Mecz

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
dobryczlowiek
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 12 lipca 2006, 11:02
Lokalizacja: JASŁO

Re: Mecz

Post autor: dobryczlowiek »

wawek87 pisze:obecny trener nic nie wniósł do druzyny i nie wniesie
Z tym, że nie napewno!
Nie podobała mi się nigdy specjalnie gra pod wodzą Dyląga i brak życia na ławce ale o lepszego fachowca biorąc pod uwagę okoliczności będzie raczej ciężko. Przydałby się taki Zdzisek Dyląg z mordą :idiota: i warsztatem to szybciej co niektórzy piłkarze by pewne rzeczy zrozumieli ale takie rzeczy to tylko w erze.
Troszkę za wcześnie wyrzucać trenera po 1 meczu.
Da se chłopina rade... chyba
Awatar użytkownika
wawek87
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 265
Rejestracja: 5 lipca 2006, 17:43
Lokalizacja: z Piekła Rodem

Re: Mecz

Post autor: wawek87 »

Ja mam nadzieje ze sie zmieni to w nastepnych meczach a jak nie to wg mnie Dyląg-GO OUT
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Mecz

Post autor: Czoper »

Marcin nie rozumisz co piszę? Zadałem pytanie czy aby drużyna nie gra przeciwko trenerowi ?? Ja rozumiem że Grabolus to czy tamto, pomijam to, jak znasz odpowiedź to napisz chętnie wszyscy forumowicze poczytają...
dobryczlowiek pisze:Przydałby się taki Zdzisek Dyląg z mordą i warsztatem to szybciej co niektórzy piłkarze by pewne rzeczy zrozumieli ale takie rzeczy to tylko w erze.
HEHE to jest prawda energia atomowa Zdziska Żmigrodzkiego połączona z warsztatem Marka Dyląga to by było to !!! :D :D
risto
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 430
Rejestracja: 4 lipca 2006, 23:36
Lokalizacja: Jasło

Re: Mecz

Post autor: risto »

Slaby poczatek, trudno po takim byc optymista, ale nie tacy jak my zaczynali gorzej :cool: a konczyli na szczycie ;)
acer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 207
Rejestracja: 6 lipca 2006, 09:07
Lokalizacja: Jasło

Re: Mecz

Post autor: acer »

Czoper pisze:Marcin nie rozumisz co piszę? Zadałem pytanie czy aby drużyna nie gra przeciwko trenerowi ??
Nie ma czegoś takiego jak konflikt na lini trener - zawodnicy. Postępowania jednego zawodnika nie można uogólniać na cały zespół. Piłkarze wiedzą o co grają, i jaki mają postawiony cel.
Nie ma co ndmuchiwać sztucznie balonu. Trener Dyląg na dzień dzisiejszy ma poparcie Zarządu i o żadnych zmianach nie może być mowy. Każdy z zawodników na pewno przeanalizował SWÓJ występ w Baligrodzie i wyciągnął z tego wnioski, a ponieważ są to inteligentne chłopaki wierzę, że taki kubeł zimnej wody dobrze im zrobi.

Myślę, że na tym możemy zakończyć dyskusję na ten temat.
Pozdrawiam !
pelee
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 23 lipca 2006, 21:52
Lokalizacja: Jasło

Re: Mecz

Post autor: pelee »

Dajcie spokój Grabolusowi on "bidny" na chleb nie ma.Niech idzie do Mrukowej,a "Berluskoni" obieca mu wszystko.Wynik tragedia bez komentarza.
Awatar użytkownika
Janko1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 6 lipca 2006, 10:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Mecz

Post autor: Janko1910 »

Wynik pozostawie bez komentarzu :/ !!Może wielki pan trener załozył sobie utrzymanie w okregówce a nie awans ale nie daj Boże spadek do klasy A :/






Jeśli Czarni chcą powrócic na 4 ligowe boiska to muszą się wreszcie wziąść do roboty!!!!
Kuba1910
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 7 lipca 2006, 10:27
Lokalizacja: Jasło

Re: Mecz

Post autor: Kuba1910 »

Moze zamiast tak gdekac to sami wejdziecie na boisko i wywalczycie awans do 4 ligi ? :wstyd:
geo
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 12:04

Re: Mecz

Post autor: geo »

Panowie z UFB, a może pora zamknąć temat trenera i zająć się tym co należy czyli dopingiem na trybunach bez względu na to czy gramy w Jaśle czy w Baligrodzie ?
Zablokowany