a chyba wyjazd do Jasła dla was jak na tą 5 lige to jest to kibicowsko swojego rodzaju "atrakcja" w tym sezonie ;) chyba ze się myle.. ;)

a co do meczu, to badzmy szczerzy, nie ma ch*ja na nas w tym sezonie :D tylko trzeba bylo jak juz to walkowano myslec o takich wzmocnieniach wczesniej, nie po spadku ;)

W 100% święte słowa ;) walkowera żałuję tylko pod kątem tego, że na chwilę obecną ciężko nam idzie zdobywanie punktów i strzelanie bramek, a po meczu z Wami przybędzie ich pewnie cały worek :zawstydzony: ;P czyli żałuję tego jako zwykły piknik, hehe ;) a z punktu widzenia prawdziwego kibica, to wyjazd do Jasła świetna sprawa i nawet ten wyżej wspomniany worek, mi osobiście nie będzie przeszkadzał w dobrej zabawie i wspieraniu drużyny głośnym dopingiem :P problem jest tylko jeden (przepraszam modów, że piszę o tym w tym dziale :zakrecony:) mianowicie z dostarczeniem listy imiennej na czas, czyli do jutra, co znając leskie realia będzie rzeczą niemożliwą :rozpacz: (i tu prosiłbym, najlepiej na PW jakiś namiar na Wasz zarząd w celu mówiąc wprost "nagięcia" delikatnie obowiązującego regulaminu :niepewny:) pozdrawiam i mam nadzieję, do zobaczenia podczas sobotnich zawodów!!
TomekDJ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 26 sierpnia 2008, 08:23
Lokalizacja: Jasło

Re: CZARNI JASŁO-SANOVIA LESKO ( sobota g. 17.00)

Post autor: TomekDJ »

plakaty rozwieszone ;)
można jeszcze dorobić
Zablokowany