Mecz charytatywny

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
viking78
VIP
VIP
Posty: 1371
Rejestracja: 4 lipca 2006, 20:03
Lokalizacja: tarnowiec

Re: Mecz charytatywny

Post autor: viking78 »

pierwszy me o 15 z tego co wiem grają 2 x 30 minut później licityacja i klejny meczyk!
Awatar użytkownika
marcin
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 10 lipca 2006, 08:50
Lokalizacja: polska

Re: Mecz charytatywny

Post autor: marcin »

Mecz,mecz i po meczu mysle ze imprezka wypalila ludzie dopisali chlopaki na boisku tez zagrali dobrze jakies pieniazki dla dzieciakow zostaly zebrane dla mnie extra.Oby wiecej takich imprez... :)
geo
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 12:04

Re: Mecz charytatywny

Post autor: geo »

Oby. Jeżeli ta imprezka wejdzie do stałego kalendarza, może łatwiej będzie zaprosić renomowane drużyny na taki piknik(oczywiście nic nie ujmując naszym wczorajszym gościom z Nowego Sącza i Cracova), warto pomysleć o bufecie z piwkiem dla kibiców, może jakiejś muzyczce, zrobić z tego rzeczywiście cos na kształt pikniku dla rodzin, a pieniążki dla dzieciaczków z Wolicy. :P

Ukłony dla Zarządu Klubu za kontynuację pomysłu i organizację bo wiem, że pracy to kosztuje w diabli.
Awatar użytkownika
marcin
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 10 lipca 2006, 08:50
Lokalizacja: polska

Re: Mecz charytatywny

Post autor: marcin »

na meczu byla obecna pani Dyrektor z Domu Dziecka w Wolicy i bardzo chwalila impreze byla bardzo zadowolona ze cos takiego zostalo zorganizowane,takie rzeczy ciesza i nakrecaja do dalszej pracy. :D :D :D
Marsjan

Re: Mecz charytatywny

Post autor: Marsjan »

Gratulacje dla organizatorów. Świetna inicjatywa, cel i termin. Oby udało się to organizować cyklicznie. A ponieważ to okres przygotowawczy do sezonu, to może udało by się ściągnąć jakieś ekipy np. z I albo II ligi?
Jeszcze raz gratulacje dla organizatorów. A zapomniał bym i dla sponsorów !!!
Zablokowany