Czarni 1910 Jasło-Karpaty Krośnianka Krosno

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
KakaR
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 28 sierpnia 2006, 20:02
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni 1910 Jasło-Karpaty Krośnianka Krosno

Post autor: KakaR »

Gołąb, dzieki za sklady.

Mam pytanie. Czy moze mi ktos obiektywnie zrelacjonowac mecz, a w szczegolnosci sposob gry JKS, ustawienie, zaangazowanie, bledy itd. Co prawda sledzilem relacje z meczu na necie, ale chodzi mi wlasnie o obiektywna ocene, nie zwazajac na wynik...Wiadomo, ze moglismy wygrac, ale ja raczej patrze calosciowo i chcialbym wiedziec co ta gra wrozy na przyszlosc. To byl mecz jeden z wielu, a my powinnismy zaczac zbierac punkty w pewny sposob, jak przystalo na zespol, ktory ma takich kibicow i nie zmieniony sklad. Niech mi ktos powie jak wypadlismy w kulturze gry w stosunku do Karpat. Znam nasz sklad, ale gralem tez z i przeciwko kilku zawodnikom z Karpat, wiec moge ocenic co potrafia i za wasza opinia stwierdzic jaki jest obecny status quo w naszej Okregowce. Dzieki z gory!
Awatar użytkownika
jvc2006
Ekspert
Ekspert
Posty: 82
Rejestracja: 14 sierpnia 2006, 08:23
Lokalizacja: Abu Dabi

Re: Czarni 1910 Jasło-Karpaty Krośnianka Krosno

Post autor: jvc2006 »

KakaR pisze:Gołąb, dzieki za sklady.

Mam pytanie. Czy moze mi ktos obiektywnie zrelacjonowac mecz, a w szczegolnosci sposob gry JKS, ustawienie, zaangazowanie, bledy itd. Co prawda sledzilem relacje z meczu na necie, ale chodzi mi wlasnie o obiektywna ocene, nie zwazajac na wynik...Wiadomo, ze moglismy wygrac, ale ja raczej patrze calosciowo i chcialbym wiedziec co ta gra wrozy na przyszlosc. To byl mecz jeden z wielu, a my powinnismy zaczac zbierac punkty w pewny sposob, jak przystalo na zespol, ktory ma takich kibicow i nie zmieniony sklad. Niech mi ktos powie jak wypadlismy w kulturze gry w stosunku do Karpat. Znam nasz sklad, ale gralem tez z i przeciwko kilku zawodnikom z Karpat, wiec moge ocenic co potrafia i za wasza opinia stwierdzic jaki jest obecny status quo w naszej Okregowce. Dzieki z gory!
1. Mecz bardzo dobry (wyjątek pierwsze i ostatnie 10 minut), bardzo duże zaangażowanie i ambicja zawodników (wyjątek pan L + 1, o czm poniżej), bramkarz - b/z, obrona - dobrze, pomoc - blado, atak - brak (wyjątek P.Kasprzyk).

2. Zawodnik o którym mówi się, że ma (lub miał) predyspozycje II ligowe nie może po raz kolejny nie wykorzystywać 100% sytuacji (zamiast 3:1, stało się 2:2), przespacerować 90% czasu gry, przy stanie 2:1 przytrzymać piłkę a nie tracić jej.

3. Przy paru poprawkach w taktyce gry - można mysleć o awansie, lepszy 1 pkt. jak 0 pkt, do końca ligi jescze "ho ho i trochę".
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Czarni 1910 Jasło-Karpaty Krośnianka Krosno

Post autor: N_ »

I co mialem nosa z rekordem jesli chodzi o frekfencje :hyhy:
Chociarz sezon sie jeszcze nei skonczyl to ewentualnie na awans moze przyjsc wiecej osob ale to juz w Kolaczycach !
Awatar użytkownika
Gołąb
VIP
VIP
Posty: 514
Rejestracja: 27 marca 2006, 05:22
Lokalizacja: Your worse nightmare

Re: Czarni 1910 Jasło-Karpaty Krośnianka Krosno

Post autor: Gołąb »

Fotki są tutaj >> klik <<

Relacja tekstowa >> klik <<

Podsumowanie meczu >> klik <<
pelee
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 23 lipca 2006, 21:52
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni 1910 Jasło-Karpaty Krośnianka Krosno

Post autor: pelee »

W sumie niezły mecz choć " przespane" pierwsze 10 minut I i II połowy.Niepotrzebnie po strzeleniu 2 gola cofnęli się i zaczęli bronić wyniku.Karpaty miały lekką przewagę w polu,ale nasi stworzyli więcej sytuacji bramkowych.Brakuje nam dobrego środkowego pomocnika (może Kasprzyk powinien tam grać).Kilka zmarnowanych okazji do strzelenia gola,zwłaszcza sytuacja Lachowicza.Rzuty wolne strzela kto pierwszy złapie piłkę tak nie powinno być (max 2 zawodników prawo i lewo nożny powinno strzelać).Rzuty rożne to samo plus wysocy zawodnicy podchodzić do rogów.Wyróżnienie:W.Żuławski,Myśliwiec,Kasprzyk.Słabo:Lachowicz,Dedo.Szkoda tych straconych punktów za tydzień powinno być lepiej.
Awatar użytkownika
marcin
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 10 lipca 2006, 08:50
Lokalizacja: polska

Re: Czarni 1910 Jasło-Karpaty Krośnianka Krosno

Post autor: marcin »

Chlopaki zagrali bardzo dobry mecz,choc wyszli na niego spieci w pierwszych dziesieciu minutach stracili bramke,lecz poderwali sie i zaczeli dominowac na boisku.Krosno tez gralo dobrze, zawodnicy obu zespolow grali ambitnie.Ja ze swojej strony mam pretensje do sedziego za faul na L.Pytlowanym w polu karnym(popchniecie zawodnika ewidetne) powinien odgwizdac Wapno lecz tak to juz jest....Szkoda okazji zmarnowanej przez D.Lachowicza lecz jest to sport i gra bledow. Trudno gramy dalej moglismy wygrac jest remis,remis ktory z gry nie krzywdzi nikogo.Kibicow duzo,cieszy to ze dopingowali nasz zespol,mam nadzieje ze nie byl to tylko jeden mecz i ze beda dalej przychodzic na stadion.Jestesmy w scislej czolowce zdobywamy punkty gramy o awans.PODZIEKOWANIA DLA ZAWODNIKOW ZA WALKE NIE UDALO SIE TYM RAZEM UDA SIE NASTEPNYM GLOWA DO GORY CHLOPAKI.

[ Dodano: Pon 11 Wrz, 06 ]
NA ZAWSZE CZARNI I TYLKO CZARNI
geo
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 12:04

Re: Czarni 1910 Jasło-Karpaty Krośnianka Krosno

Post autor: geo »

W kwestii sedziego to przypomnę jeszcze drugi faul na wychodzącym po skrzydle naszym zawodniku. Faul ewidentnie na kartkę, a ponieważ byłaby to juz druga, Czaja powinien wylecieć.
Niestety sędzia nie miał dobrego dnia.
KakaR
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 28 sierpnia 2006, 20:02
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni 1910 Jasło-Karpaty Krośnianka Krosno

Post autor: KakaR »

wie ktos ile bylo oficjalnie ludzi wg jakiegos miarodajnego kryterium, jak np. liczba sprzedanych biletow?
rudi
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 7 września 2006, 12:26
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni 1910 Jasło-Karpaty Krośnianka Krosno

Post autor: rudi »

z tego co słyszałem to biletów sprzedano ponad 1200 .
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Czarni 1910 Jasło-Karpaty Krośnianka Krosno

Post autor: N_ »

A oto opis Karapciakow niejakiego Mc.Gregors

Czarni Jasło- Karpaty Krosno

Na derbowy pojedynek wyruszamy z Krosna 4 nabitymi autokarami ok 230 os liczone podczas wchodzenia na sektor. Razem z nami ok 30 kibicow Unii Tarnow z flaga ,ok 15 Glinika Gorlice, byli obecni tez z nami fani Nafty Jedlicze oraz goscinnie kibice Czuwaju Przemysl i Radki. Drugie tyle ludzi z Krosna na stadionie Czarnych ktorzy daja znac o sobie po strzelonych bramkach.
Podczas meczu bardzo duzo policji i ochrony , przed i po meczu leca kamienie ze strony koalicji jaslakow z pobliskiego parku Pod koniec mecze po bramce próbujemy rozwalic ogrodzenie lecz ze wzgledu na spora ilosc ochrony nic z tego nie wychodzi Z naszej strony bardzo dobry i głosny doping, w drugiej połowie baloniada. Czarni prezentuja pokaz ultras, balony, stroboskopy oraz sektorowke w asyscie rac.
Na płocie wisza trzy flagi Karpaty Krosno , Krosnianie i flaga Unii
Przy wejsciu na stadion wymiana ciosow z psami natomiast pod koniec meczu palimy kilka szali Czarnych i ich zgod.
Pod brama tracimy dwa szale - traca je kibice ktorzy przyjechali na własna reke autem
Kibicow Czarnych max ok 250-260 wtym sporo dziewczyn razem z nimi wszystkie zgody Sacza 44 , Ksc 15 , Orla i Stali Mielec po 2 auta.

Nie wiem czy smaic sie czy plakac ale coz ;-)
Limona
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 10 maja 2006, 20:49
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni 1910 Jasło-Karpaty Krośnianka Krosno

Post autor: Limona »

Przynajmniej mają bujną wyobraźnie :wstyd: :P :/
Awatar użytkownika
kokos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 499
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:09
Lokalizacja: The City of Jasło

Re: Czarni 1910 Jasło-Karpaty Krośnianka Krosno

Post autor: kokos »

250 :D:D Niemozliwe. Na pewno wiecej. :)

Szkoda straconych dwoch pkt. Byla juz pewna wygrana. Jeszcze ta poprzeczka...
czarnij
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 65
Rejestracja: 23 sierpnia 2006, 13:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni 1910 Jasło-Karpaty Krośnianka Krosno

Post autor: czarnij »

krosna 240 osob??????????of boze boze zlituj sie bo do 200 to sporo brakowalo przeciez w tych autokarach byly wolne miejsca !!!!!!!!!!!!!!!!!co bylo widac przy ich wyjezdzie
elber
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 13 lipca 2006, 23:24
Lokalizacja: Świerchowa

Re: Czarni 1910 Jasło-Karpaty Krośnianka Krosno

Post autor: elber »

240 z krosna :D :D jak ich było tyle to z naszej strony było 400 :hyhy: ale pisza bajki !
rudi
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 7 września 2006, 12:26
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni 1910 Jasło-Karpaty Krośnianka Krosno

Post autor: rudi »

ale temat jest zajefajny widze . Nie ma sie co kłócić o liczbe . Moim zdaniem doping z obu stron jak to na derby przystało WYŚMIENITY. atmosfera zajebista. Szkoda tylko że policji tak dużo ;)
Zablokowany