"Operacja Głowienka"

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
geo
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 12:04

"Operacja Głowienka"

Post autor: geo »

Już za tydzień,
CZARNI JASŁO vs LKS Głowienka

Optymizm w narodzie jasielskim nie ginie.
Piąteczka do zera musi być i wtedy rozgrzeszam po dzisiejszej wpadce w Baligrodzie !!!
Tym bardziej, że Głowienka to jakis tam przysiółek Krosna.
Trza ich zlać !!!!
Ostatnio zmieniony 8 sierpnia 2006, 10:09 przez geo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wawek87
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 265
Rejestracja: 5 lipca 2006, 17:43
Lokalizacja: z Piekła Rodem

Re: "Operacja Głowienka"

Post autor: wawek87 »

Ja chociaz z Jasła nie optymizm mam bo nie wyobrażam sobie zeby Jasło jako chyba 40 tys miasto miało drużyne co po wiochch grają mnimum ta IV liga musi być, porażke z Baligrodem okresle jako wypadek przy pracy ale to czy mam racje przekonam sie w następnym meczu czyli z Glowienką pozdro all
acer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 207
Rejestracja: 6 lipca 2006, 09:07
Lokalizacja: Jasło

Re: "Operacja Głowienka"

Post autor: acer »

Wygrana z Głowienką nic tu nie zmieni
Dla mnie porażka na stadionie obok wojennego cmentarza w Baligrodzie to kompromitacja. Tę plamę może t zmyć tylko wysoka wygrana z Krośnianką :mad:
geo
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 12:04

Re: "Operacja Głowienka"

Post autor: geo »

Ty Acer już nie męczl o tym Baligrodzie. Było minęło, nikt za trydzień o tym pamiętał nie będzie, po Karpatych walec jasielski przejedzie i tyle.
Temat jest o Głowience.
Wojtmen

Re: "Operacja Głowienka"

Post autor: Wojtmen »

Pytanie z cyklu głupich :hyhy: Kiedy jest mecz w koncu? W sobote czy niedziele ? i o której godzinie ? Dzieki z góry za info.
tomcio ; )
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 4 lipca 2006, 22:05
Lokalizacja: Jasło

Re: "Operacja Głowienka"

Post autor: tomcio ; ) »

masz na oficjalnej. sobota 12 sierpnia godzina 17
Wojtmen

Re: "Operacja Głowienka"

Post autor: Wojtmen »

tomcio ; ) pisze:masz na oficjalnej. sobota 12 sierpnia godzina 17
Dzieki, rano tego nie było ;)
Awatar użytkownika
wawek87
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 265
Rejestracja: 5 lipca 2006, 17:43
Lokalizacja: z Piekła Rodem

Re: "Operacja Głowienka"

Post autor: wawek87 »

Szkoda ze nie ma przewidywanego składu na meczyk ale mam nadzieje ze dzis 3 pkt w Jaśle zostaną i również mam nadzieje że Słąwek Kwiek zadebiutuje :]
Wojtmen

Re: "Operacja Głowienka"

Post autor: Wojtmen »

Tylko pewne, wysokie zwycięstwo, potrzebne Czarnym, aby nabrali pewności siebie po tej wpadce w 1 kolejce :)
Awatar użytkownika
Smieert
Mistrz
Mistrz
Posty: 99
Rejestracja: 5 lipca 2006, 10:37
Lokalizacja: Jasło

Re: "Operacja Głowienka"

Post autor: Smieert »

Pasuje wysoko wygrać aby podnieść morale i żeby taki komfort psychiczny był wśrod zawodników ... według mnie wystarczy jakies 7-0 :rotfl: :P
Awatar użytkownika
karson1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 215
Rejestracja: 5 lipca 2006, 14:50
Lokalizacja: Jasełko

Re: "Operacja Głowienka"

Post autor: karson1910 »

"Drużyna jasielska będzie faworytem ,pokazała się z dobrej strony.Przegrała ,bo chyba troszeczkę nas zlekceważyła.Myśleli ,że wygrają na stojąco.Mój zespół podjął walkę ,mamy dobrą ,zgraną obronę i niezły atak.Zanim Czarni się ocknęli ,było już po meczu...."-trener Leśnika Piotr Stefanowski."Jedziemy do jaskini lwa"-wiceprezes Głowienki Piotr Markiewicz."Dziennik Polski" z 11.08.2006."Walka i koncentracja w każdym meczu także z teoretycznie słabszymi drużynami a jest ich większość bo jak pokazał mecz w Baligrodzie nikt się przed nami nie położy.Teraz już tylko zwycięstwa.Mamy drużynę na czwartą lige szkoda ją tu marnować więcej niż sezon"-to ja.
Awatar użytkownika
Janko1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 6 lipca 2006, 10:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: "Operacja Głowienka"

Post autor: Janko1910 »

Sens i cel jest jasny i prosty WYGRANA,wysoka wygrana!! :D
risto
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 430
Rejestracja: 4 lipca 2006, 23:36
Lokalizacja: Jasło

Re: "Operacja Głowienka"

Post autor: risto »

Jaki wynik?
Wojtmen

Re: "Operacja Głowienka"

Post autor: Wojtmen »

2:1 (Kasprzyk, Kalityński (karny)) Gra naszej drużyny była tragiczna. Wymęczone zwycięstwo, goście prowadzili 1:0. Nasi zbyt nerwowo, gra się zupełnie nie kleiła.Czarno widze ten nasz awans... :|
Awatar użytkownika
wawek87
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 265
Rejestracja: 5 lipca 2006, 17:43
Lokalizacja: z Piekła Rodem

Re: "Operacja Głowienka"

Post autor: wawek87 »

2:1 dla Czarnych (Kasprzyk i Kali) ciesza 3 pkt ale nie gra z taka gra nie ma szans awansu, pierwsza połowa beznadziejna chaos na boisku jedynie Żuławscy cos grali i bramkarz Sławek KWiek zna sie na rzeczy(szybkie wprowadzanie piłki do gry i przytomność na polu karnym). gdzie ten Dawid Lachowicz co grał przed Wisłoka Debica u nas gosc normalnie stał i czekał na podanie, zero zaangażowania z jego strony, pare razy wrócił sie po piłke i rozkładał ręce. W drugiej połowie zaczelismy grac dobrze ale strata bramki i znowu długie piłki w przód bez sensu, wejscie Kalityńskiego na boisko i cos zaczelo przypominac dawnych Czarnych przytrzymał piłke popatrzył zagrał, dobra jego akcja po której padł gol(chociaz chyba próbował strzelac ale nie wyszło).

Ogólnie mecz przecietny Głowienka broniła sie praktycznie przez wiekszość meczu.

Może niech Zarząd zmotywuje piłkarzy do lepszej gry, bo inaczej zosatniemy w tej V lidze :cwaniak:
Zablokowany