„100 lat” mija od daty, która z dumą widnieje w herbie JKS

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
risto
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 430
Rejestracja: 4 lipca 2006, 23:36
Lokalizacja: Jasło

Re: „100 lat” mija od daty, która z dumą widnieje w herbie JKS

Post autor: risto »

Trochę szkoda, że w sezonie ogórkowym Czarni nie zorganizują jakiegoś niewielkiego turnieju halowego. Coś w stylu tego co było w Jarosławiu. Zostały zaproszone zespoły, których kibice przyjaźnią się z miejscowym JKS-em. Fajnie by było u nas taki turniej. By oprócz nas zagrała Stal Mielec, Orzeł Przeworsk i Sandecja Nowy Sącz.
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: „100 lat” mija od daty, która z dumą widnieje w herbie JKS

Post autor: carlo07 »

risto pisze:Trochę szkoda, że w sezonie ogórkowym Czarni nie zorganizują jakiegoś niewielkiego turnieju halowego. Coś w stylu tego co było w Jarosławiu. Zostały zaproszone zespoły, których kibice przyjaźnią się z miejscowym JKS-em. Fajnie by było u nas taki turniej. By oprócz nas zagrała Stal Mielec, Orzeł Przeworsk i Sandecja Nowy Sącz.
Czarni już organizują turnieje w tym roku, od stycznia zaczyna się puchar "Czarni Winter Cup" w turniejach tych wezmą udział wszystkie drużyny młodzieżowe Czarnych.
risto
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 430
Rejestracja: 4 lipca 2006, 23:36
Lokalizacja: Jasło

Re: „100 lat” mija od daty, która z dumą widnieje w herbie JKS

Post autor: risto »

Chodziło mi o seniorów i turniej który by zapełnił trybuny...
tomcio ; )
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 4 lipca 2006, 22:05
Lokalizacja: Jasło

Re: „100 lat” mija od daty, która z dumą widnieje w herbie JKS

Post autor: tomcio ; ) »

risto dobrze mowi, fajnie by bylo, gdyby ten caly rok przemijal z takim echem, ze jest stulecie, a nie tylko w swiadomosciach naszych ;)
Awatar użytkownika
HWDW
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 214
Rejestracja: 1 października 2009, 16:50
Lokalizacja: ołsaJ

Re: „100 lat” mija od daty, która z dumą widnieje w herbie JKS

Post autor: HWDW »

Wiesz jeśli w radzie by był ktoś odważny i wierny czarnym i potrafił coś zrobić to owszem ale takiej osoby nie ma i na 100 lecie dostaniemy wejscie pani burmistrz z zarządem na murawe wreczenie jakis nagrod czy coś w tym stylu kolejnych 100 - lat i poszli w pole :wstyd:
Awatar użytkownika
karson1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 215
Rejestracja: 5 lipca 2006, 14:50
Lokalizacja: Jasełko

Re: „100 lat” mija od daty, która z dumą widnieje w herbie JKS

Post autor: karson1910 »

viking78
VIP
VIP
Posty: 1371
Rejestracja: 4 lipca 2006, 20:03
Lokalizacja: tarnowiec

Re: „100 lat” mija od daty, która z dumą widnieje w herbie JKS

Post autor: viking78 »


Super Pomysł obchodów 100 lecia klubu ,możliwość spotkania zasłużonych zawodników i trenerów jasielskiego Sportu.
Szkoda ,że ten plakat nie jest Biało-czarny -choć barwy Gamratu Biało-niebieskie, i powiem ,że Ta myszka całkiem spoko.
arcybiskup
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 10 lutego 2010, 18:05

Re: „100 lat” mija od daty, która z dumą widnieje w herbie JKS

Post autor: arcybiskup »

siema wszystkim ! ja mam takie pytanie czy ktos mogly mnie poinformowac czy nasz zarzad ma zamiar jakos uczcic rocznice naszego klubu ?? jakis mecz pokazowy jakis festyn moze cos takiego zeby zapełnic trybuny z jednej strony stadiony jak i z drugiej moze jakis turniej pilkarski na hali cokolwiek :zly: wiecie moze cokolwiek na temat planow obchodow 100 lecia takich oficjalnych bo chyba nie ten turniej ostatnio był tym jubileuszowym ?? mam nadzieje ze miasto jak i sponosor i zarzad i kibice spodkaja sie wreszcie i dogadaja co to takich spraw kibice na pewno z checia zrobili by godna oprawe bo wiemy wszyscy ze jak chca to potrafia :P jael9i macie jakies info to prosze o odpisanie ! ze swojej strony wiem ze kibice Czarnych chca zorganizowac turniej i zapraszac kibicow innych druzyn tez prosiłbym o jakies info miedy mogloby sie takie cos odbyc ! z tego co pamietam to nasi kibice wygrali turniej w Przeworsku i chyba gdzies na Słowacji tak mi sie wydaje ze troszke glupio by było gdyby kibice zorganizowali cos na 100 lecie a klub i miasto nie ! PROSZE O INFO !
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: „100 lat” mija od daty, która z dumą widnieje w herbie JKS

Post autor: lato »

arcybiskupie odpowiem ci na twoje pytanie.Tak! zarząd klubu wraz z przedstawicielami sponsorów,władz miasta i wielu innych zamierza zorganizowac obchody jubileuszu.Tak kibice równiez zamierzaja zaorganizowac turniej w celu uczczenia 100 lecia.Mam nadzieje ze jestes zadowolony z mojej odpowiedzi.
arcybiskup
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 10 lutego 2010, 18:05

Re: „100 lat” mija od daty, która z dumą widnieje w herbie JKS

Post autor: arcybiskup »

dziekuje za odpowiedz Panie kolego ! jestem bardzo zadowolony !
risto
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 430
Rejestracja: 4 lipca 2006, 23:36
Lokalizacja: Jasło

Re: „100 lat” mija od daty, która z dumą widnieje w herbie JKS

Post autor: risto »

Na rozluźnienie atmosfery bo strasznie nerwowa...nowym układowiczem jasielskich kibiców zostali fani najstarszego na Słowacji klubu, 7 w ekstraklasie słowackiej Tatrana Preszów. Dla ciekawych, przybliżenie sylwetki ów klubu:
http://www.youtube.com/watch?v=8oyCE5YFEhs
http://www.youtube.com/watch?v=Jc826Ova ... re=related

JKS&FCT
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: „100 lat” mija od daty, która z dumą widnieje w herbie JKS

Post autor: carlo07 »

"Grzegorz Lato honorowym patronem jubileuszowych uroczystości" Ciekawe co wymyślą :D
viking78
VIP
VIP
Posty: 1371
Rejestracja: 4 lipca 2006, 20:03
Lokalizacja: tarnowiec

Re: „100 lat” mija od daty, która z dumą widnieje w herbie JKS

Post autor: viking78 »

A ten relikt zeszłego wieku i sytemu po co ????
progres
VIP
VIP
Posty: 610
Rejestracja: 28 sierpnia 2009, 08:11
Lokalizacja: Kraków

Re: „100 lat” mija od daty, która z dumą widnieje w herbie JKS

Post autor: progres »

haha koleś wraz z greniem niszczą polską piłkę to zarząd zaszalał a w lecie jeszcze jezdzili po warszawie zeby sie odwoływać a lato ich z kwitkiem oprawiał
kibic0010
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 359
Rejestracja: 7 czerwca 2009, 16:26

Re: „100 lat” mija od daty, która z dumą widnieje w herbie JKS

Post autor: kibic0010 »

progres pisze:haha koleś wraz z greniem niszczą polską piłkę to zarząd zaszalał a w lecie jeszcze jezdzili po warszawie zeby sie odwoływać a lato ich z kwitkiem oprawiał
lato to k...s
ODPOWIEDZ