Czarni Jasło-Lks Skołyszyn 5:0

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
Wojtmen

Re: Czarni Jasło-Lks Skołyszyn

Post autor: Wojtmen »

Dramatycznie słaby mecz w wykonaniu naszych piłkarzy... Zero chęci gry.. wszystko na stojąco.. ja się tylko zastanawiam czym Wy chcecie przyciągnąć kibiców na stadion ? No bo chyba nie będziemy się podniecać zwycięstwem ze Skołyszynem ?
Wojtmen

Re: Czarni Jasło-Lks Skołyszyn

Post autor: Wojtmen »

Czoper pisze:Dezinformacja i skuteczne zniechęcanie kibiców do przyjścia na stadion, zapewne to jest celem albo włodarzy klubu lub admina strony oficjalnej, jest zapowieź meczu, zapraszają na 15:30 LECZ NIE JEST NAPISANE KIEDY !!! Sportowetempo podaje że mecz w niedzielę, 90min że w sobotę, na forum coś powiedziane lecz nie do końca, do jasnej cholery czy muszę sie dowiadywać drogą pantoflową kiedy jest mecz??????????
Ja proponuję jednak dokładniej czytać ...

" Przed drużyną ze Skołyszyna stoi zatem w sobotę niezwykle trudne zadanie, o czym zdążyły się już przekonać Sanovia Lesko i dwukrotnie GKS Krościenko Wyżne-Pustyny. Początek meczu o godzinie 15.30."
geo
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 12:04

Re: Czarni Jasło-Lks Skołyszyn

Post autor: geo »

Dziobo idzie na króla strzelców ! Starch pomysleć co by było gdyby grał w ataku :hyhy: ;)


Obrazek

Wynik niezły, ale na meczu nuda. Po kiego diałba rozgrywamy tę piłke pomiędzy obrońcami ? Trzeba grać do przodu - ryzyk fizyk czy się uda czy nie, ale takie klepanie piłki pomiedzy obrońcami nie przyciągnie kibiców na Śniadeckich.
Szanujmy się nazwajem: Piłkarze - Kibice.
Ostatnio zmieniony 26 września 2009, 19:14 przez geo, łącznie zmieniany 1 raz.
Wojtmen

Re: Czarni Jasło-Lks Skołyszyn 5:0

Post autor: Wojtmen »

Zgadzam się z Tobą geo.. gra do tyłu i podawanie między obrońcami.. to co my gramy na posiadanie piłki ? Panowie dostajecie chyba jakieś pieniądze za grę ? NIe obchodzi mnie to iż wygraliśmy.. liczy się styl.. i zaangażowanie.. a Wam tego brakuje.. W sumie nie dziwi mnie już to iż męczymy się na wyjazdach.. z taka grą ? Dajcie spokój..

Wszystko potrafie zrozumieć.. można przegrać albo zremisować po WALCE... ale nie prezentując spacery na boisku.. W sumie dobrze, że ta liga taka słaba.. bo inaczej dostawalibyśmy bęcki..
kibic0010
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 7 czerwca 2009, 16:26

Re: Czarni Jasło-Lks Skołyszyn 5:0

Post autor: kibic0010 »

chyba już uwierzyli nasi piłkarze że awans mają pewny... a tu niestety jeszcze jedziemy do beska i nowotańca.. a tam z taką grą może być różnie......
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: Czarni Jasło-Lks Skołyszyn 5:0

Post autor: wuju »

Ja myślałem, że publiczność przychodzi na mecze po to żeby obejrzeć wręczenie pamiątek w przerwie? :mur: :wstyd:
kibic0010
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 7 czerwca 2009, 16:26

Re: Czarni Jasło-Lks Skołyszyn 5:0

Post autor: kibic0010 »

wuju pisze:Ja myślałem, że publiczność przychodzi na mecze po to żeby obejrzeć wręczenie pamiątek w przerwie? :mur: :wstyd:
tak a zwłaszcza kurowską :rotfl: :rotfl: :krzeslem: :krzeslem:
geo
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 12:04

Re: Czarni Jasło-Lks Skołyszyn 5:0

Post autor: geo »

kibic0010 pisze:tak a zwłaszcza kurowską :rotfl: :rotfl: :krzeslem: :krzeslem:
Kolego, czy Ci się burmistrz podoba czy nie, nazwiska piszemy z dużej literki.
Szanujmy się użytkownicy tego forum.
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło-Lks Skołyszyn 5:0

Post autor: Pemek94 »

Co to za pamiątki znowu rozdawali? I nie mówcie mi, że Kurowska tam była. Może ktoś mi przybliżyć co się działo w przerwie, bo nie miałem niestety czasu wolnego aby obejrzeć mecz : /
geo
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 12:04

Re: Czarni Jasło-Lks Skołyszyn 5:0

Post autor: geo »

Pemek94 pisze:Co to za pamiątki znowu rozdawali? I nie mówcie mi, że Kurowska tam była. Może ktoś mi przybliżyć co się działo w przerwie, bo nie miałem niestety czasu wolnego aby obejrzeć mecz : /
Już "przybliżam"....
W przerwie, w imieniu Kibiców JKSu, Zarząd Klubu dziękował wszystkim Naszym najwiekszym Sponsorom.

UM Jasła, Gamrat SA, Starostwo, GEOSAT, PNiG, PGNiG SA, i... o kimś zapomniałem bo statuetek było chyba 7.
TomekDJ
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 241
Rejestracja: 26 sierpnia 2008, 08:23
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło-Lks Skołyszyn 5:0

Post autor: TomekDJ »

albo w przerwie włąsnie przy pani burmistrz zapuszczone radio maryja przez realizator i dzieciątko jezu :rotfl:
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: Czarni Jasło-Lks Skołyszyn 5:0

Post autor: wuju »

Te podziękowania dotyczyły roku 2009. Mam nadzieję, że pomoc się w tym roku nie skończy w związku z tym, że podziękowania już były ;) Nie miałbym nic przeciwko temu gdybyśmy takie podziękowania zobaczyli za dwa lata w III lidze.
Wojtmen

Re: Czarni Jasło-Lks Skołyszyn 5:0

Post autor: Wojtmen »

Ech te marzenia o III lidze...
the watcher
Guru
Guru
Posty: 128
Rejestracja: 14 maja 2009, 08:55

Re: Czarni Jasło-Lks Skołyszyn 5:0

Post autor: the watcher »

co do meczu to... Panowie niektórym z Was już chyba zaczęło się wydawać, że jesteśmy Barceloną. Nie w każdym meczu będziemy strzelać po 8 bramek.

Aż strach pomyśleć co tu się będzie działo jak stracimy jakieś punkty :) będzie spinka straszna.
Wojtmen

Re: Czarni Jasło-Lks Skołyszyn 5:0

Post autor: Wojtmen »

the watcher pisze:co do meczu to... Panowie niektórym z Was już chyba zaczęło się wydawać, że jesteśmy Barceloną. Nie w każdym meczu będziemy strzelać po 8 bramek.

Aż strach pomyśleć co tu się będzie działo jak stracimy jakieś punkty :) będzie spinka straszna.
No ale przecież do jasnej cholery tu nie chodzi o wygrywanie po 8:0 ! Tu chodzi o styl i to czy piłkarzom się chce.. w sobote się nie chciało.
Zablokowany