Stadion na Stulecie !

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: Pemek94 »

Wiesław Jajko na prezesa!!!
Wojtmen

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: Wojtmen »

Janko1910 pisze:Wojtmen i inni wierni kibice co jak trzeba wyjazd ogarnac to juz sa osrani i zmieniaja tematy bo ich pocisneli darujcie sobie juz komentowanie meczu z Karpatami i to co sie na nim działo bo zadne z Was nie byłby w stanie obranic noszonego na szyji szala czy koszulki a BARWY RZECZ SWIETA!! szkoda ze internet ma akzdy bo pózniej chodza po swiecie dzieci sieci które bez internetu niemiałby prawa odezwac sie ani słowem... jak sie tak podniecacie mały spieciem na karpatach to popatrz na Sącz jak tam sprawa wyglada? zadym z Resovia, Motorem, Legia i to jakie zadymy i co prezes ich płacze ? zakazy im daje.. robi prywate ze stadionu... nie tylko dostaja 80 czy iles procent dofinansowanai na wyjazdu... to jest preze liczy sie z kibicami... a klub bez kibiców to nie klub... a juz zapomniłes czasy jak była trybuna w Jasle któa Karamon sprzedał do Debicy...? i co gdzie Ci wielcy działacze.... dobrze ktos powiedziła prezes sie buja konkretna fura a tutaj płacze o banery reklamowe co dostał za darmo od gamratu.... i pier**** o 3 tysiacach... za co za ogrodzenie co pełko na długosci 2 metrów.. to niech sie nie kompromituje bo siatka ogrodzeniowa powlekana a nie taka jak mamy kosztuje 100 zł za 10 m wiec nie wiem kto wierzy w jego sciemy ale nikt kto ma pojecie o zyciu.... bo strat jest moze na 500 zł a za bilety same Nasze ile dostał... LUDZIE ZASTANÓWCIE SIE!!... a skoro Pan prezes chce sobie prywatny stadion zrobic z JASIELSKIEGO do któego ***** ma... to zobaczymy jak na tym wyjdzie!


BARDZO DOBRZE ze beda nowe krzesełka oby do konca roku całą trybuna juz w nich była...
Za bilety dostał ? Ale kto ? Prezes ? :rotfl:
W takim razie śmiało wpłać 500 zł do kasy klubu... Niszczyć potrafisz... narzekać na wszystko dookoła też... zrobić coś konkretnego nie.. Mądraliński zza klawiatury... Drzwi klubu są otwarte...
Awatar użytkownika
Janko1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 6 lipca 2006, 10:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: Janko1910 »

a widziałes ze cos zniszczyłem...?? masz to gdzies..? to pokaz wszystkim ze cos rozwaliłem.... człowieku tyle wydałem na bilety na Sniadeckich ze by całe ogrodzenie do okoła wymienili... najweiecej piszesz Ty i Colo wąłsnie zaa klawiatury a wyjazdu zorganizowac niepotraficie... wiec patrz na siebie... a skoro prezes nie roporzadza kasa z biletów to kto... ? dowiedz sie cos a pózniej pomawiaj kogos... z rsezta z kim ja dyskutuje... z kims kto niepotrafiłby walczyc o honor miasta i klubu... juz Cie widze jak by Cie Karpaty dojebały na miescie w szalu.... bez odbioru... zrestartuj Neo zeby miec inne Ip...!
kibicjks

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: kibicjks »

Bardzo dobrze, że będą nowe krzesełka :ok: radni mnie pozytywnie zaskoczyli :]
the watcher
Guru
Guru
Posty: 128
Rejestracja: 14 maja 2009, 08:55

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: the watcher »

Ile przyznali????????????

34 tysiące złotych?

To ja mieszkanie remontowałem - niecałe 50m2 i wyszło więcej.
colo
Moderator
Moderator
Posty: 433
Rejestracja: 17 sierpnia 2008, 21:30

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: colo »

Dokładnie dali 34 tyś zł i myślą jak oni to nie pomagają w naprawie stadionu tam siedzi na 21 radnych może z trzech, czterech coś kumających a reszta to tragedia wsiąść dietkę załatwić naprawę jakiegoś chodniczka, może jakieś oświetlenie coby wyborcy widzieli i nie psioczyli na nich i ot cała prawda o tych...
Awatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
Posty: 1100
Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: Czarny Lotos »

Dobre i 34 tyś, ale nie na się co oszukiwać jeśli chodzi o budowę (czegokolwiek) to są grosze :| tym bardziej na 100-lecie
jaselko
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 15 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Jasło

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: jaselko »

Darowanemu koniowi się w zęby nie patrzy.
Jeśli nie ma nadzieji na budowę nowego stadionu to dobre i to .
Ten temat ma już prawie 3 lata i sami osądzcie co zmieniło się na naszym stadionie ?
To wszystko zasługa władz naszego miasta -trzeba im za to "podziękować" w następnych wyborach.
the watcher
Guru
Guru
Posty: 128
Rejestracja: 14 maja 2009, 08:55

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: the watcher »

Tu nie chodzi o konia darowanego.

Dać 34 tyś złotych na remont to tak jakby Cie na ulicy ktoś prosił żebyś mu dał na bułkę a Ty dajesz mu 10 gr.

Takie pieniądze to na robociznę ledwie wystarczą.

Najbardziej denerwujące jest to, że jednym z postulatów Pani Burmistrz była rozbudowa ośrodków sportowych. Ona więcej wyjeździła sama na swoich słynnych wycieczkach służbowych.

Do [...] z takimi władzami.

Ten stadion się rozpadnie w niedługim czasie.
bzyku
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 23
Rejestracja: 17 marca 2009, 00:32

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: bzyku »

a wie ktoś może jaki jest budżet Jasła na 2009 rok???.....a co do stadionu to:...gdyba była dobra gra, walka o trzecią ligę to może przeznaczyliby duzo wiecej kasy, a i sponsorzy by sie znaleźli....a jeśli bedzie sie grało w lidze ścierniskowej to myśle ze uważają to troche za chybioną inwestycję i rzucili troche pieniedzy na kilkanaście krzesełek, piasek, cement i farbe zeby zapunktowac u ludu...
colo
Moderator
Moderator
Posty: 433
Rejestracja: 17 sierpnia 2008, 21:30

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: colo »

bzyku pisze:a wie ktoś może jaki jest budżet Jasła na 2009 rok???.....a co do stadionu to:...gdyba była dobra gra, walka o trzecią ligę to może przeznaczyliby duzo wiecej kasy, a i sponsorzy by sie znaleźli....a jeśli bedzie sie grało w lidze ścierniskowej to myśle ze uważają to troche za chybioną inwestycję i rzucili troche pieniedzy na kilkanaście krzesełek, piasek, cement i farbe zeby zapunktowac u ludu...
Budżet Miasta to ok 93 mln zł, na cały sport (piłka nożna , siatkówka męska, żeńska, judo, tenis , karate , pływanie, narty itp itd przeznaczono 500.000 tyś zł tak więc jasno widać gdzie mają radni i władze miasta sport w d....
Jak Czarni awansowali do IV ligi wykonali pseudo remont zostały przygotowane podłoże pod krzesełka aby ich tylko kupić i zakręcić a teraz robią łaskę że dają śmieszne 34 tyś zł na ten zakup. Szkoda słów w Jaśle się po prostu nie dało i nie da nic zrobić.. :kwasny:
Awatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
Posty: 1100
Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: Czarny Lotos »

Pewnie władze to zaplanowały tak na odwal sie.
I tak miało to być zrobione więc postanowili rozdzielić to na 2 części i niby łaska na 100-lecie ze dają nam 34 tyś które i tak myślę, że było przeznaczone dużo wcześniej przy 1 remoncie
Awatar użytkownika
progresor
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 68
Rejestracja: 2 kwietnia 2009, 21:11
Lokalizacja: Jasło

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: progresor »

niech no który pójdzie na wybory!!!!!
Awatar użytkownika
Czarny Lotos
VIP
VIP
Posty: 1100
Rejestracja: 13 października 2006, 18:12
Lokalizacja: Jasło

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: Czarny Lotos »

progresor pisze:niech no który pójdzie na wybory!!!!!
Na wybory jak najbardziej trzeba chodzić tylko wybierać kandydatów z głową, takich którzy mogą coś zdziałać :hyhy: . Niestety mój kandydat nie przeszedł :( ale trudno tak bywa.

Trzeba kierować się rozumem a nie znajomościami czy "a on głosował to i ja zagłosuje na niego" lub tym bardziej nie kierować się nazwiskami :zdegustowany: .

A mówienie - "na tych wyborach nie ma odpowiedniego kandydata" - niczym nas nie tłumaczy ani nie zwalnia z oddania głosu - chodź to wolny kraj i każdy może mówić i robić co chce :] .

Myślę, że lepiej wybrać mniejszego idiotę od strasznego tumana :kwasny: .
Trzeba pamiętać, że i tak ktoś będzie radnym bez względu czy zagłosujemy czy nie.
Awatar użytkownika
jekyl
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 31 maja 2009, 21:53

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: jekyl »

w tej chwili to sytuacja wygląda tak: Albo 4 liga albo ładny stadion :mur: :mur: i chyba będzie ładny stadion :znudzony:
ODPOWIEDZ