Sanovia Lesko - Czarni 1910 Jasło

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
kormoran
Ekspert
Ekspert
Posty: 86
Rejestracja: 5 lipca 2006, 14:56
Lokalizacja: Jasełko

Re: Sanovia Lesko - Czarni 1910 Jasło

Post autor: kormoran »

geo pisze:
W moim rankingu "na plus" dwa Sławki: Kwiek i Sienicki.

Co do S.Kwieka to przyznaje racje ale ze S.Sienickim sie nie zgadzam poniewarz nie wyróznił sie niczym od reszty zawodników nie ublizajac nikomu .
Awatar użytkownika
marcin
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 10 lipca 2006, 08:50
Lokalizacja: polska

Re: Sanovia Lesko - Czarni 1910 Jasło

Post autor: marcin »

Peele, jak tak czytam te twoje posty to niewiem o co ci chodzi czy ty jestes kibicem naszego zespolu, czy instruktorem od wszystkiego zmiana trenera , zle ze Bartek strzela karne,Kolaczyce sa kool o co ci chodzi wez sie do roboty ubierz koszulke i idz grac albo stan na lawce za trenera .Tylko negowanie wszystkiego ty myslisz czlowieku ze zawodnicy nie chca grac ze trener nie chce aby zespol wygrywal??!! Przeciez wszyscy tego chca mamy trzy punkty?? mamy! a ze Krosnianka strzela tyle bramek to co myslisz ze tak bedzie zawsze?zobacz z kim oni grali daj troche na luz.Pozdrawiam
pelee
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 23 lipca 2006, 21:52
Lokalizacja: Jasło

Re: Sanovia Lesko - Czarni 1910 Jasło

Post autor: pelee »

Napewno wszyscy chcą dobrze to nie podlega dyskusji tylko,że nie wychodzi.I co mam pisać "laurki" jak jest żle?Co mamy się nawzajem zagłaskać na śmierć wtedy będzie dobrze.Wyrażam swoje zdanie,bo tak to widzę.Zapewniam Cię że chciałbym żeby było jak najlepiej,tak jak sobie to wszyscy wyobrażaliśmy sobie przed sezonem.A słowo krytyczne nie jest na tym forum tolerowane.Czekam na następne cięgi.
Awatar użytkownika
marcin
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 10 lipca 2006, 08:50
Lokalizacja: polska

Re: Sanovia Lesko - Czarni 1910 Jasło

Post autor: marcin »

Pelee, nie chodzi o krytyczne slowo ale oto ze wszyscy pisza tylko negatywy na naszych chlopakow a tak nie da rady,potrzeba im tez troche otuchy bo ta sa tez ludzie ,ludzie czytajacy to forum i jak tak sie naczytaja co ich wierni kibice pisza o nich to postaw sie na ich miejscu,na pewno lapia dola.I jeszcze sprawa trenera M.Dylaga to jest czlowiek z Jasla czyli nasz czlowiek i dostal propozycje prowadzenia zespolu i z niej zkorzystal. Za to ze jest trenerem dostaje ciegi ,mam pytanie czy przez to ze to czlowiek z Jasla to mozna mu ublizac ,przeklinac na niego??mysle ze nie! a tak sie dzieje gdyz czytam to forum chodze na mecze i widze i slysze co mowi sie o naszych zawodnikach , trenerze jest to nie fer bardzo nie fer.dajcie im troche czasu a na pewno odwdziecza sie wam dobrymi wynikami i w tedy znow bedziecie bic brawo i nosic ich na rekach.
Awatar użytkownika
karson1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 215
Rejestracja: 5 lipca 2006, 14:50
Lokalizacja: Jasełko

Re: Sanovia Lesko - Czarni 1910 Jasło

Post autor: karson1910 »

marcin pisze:pewno odwdziecza sie wam dobrymi wynikami i w tedy znow bedziecie bic brawo i nosic ich na rekach.
Oby do tego doszło jak najszybciej bo w sobote już czwarta kolejka.
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: Sanovia Lesko - Czarni 1910 Jasło

Post autor: dado »

Pelee,piszesz juz trochę na tym forum,więc nie opowiadaj,że słowo krytyczne nie jest tolerowane..
Ja opisując mecz też troche skrytykowałem to i tamto.Chodzi o to,żeby w miare sensowna była krytyka,chociaż masz prawo do kazdej jej formy.Inni maja z kolei prawo skrytykować Cię za krytykę.Więc Cię krytykują.
Mnie za bardzo gra zespołu nie przekonała po tym,co zobaczyłem w lesku.Ale ja widziałem jeden mecz.Bo to był tylko jeden mecz,zakończony zwycięstwem.Niech oni wygrywają 1-0,ale wszystko do końca.Ot co.A 7-0 to niech na krosno sobie zostawią :hyhy:
arek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 20
Rejestracja: 6 lipca 2006, 20:16
Lokalizacja: Jasło

Re: Sanovia Lesko - Czarni 1910 Jasło

Post autor: arek »

Tak się zastanawiam nad czym tak chłopaki sie rostrząsacie - mecz wygrany i to powinno cieszyc ! Czy za tydzien bedziemy pamietac o tym meczu, chyba nie. Zobaczcie fora drużyn z wyzszych lig, czy tam jest taka krytyka kibiców odnosnie zwycięskich meczy swojej ekipy !
bart19
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 5 sierpnia 2006, 18:40
Lokalizacja: Jasło

Re: Sanovia Lesko - Czarni 1910 Jasło

Post autor: bart19 »

Ja juz sie gubie czytajac to wszystko. Jak sie przegra to jest zle no ale to normalne, ale juz nie kapuje tego ze jak sie wygra mecz to tez jest zle. Już niewiem oco w tym wszystkim chodzi troche ciezko dogodzic kibica jasielskim.
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Sanovia Lesko - Czarni 1910 Jasło

Post autor: Czoper »

Na początek dzięki za relację Dado :padam:
Panowie, piłkarze i trener są osobami publicznymi w społeczności lokalnej i zawsze będą poddawani krytyce, fakt jest taki, że mecz wygrany, a gra słaba, oczywście można wygrywać 1-0 z każdym ale to są marzenia. Jeśli karpaty walą siódemke nawet i outsiderem, to znaczy że gra się klei, a u nas niestety nie... Oni obyli się w tej buraczanej lidze, nauczyli się grać jak reszta, dlaczego nie awansowali zaraz po spadku?? TUTAJ TRZEBA NAUCZYĆ SIE GRAĆ, NAUCZYĆ SIĘ KOPAĆ BURAKI !! I obawiam sie że awans dopiero za rok...o kur.a obym nie zapeszył ... :/
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Sanovia Lesko - Czarni 1910 Jasło

Post autor: N_ »

Czoper pisze:, NAUCZYĆ SIĘ KOPAĆ BURAKI !! :/
Dodałbym jeszcze ze miedzy kretówkami na łąkach :spi: nie ublirzajac nikomu :szok:
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: Sanovia Lesko - Czarni 1910 Jasło

Post autor: dado »

Czoper pisze:TUTAJ TRZEBA NAUCZYĆ SIE GRAĆ, NAUCZYĆ SIĘ KOPAĆ BURAKI

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
masz rację Czoperku,wiele racji...inna specyfika gry,zdecydowanie...
Zablokowany