Mecz

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
liga100
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 6 sierpnia 2006, 19:52
Lokalizacja: Jasło

Mecz

Post autor: liga100 »

LEŚNIK BALIGRÓD - CZARNI JASŁO 3 - 0
Siwy
Guru
Guru
Posty: 195
Rejestracja: 6 lipca 2006, 15:49

Re: Mecz

Post autor: Siwy »

WSTYD,KOMPROMITACJA,TRAGEDIA.Nic ując nic dodac wynik sam mowi za siebie.
Awatar użytkownika
wawek87
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 265
Rejestracja: 5 lipca 2006, 17:43
Lokalizacja: z Piekła Rodem

Re: Mecz

Post autor: wawek87 »

no i tak jak myslałem porazka ale nic jeszcze nas nie przekresla jeszcze duzo meczy przed nami ale trzeba lać kazdego kto na drodze naszej

Proszę o podanie składu
Siwy
Guru
Guru
Posty: 195
Rejestracja: 6 lipca 2006, 15:49

Re: Mecz

Post autor: Siwy »

Jasne że to dopiero poczatek sezonu i kupe punktów do zdobycia ale nie zmienia to faktu że takie porazki nie powinny miec miejsca.Niby skład utrzymano i nawet cos wzmocniono,dobre wyniki sparingów a tu taka wtopa której nikt z kibiców sie nie spodziewał.Dlatego nie wiem skąd taki wynik?Licze na jakies podsumowanie meczu od kibica który był osobiscie na meczu.
Wojtmen

Re: Mecz

Post autor: Wojtmen »

Po tym meczu nie rozumiem piłki nożnej? Niech mi ktoś wytłumaczy o co w tym wszystkim chodzi ? Kiedy zobaczyłęm na stronie Leśnika ten wynik myślałem, że to żart., niestety. :(
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: Mecz

Post autor: dado »

Nie,no kurfa,tego to sie nie spodziewałem...dla mnie to jakis obłęd...3 sztuki dac se strzelic?Remis dla mnie byl porazka a tu TAKA wtopa..
Awatar użytkownika
wawek87
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 265
Rejestracja: 5 lipca 2006, 17:43
Lokalizacja: z Piekła Rodem

Re: Mecz

Post autor: wawek87 »

Ciekawe jestem kto bronił jak P. J........ to sie nawet nie dziwie wg, nie on nie ma pojeciecia o grze w piłke(nie ubliżajać nikomu)
Siwy
Guru
Guru
Posty: 195
Rejestracja: 6 lipca 2006, 15:49

Re: Mecz

Post autor: Siwy »

Może nasi kopacze mysleli że kazdy sie przed nimi położy i bedzie prosił żeby wiecej nie strzelać?Niestety w tej lidze to sie pewnie nie liczy zbytnio technika tylko siła i przygotowanie fizyczne.Pewnie wielu mnie skrytykuje ale uważam że trener Dyląd powinien odejsc.Bo to nie jest pierwsza porażka w jego pracy z Czarnymi.Mowie tu już o poprzednim sezonie.Co runda to wzmacnia sie skład i organizuje sie obozy (chodzi mi o zimowe przygotowania),no i jakas kasa na konto klubu wpływa a wyników jak nie było tak nie.
Awatar użytkownika
wawek87
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 265
Rejestracja: 5 lipca 2006, 17:43
Lokalizacja: z Piekła Rodem

Re: Mecz

Post autor: wawek87 »

Ja powiem tak Dylag niech idzie trenowac Dębowczanke, tak jak kiedys to robił on nie ma zielonego pojecia tu potrzeba trenera z poza Jasła, typu Jezry Daniło to jest gosc fachowiec co sie zna na piłce np. mecz ze Sanokiem 0:3 w plecy do przerwy zmiana taktyki i koncowy wynik 3;3, podobnie z Wisłoka Debica było 0:2 potem 4:2 dla nas.
Zarząd niech da mu jeszcze 2 mecze jak nie będzie kompletu to wyjazd z nim za "burte", o on doprowadzi ze Czarni będa grac w A klasie :mad:
Siwy
Guru
Guru
Posty: 195
Rejestracja: 6 lipca 2006, 15:49

Re: Mecz

Post autor: Siwy »

W 100% popieram Cie wawek87!!!
Wojtmen

Re: Mecz

Post autor: Wojtmen »

Poieram1 Czas tego Pana juz sie skonczył. Trenerem jest słabym, nie ma wyników. Panu już dziękujemy!! :zly: Trener Daniło potrafił z niczego stworzyć coś. Ach:(
acer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 207
Rejestracja: 6 lipca 2006, 09:07
Lokalizacja: Jasło

Re: Mecz

Post autor: acer »

wawek87 pisze:Ciekawe jestem kto bronił jak P. J........ to sie nawet nie dziwie wg, nie on nie ma pojeciecia o grze w piłke(nie ubliżajać nikomu)
Nie ubliżjąc nikomu, nie oceniaj chłopcze kogoś z za klawiatury komputera. Rafał Jędrysik, nie zawinił przy żadnej ze straconych bramek.R
Robert Grabolus , jeżeli za dzisiejsze zachowanie nie zostanie zawieszony, to w najlepszym przypadku tylko czeka go ława w A klasie.
Za dzisiejszy mecz chciałbym TYLKO w imieniu własnym i myślę, że również zawodników przeprosić wszystkich kibiców .
Osobiście jest mi poprostu WSTYD!!!
:(
Awatar użytkownika
wawek87
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 265
Rejestracja: 5 lipca 2006, 17:43
Lokalizacja: z Piekła Rodem

Re: Mecz

Post autor: wawek87 »

Wiem co pisze ten gość wg mnie sie nie nadaje to takie moje zdanie a sprawa Trola to juz całkiem inna beczka , chyba od tego jest to forum żeby się wypowiedziec a nie milczeć jeżleli Acerku Cie uraziłem czy zdenerwowałem to sorry :zawstydzony:
acer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 207
Rejestracja: 6 lipca 2006, 09:07
Lokalizacja: Jasło

Re: Mecz

Post autor: acer »

Nie uraziłeś, mnie, ale twoja opinia na temat pierwszego bramkarza Czarnych nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia. Dla mnie np.Kuszczak jest bramkarzem o klasę leszym od Boruca i nie każdy się z tym musi zgadzać.
Tylko proszę o jedno!!!
szacunek dla BIAŁO-CZARNYCH barw. :zly:
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: Mecz

Post autor: dado »

W pistu z tym wszystkim...nam też Acerku jest wstyd..ja rozumiem,że porażki są wkalkulowane w sport,ale 3-0 w pałę...poza tym wszystko wydawało się byc dopięte na ostatni guzik,niezły skład,dobre mecze sparingowe,aż tu taka klapa...
Co do oceny trenera-wstrzymałbym się jeszcze,ale jeżeli nie bedzie wyników-cóz,taki los trenera każdego,pewnie mu i tak zarzad podziękuje...
obawiam się,że coś z motywacją jest nie tak w naszej drużynie i może trener Dyląg nie potrafi tego zmienić.
Smutna niedziela,kurefsko smutna...
Zablokowany