"Operacja Głowienka"

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
Awatar użytkownika
karson1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 215
Rejestracja: 5 lipca 2006, 14:50
Lokalizacja: Jasełko

Re: "Operacja Głowienka"

Post autor: karson1910 »

Bardzo słaba gra naszego zespołu.Taktyka polegająca na wrzucaniu długich piłek w pole karne rywali nie przynosiła rezultatu.Co z tego że mamy przewagę w polu i w posiadaniu piłki jak nie potrafimy dojść do czystej pozycji strzeleckiej.Tak jak zagrała Głowienka będzie grało u nas większość zespołów.Będą sie bronić całymi drużynami.Dziwi reakcja trenera a w zasadzie jej brak na poczynania zawodników na boisku.Co do nerwowości jak napisał Wojtmen to są zawodnicy którzy grali w 4 lidze a to jest piąta i graliśmy z jej beniaminkiem.Trzeba mieć nadzieje że będzie z meczu na mecz coraz lepiej.Co do trenera to mam wrażenie że z rundy na runde gra drużyny pod jego wodzą jest gorsza.
geo
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 12:04

Re: "Operacja Głowienka"

Post autor: geo »

wawek87 pisze:gdzie ten Dawid Lachowicz co grał przed Wisłoka Debica u nas
Pisałem już wcześniej, że Dawid nie jest do sezonu przygotowany jak należy więc zbastuj z tym brakiem zaangażowania.
Jeszcze swoje w tym sezonie strzeli.

Mnie zabrakło w tym meczu Jarka Twardzika. Uważam, że został wprowadzony na boisko zbyt późno. Po wejściu kilka razy dobrze poszedł do przodu i kończył akcję strzałem.
Mecz na plus dla Piotrka Chrząszcza i Pawła Kasprzyka.
pelee
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 23 lipca 2006, 21:52
Lokalizacja: Jasło

Re: "Operacja Głowienka"

Post autor: pelee »

O grze trzeba najszybciej zapomnieć cieszą tylko 3 punkty.

[ Dodano: Sob 12 Sie, 06 ]
Minus:Munia,Dedo,..........Lachowicz.Plus Kalityński i Chrząszcz.
tomcio ; )
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 4 lipca 2006, 22:05
Lokalizacja: Jasło

Re: "Operacja Głowienka"

Post autor: tomcio ; ) »

jak dla mnie to powinnismy kazdy mecz zaczynac od stanu 0:1 i wtedy by bylo ok... albo przynajmniej z taka mysla ze 0:0 to 0:1... moze glupie ale napewno by skutkowalo ; )
walek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 12 lipca 2006, 08:56
Lokalizacja: jasło

Re: "Operacja Głowienka"

Post autor: walek »

Pozytywem w tym meczu była postawa Sławka Kwieka w bramce. Nie chodzi tu tylko o interwencje ale także o kierowanie drużyną od tyłu. Nie wiem tylko jak długo pozostanie on w naszych barwach. Warto bo i młodzi od takiego zawodnika to dużo mogą się nauczyć.
Gdzie jest Dedko z czasów gdy zdobywał statuetkę? przecież on ma potencjał.
I jeszcze środek pomocy - tragedia. Zarządzie klubu - królestwo za króla środka pola.
Rafał Guzik jak zwykle waleczny i na drugiej stronie pomocy Twardzik , ale ten z meczu z Głowienką , gdy wszedł a nie z meczu z Leśnikiem.
Dawid Lachowicz jest stworzony do "wyższych" celów i On te bramki zacznie w końcu strzelać. Musi ktoś z nim grać i w ataku i obsługiwać go podaniami ze środka pomocy.\
Grzesiek Munia nie może się odnaleźć i czeka go dużo pracy bo w tej chwili to ława.
A co taktki i koncepcji gry - BRAK. Bezsensowne wrzutki na takich obrońców dryblasów.
Można ich było rozklepać grając normalnie piłką.
Może trzeba grać 3 napastnikami albo jedny i 5 w pomocy. Trzeba myśleć Panie trenerze bo jak narazie to ztej mąki chleba nie będzie.
Obejrzyjcie sobie mecz Krosnianki w OBIEKTYWIE ile tam mieli sytuacji i ten komentator!!!
Dużo przed nami pracy , przed trenerem - kto by nim nie był . I przed zarządem który naprawde dużo zrobił, ale.......Powodzenia
Awatar użytkownika
wawek87
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 265
Rejestracja: 5 lipca 2006, 17:43
Lokalizacja: z Piekła Rodem

Re: "Operacja Głowienka"

Post autor: wawek87 »

Zgodze się z toba Walek, gra bez sensowan była ale jak wszedł Kali to coś ruszyło, teraz cięzki wyjad do Leska i nie łudził bym sie ze do Jasła przywiozą 3 pkt. chyba ze bedzie jakis przewrót w druznie o 180 stopni ale z tym trenerem to wątpie.
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: "Operacja Głowienka"

Post autor: dado »

Coraz mniej mi się to podoba... :zalamany:
mały85
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 13 sierpnia 2006, 12:23
Lokalizacja: Jasło

Re: "Operacja Głowienka"

Post autor: mały85 »

Oj goście z takim nastawieniem to mozna se pograc ale w c klasie a nie w okręgówce z taką głowienką prawie najsłabsza w lidze a tu taka męczarnia jak pojedziemy gdzie na wyjazd do wioski to dopiero bedzie stres i sranie w portki narazie nie ma szans na awans z taka grą
pelee
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 23 lipca 2006, 21:52
Lokalizacja: Jasło

Re: "Operacja Głowienka"

Post autor: pelee »

Walek ma rację trzeba grać 3 napastnikami zwłaszcza z takimi Głowienkami od początku,a nie dopiero od 70 minuty jak wczoraj.Rzuty wolne i rożne nic nie strzelamy dużo tracimy.Ciągłe zmiany pozycji zawodników przynoszą więcej chaosu niż pożytku.Zarząd zauwa żeby stworzyć dobre warunki w klubie a jak nie będzie dobrych wyników sportowych to zniechęcą się.Miotasz się panie trenerze,a drużyna gra coraz gorzej kończ pan wstydu oszczędż.Zółć mi się ulewa jak przypomnę sobie wczorajszy mecz,a staram się zapomnieć i jakoś nie wychodzi.
Awatar użytkownika
Smieert
Mistrz
Mistrz
Posty: 99
Rejestracja: 5 lipca 2006, 10:37
Lokalizacja: Jasło

Re: "Operacja Głowienka"

Post autor: Smieert »

Po pierwsze : Tylko Guzik wrzucał dobre piłki ... reszta pokazała ze nie umi kopnąć piłki tak by doleciała w pole karne góra :kwasny:
Po drugie : Nie widziałem ANI JEDENGO strzału lewą noga (No może z wyjątkiem Kalityńskiego). Wszystko przekładali na prawą a tak być nie może. :zdegustowany:
Po trzecie : Potrzebny jest zawodnik który pokieruje tą druzyną, który poderwie ich w odpowiednim momencie do walki, który będzie wkładał do gry całe serce. :/
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: "Operacja Głowienka"

Post autor: lato »

Wie moze ktos jak drugi zespół?
:rotfl:
Awatar użytkownika
kokos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 499
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:09
Lokalizacja: The City of Jasło

Re: "Operacja Głowienka"

Post autor: kokos »

Niestety karpaty wygraly w Zarszynie 2-0 :zly:
Awatar użytkownika
jvc2006
Ekspert
Ekspert
Posty: 82
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 08:23
Lokalizacja: Abu Dabi

Re: "Operacja Głowienka"

Post autor: jvc2006 »

lato pisze:Wie moze ktos jak drugi zespół?
:rotfl:
A co trener był nietrzeźwy na meczu ??? :hyhy:
Wojtmen

Re: "Operacja Głowienka"

Post autor: Wojtmen »

lato pisze:Wie moze ktos jak drugi zespół?
:rotfl:
Przegrał 3:1.
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: "Operacja Głowienka"

Post autor: lato »

Nie no jvc2006 tak tylko zagadałem pewne osoby wiedza dlaczego :hyhy: .I powiem jeszcze tyle ze i I i II zespoł ma spore problemy mentalne.Po p[rostu w ich głowach trzeba doszukiwac sie takiego a nie innego podejscia do meczów. :wstyd:
Zablokowany