ZIMA 2009-2010(wszystko co dotyczy Naszej drużyny)

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
kibic0010
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 7 czerwca 2009, 16:26

Re: ZIMA 2009-2010(wszystko co dotyczy Naszej drużyny)

Post autor: kibic0010 »

PYSIEK pisze:Z całym szacunkiem dla wszystkich lejemy tu z Targowisk a patrzcie na inne ośrodki typu Kolejarz Stróżę, Unia Janikowo, czy wiele innych, nie jest powiedziane ze sie nie uda. Jesli ktoś bedzie konsekwetny w tym co robi.
Ale tematem jest wszystko co tyczy się naszej druzyny czyli CZARNYCH a pół postu już się rozpisujemy na temat ....no wlasnie żeby nie ciągnąc dalej tematu
żeby zrobić potęge trzeba mieć kase....a w jasle nie ma
Awatar użytkownika
karson1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 215
Rejestracja: 5 lipca 2006, 14:50
Lokalizacja: Jasełko

Re: ZIMA 2009-2010(wszystko co dotyczy Naszej drużyny)

Post autor: karson1910 »

Na stronie Strzelca Frysztak pisze że zagramy u Nich na turnieju 7 lutego.Natomiast na stronie jedlickiej że może przyjść do nich Tłuściak.
Wojtmen

Re: ZIMA 2009-2010(wszystko co dotyczy Naszej drużyny)

Post autor: Wojtmen »

11 stycznia miał się odbyć pierwszy trening drużyny. Czy ktoś jest w stanie udzielić informacji czy takowy się odbył? Jeśli tak czy był ktos nowy lub czy kogoś brakowało? Byłbym wdzięczny za informację.
colo
Moderator
Moderator
Posty: 433
Rejestracja: 17 sierpnia 2008, 21:30

Re: ZIMA 2009-2010(wszystko co dotyczy Naszej drużyny)

Post autor: colo »

Panowie posty nie na tema zostały usunięte, z całym szacunkiem do M. Łukaczyńskiego ( chłopka jasielskiego) poszedł grać do Karpat jego wybór, ale to nie jest temat dotyczący naszej drużyny.
Ryszard L.S.
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 410
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 17:10
Lokalizacja: z piwnicy sąsiada

Re: ZIMA 2009-2010(wszystko co dotyczy Naszej drużyny)

Post autor: Ryszard L.S. »

A czy post chłopaka z Targowisk informujący, iż R. Szalony jest dogadany z "Partyzantem" nie dotyczy przypadkiem drużyny "Czarnych" Jasło??
colo
Moderator
Moderator
Posty: 433
Rejestracja: 17 sierpnia 2008, 21:30

Re: ZIMA 2009-2010(wszystko co dotyczy Naszej drużyny)

Post autor: colo »

Ryszard L.S. pisze:A czy post chłopaka z Targowisk informujący, iż R. Szalony jest dogadany z "Partyzantem" nie dotyczy przypadkiem drużyny "Czarnych" Jasło??
Wiedziałem że zaraz padnie takie pytanie już będę próbował się z tego wytłumaczyć. Post chłopaka z Targowisk w jakimś stopniu był na temat tylko na tą chwilę można traktować to jako plotkę. Na oficjalnej stronie nie ma żadnych informacji więc potraktowałem to jako plotkę , podpuchę itp. Zaraz ktoś napisze że Darek Bernacki dogadał się z Pilznem, Tomek Dziobek z Karpatami, Piotrek Chrząszcz ze Stala Sanok i tak dalej. Dla tego uznałem to na ta chwilę za post który nic nie wnosi do tematu i go usunąłem. Zaznaczam jednak że przy tym nie chciałem nikogo urazić i obrazić.
partyzant-malbudFAN
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 12 stycznia 2010, 20:54

Re: ZIMA 2009-2010(wszystko co dotyczy Naszej drużyny)

Post autor: partyzant-malbudFAN »

Ale to, że Dziobek trenuje z Karpatami, to akurat prawda więc nie rozumiem, dlaczego traktujecie to jako plotkę.
Tak samo ma się sprawa Szalonego. Nie napisałem, że już się dogadał, tylko że rozmawia(czyt.negocjuje) z Partyzantem.
soccer
Weteran
Weteran
Posty: 71
Rejestracja: 5 lipca 2008, 17:38
Lokalizacja: Jasło

Re: ZIMA 2009-2010(wszystko co dotyczy Naszej drużyny)

Post autor: soccer »

Fanie melbudu czy ja ci tam , jak chcesz wiedzieć gdzie trenuje Tomek Dziobek to zapraszam Cię dzisiaj na trening Czarnych ;)
progres
VIP
VIP
Posty: 610
Rejestracja: 28 sierpnia 2009, 08:11
Lokalizacja: Kraków

Re: ZIMA 2009-2010(wszystko co dotyczy Naszej drużyny)

Post autor: progres »

nie dotyczy to naszej drużyny ale byłego napstnika sławka sienickiego który gra obecnie w strzelcu frysztak a testowany jest w ... karpatach
Awatar użytkownika
dolo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 384
Rejestracja: 11 stycznia 2008, 14:28
Lokalizacja: Jasło

Re: ZIMA 2009-2010(wszystko co dotyczy Naszej drużyny)

Post autor: dolo »

Sparing naszych rywali Nafta Jedlicze - LKS Czelusnica 3-1 Bramki - Czaja , Bugiel i Damian Tlusciak widze ze juz sie nagral w Jaselku hehe
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: ZIMA 2009-2010(wszystko co dotyczy Naszej drużyny)

Post autor: lato »

Jesli Dolcio Damian ma mozliwosc pograc w okregówce a nie w ,,A,,kl gdzie gra nasz II zespół to ja nie widze w tym nic dziwnego.
Awatar użytkownika
dolo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 384
Rejestracja: 11 stycznia 2008, 14:28
Lokalizacja: Jasło

Re: ZIMA 2009-2010(wszystko co dotyczy Naszej drużyny)

Post autor: dolo »

Jak sie niema aspiracji pilkarskich aby grac w lepszej druzynie to pewnie ze tak lepiej grac gdzie indziej w tej samej lidze a poza tym to dla Ciebie lepiej bo Damian nie strzeli twojej druzynie w A klasie hehe Pozdro
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: ZIMA 2009-2010(wszystko co dotyczy Naszej drużyny)

Post autor: lato »

Ja bym nazwał to inaczej...jak sie nie ma umiejetności co najmniej 4 ligowych(bo tak trzeba nazywać ludzi,którzy w tym roku maja wywalczyc awans)to trzeba starc wyrwac sie jak najwyżej,gdzie sił grac jeszcze starcza.Nie znam Damiana osobiscie jako kolega ale wydaje sie mi ze skoro chłopak przechodzi do klubu kl,,O,, to jest bardziej ambitniejszy od tych którzy idą tam gdzie im wiecej zapałcą.Co do strzelania bramek to nie wiem o co ci chodzi bo ja nie mam zadnej druzyny w klasie ,,A,, :D Wracaj juz z tej emigracji i zainwestuj w klub te dutki cos tam naskładał aby było lepiej.Zdrowia życzę!
Wojtmen

Re: ZIMA 2009-2010(wszystko co dotyczy Naszej drużyny)

Post autor: Wojtmen »

No to dzisiaj 2 sparing tej zimy.. ze Stalą Sanok, która chyba boryka się z jakimiś problemami? Może pojawi się jakaś nowa twarz? Dobrze byłoby jeszcze wzmocnić zespół juz pod katem IV ligi..
Awatar użytkownika
HWDW
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 214
Rejestracja: 1 października 2009, 16:50
Lokalizacja: ołsaJ

Re: ZIMA 2009-2010(wszystko co dotyczy Naszej drużyny)

Post autor: HWDW »

mecz odbędzie się w Dukli o 17:30 ,miejmy nadzieje że czarni pokaża co umieja z stalą
ODPOWIEDZ