„100 lat” mija od daty, która z dumą widnieje w herbie JKS

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
risto
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 430
Rejestracja: 4 lipca 2006, 23:36
Lokalizacja: Jasło

Re: „100 lat” mija od daty, która z dumą widnieje w herbie JKS

Post autor: risto »

http://www.90minut.pl/news/121/news1218 ... niawa.html

To już Sokół potrafi ciekawszą imprezę zorganizować niż Czarni :]
doktor
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 264
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, 09:26

Re: „100 lat” mija od daty, która z dumą widnieje w herbie JKS

Post autor: doktor »

risto pisze:http://www.90minut.pl/news/121/news1218 ... niawa.html

To już Sokół potrafi ciekawszą imprezę zorganizować niż Czarni :]
Do Jasła z tego co mówią również ma przyjechać ma zespół Extraklasowy Polonii Bytom tak więc o co chłopaku masz halo?. Jedź do Sieniawy jak nie pasuje ci Jasło i po problemie. Wieczne narzekanie idź rób a wtedy krytykuj lub słuchaj jak ciebie następni krytykować będą bez sensu.
Awatar użytkownika
monia0707
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 27 kwietnia 2010, 20:41

Re: „100 lat” mija od daty, która z dumą widnieje w herbie JKS

Post autor: monia0707 »

czarni2
czarni1
czarni3
czarni4
czarni5
czarni6
czarni9
czarni10
czarni11
czarni12
czarni13
czarni14
czarni15

... :serce:
Awatar użytkownika
HWDW
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 214
Rejestracja: 1 października 2009, 16:50
Lokalizacja: ołsaJ

Re: „100 lat” mija od daty, która z dumą widnieje w herbie JKS

Post autor: HWDW »

widac ze kolezanka wykorzystała wszystkie emotikony :cwaniak: :luka:
henek222
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 28
Rejestracja: 27 kwietnia 2010, 13:05

Re: „100 lat” mija od daty, która z dumą widnieje w herbie JKS

Post autor: henek222 »

Czarni Górą ;] czarni2 czarni2 czarni7 czarni9 czarni10 czarni15
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: „100 lat” mija od daty, która z dumą widnieje w herbie JKS

Post autor: carlo07 »

W pierwszej części obchodów mają być odlboje Wisły Kraków, Wisłoki Dębica i Czarnych a w drugiej piłkarze Polonii Bytom także Legia czy Polonia to jedno i to samo także nie rozumiem skąd te pretensje :suchy:
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: „100 lat” mija od daty, która z dumą widnieje w herbie JKS

Post autor: JURT »

carlo07 pisze:W pierwszej części obchodów mają być odlboje Wisły Kraków, Wisłoki Dębica i Czarnych a w drugiej piłkarze Polonii Bytom także Legia czy Polonia to jedno i to samo także nie rozumiem skąd te pretensje :suchy:
Człowieku zastanów się :krzeslem: !!! Legie porównywać z Polonią Bytom to tak jakby Czarnych porównywać z zespołami B lub C klasy, no chyba że tak uważasz.
A tak pozatym to faktycznie powinny być zaproszone jakieś 2 konkretniejsze zespoły na te obchody, żeby to faktycznie było święto i stadion pełen ludzi i wy(kibice) moglibyście pokazać soją oprawe itp. a nie tylko tak zbyć byle cokolwiek się odbyło :wstyd: .
arcybiskup
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 10 lutego 2010, 18:05

Re: „100 lat” mija od daty, która z dumą widnieje w herbie JKS

Post autor: arcybiskup »

żadnej Wisły Kraków tutaj nie chce widzieć :szok: Legia, Polonia, Wisłoka owszem a co do oprawy to nie liczcie na nic do puki prezes będzie miał kibiców [...] ! a ci prawdziwi kibice od strony budynku klubowego nie są w stanie w żaden sposób cokolwiek zrobić oprócz zapłacenia za bilet i kurwowania

a ty doktor się zastanów zanim coś napiszesz nie wiedząc do kogo się zwracasz bo jak byś zwiedził tyle stadionów za Czarnymi i za reprezentacja Polski co kolega Risto to miałbyś prawo głosu !
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: „100 lat” mija od daty, która z dumą widnieje w herbie JKS

Post autor: carlo07 »

JURT pisze:
carlo07 pisze:W pierwszej części obchodów mają być odlboje Wisły Kraków, Wisłoki Dębica i Czarnych a w drugiej piłkarze Polonii Bytom także Legia czy Polonia to jedno i to samo także nie rozumiem skąd te pretensje :suchy:
Człowieku zastanów się :krzeslem: !!! Legie porównywać z Polonią Bytom to tak jakby Czarnych porównywać z zespołami B lub C klasy, no chyba że tak uważasz.
A tak pozatym to faktycznie powinny być zaproszone jakieś 2 konkretniejsze zespoły na te obchody, żeby to faktycznie było święto i stadion pełen ludzi i wy(kibice) moglibyście pokazać soją oprawe itp. a nie tylko tak zbyć byle cokolwiek się odbyło :wstyd: .
A powiedz ty mi znawco piłki nożnej kiedy ostatnio widziałeś Legie i Polonie jak grają w Ekstraklasie? Śledze tą ligę bardzo uważnie i na dzień dzisiejszy te dwie drużyny różni tylko miejsce w tabeli, owszem patrząc na przeszłość to Legia ma więcej tytułów itd. ale w obecnym momencie ta drużyna nie prezentuje dobrej gry i gra podobny futbol do Polonii, także proponuję najpierw zobaczyć jak grają te 2 drużyny a potem jeździć kogo się da na forum.
progres
VIP
VIP
Posty: 610
Rejestracja: 28 sierpnia 2009, 08:11
Lokalizacja: Kraków

Re: „100 lat” mija od daty, która z dumą widnieje w herbie JKS

Post autor: progres »

jest się naprawde o co kłócić :wstyd:
Awatar użytkownika
JURT
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 462
Rejestracja: 28 stycznia 2010, 15:20
Lokalizacja: CENTRUM EUROPY

Re: „100 lat” mija od daty, która z dumą widnieje w herbie JKS

Post autor: JURT »

carlo07 pisze:
JURT pisze:
carlo07 pisze:W pierwszej części obchodów mają być odlboje Wisły Kraków, Wisłoki Dębica i Czarnych a w drugiej piłkarze Polonii Bytom także Legia czy Polonia to jedno i to samo także nie rozumiem skąd te pretensje :suchy:
Człowieku zastanów się :krzeslem: !!! Legie porównywać z Polonią Bytom to tak jakby Czarnych porównywać z zespołami B lub C klasy, no chyba że tak uważasz.
A tak pozatym to faktycznie powinny być zaproszone jakieś 2 konkretniejsze zespoły na te obchody, żeby to faktycznie było święto i stadion pełen ludzi i wy(kibice) moglibyście pokazać soją oprawe itp. a nie tylko tak zbyć byle cokolwiek się odbyło :wstyd: .
A powiedz ty mi znawco piłki nożnej kiedy ostatnio widziałeś Legie i Polonie jak grają w Ekstraklasie? Śledze tą ligę bardzo uważnie i na dzień dzisiejszy te dwie drużyny różni tylko miejsce w tabeli, owszem patrząc na przeszłość to Legia ma więcej tytułów itd. ale w obecnym momencie ta drużyna nie prezentuje dobrej gry i gra podobny futbol do Polonii, także proponuję najpierw zobaczyć jak grają te 2 drużyny a potem jeździć kogo się da na forum.
Po pierwsze to Cię nie jeżdżę tylko wyraziłem swoją opinie.
A po drugie to chyba maja być obchody 100 lecia a nie turniej piłkarski (i nie dokońca ważne kto wygra) i nie chodzi tu tylko o grę jaką w danej chwili prezentuje dany zespół ale o to co ośiągneły w swojej historii. Pozatym Czarni mieliby okazję zaprezentować się na tle dobrych i znanych zespołow i pokazać swoją dobrą gre, może to przyciągłoby potencjalnych inwestorów i nowych kibiców=kasa dla klubu. Przy takim święcie-wydażeniu może dało by się zainteresować kilka osób sponsorowaniem itp.
P.S. Jak by przyjechał konkretny zespół typu Legia,Wisła,Lech czy Ruch to sam bym przyszedł obejrzeć.
risto
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 430
Rejestracja: 4 lipca 2006, 23:36
Lokalizacja: Jasło

Re: „100 lat” mija od daty, która z dumą widnieje w herbie JKS

Post autor: risto »

Nie spodziewałem się takiej burzy po moim poście...ale czasami trzeba by się coś działo ;) Dzięki arcybiskup za obronę :D Osobiście uważam, że Legia przyciągnęła by dużo więcej ludzi niż Polonia Bytom i o to mi właśnie chodziło. Większą sympatią darzę Polonię niż Legię, ale to nie zmienia faktu, że chętniej oglądnął bym mecz z Legią. Jako mieszkaniec wolnego kraju, demokratycznego, mam prawo robić co mi się podoba, także narzekać, krytykować, żalić się itd. etc. Ty za to nie masz prawa tego oceniać doktor, bo jest to moja osobista opinia i nic Ci do tego co ja uważam. A co do obecności na stadionie Czarnych, nie mam sobie nic do zarzucenia tak jak kolega arcybiskup napisał, zawsze bywałem i jeździłem na Czarnych jak tylko było to dla mnie możliwe. I na ten mecz zapewne się też wybiorę.
Awatar użytkownika
19PB20
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2010, 11:23

Re: „100 lat” mija od daty, która z dumą widnieje w herbie JKS

Post autor: 19PB20 »

Tak tylko Pragnę przypomnieć że historia nie gra, a po za tym Klub z Bytomia zdobył coś czego żaden klub w Polsce nie zdobył Puchar Karla Rappana (dzisiejszy Intertoto) a czy Legia jest bardziej atrakcyjniejsza to waszym zdaniem bogatsza? Pieniądze również nie grają Polonia udowodniła to w poprzednich latach nie mając funduszy awansowała z III-ciej do II-giej Ligii pokonując Szczakowianke Jaworzno w barażach (1-0, 1-2) a później równierz bez kasy do ekstraklasy. W tym sezonie co się skończył Polonia potrafiła stawić czoła Legii i pokonała ich u siebie 1-0 dokładnie jak sezon wcześniej, Legia Atrakcyjniejsza kibicowsko? Burda! Kibice stołecznej legii mają konflikt z działaczami, przychodzi ich na meczo ok 2,3 tysięcy w Bytomiu? średnia to 6 tys. a na derbach z ruchem było podane 10.000 a wszyscy dobrze wiedzą że było więcej! Tak więc Dalej Legia jest atrakcyjniejsza? Pewnie tylko dla tego że mają pieniądze i piłkarzy którzy ruszają się jak muchy w smole dosłownie, patrząc obiektywnie!
arcybiskup
Mistrz
Mistrz
Posty: 91
Rejestracja: 10 lutego 2010, 18:05

Re: „100 lat” mija od daty, która z dumą widnieje w herbie JKS

Post autor: arcybiskup »

Legia na pewno przeciągła by więcej widzów ,ale jeśli chodzi o mnie to wole Polonie Bytom :super:
ODPOWIEDZ