Stadion na Stulecie !

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
geo
VIP
VIP
Posty: 580
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 12:04

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: geo »

Trybuna fajna, ale zadaszenie lekko wstrętne, żeby nie powiedzieć obrzydliwe. Najlepiej niech tam eternit położą. Mimo wszystko zazdroszczę i gratuluje władz Tarnobrzegowi - współczuję architektów.
Awatar użytkownika
bob4
Guru
Guru
Posty: 132
Rejestracja: 29 maja 2011, 13:02

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: bob4 »

O to właśnie chodzi. Władze w Tarnobrzegu robią coś dla klubu, a u nas ...
progres
VIP
VIP
Posty: 610
Rejestracja: 28 sierpnia 2009, 08:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: progres »

panowie próbujemy coś zrobić względem stadionu i większych dopłat Urzędu Miasta dla klubu. List jest wystosowany, lista zrobiona, zbieramy podpisy, ("zbieramy" w sensie z Procterem) szczegóły dla zainteresowanych na prv (wniosek + lista) w załącznikach, ZRÓBMY COŚ W KOŃCU RAZEM!!!
Procter
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 441
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 12:45

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: Procter »

zobaczymy z jakim odzewem sie spotkamy teraz...wszystko teraz w naszych rękach w innych miastach sie da?? da... a u nas??zobaczymy czy potrafimy cos zrobic wspólnie dla naszego klubu...panowie!! jak nie my to kto?? zacznijmy działac razem..
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: lato »

Panowie cieszy Wasz zapał,podpowiem choć już było tutaj pisane kiedyś ze do przejęcia chyba od zaraz jest Stowarzyszenie Kibiców, może spróbujcie ożywić goi wtedy będzie łatwiej wszelkie akcje przeprowadzać.
viking78
VIP
VIP
Posty: 1371
Rejestracja: 4 lipca 2006, 20:03
Lokalizacja: tarnowiec

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: viking78 »

progres
VIP
VIP
Posty: 610
Rejestracja: 28 sierpnia 2009, 08:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: progres »

Procter pisze:zobaczymy z jakim odzewem sie spotkamy teraz...wszystko teraz w naszych rękach w innych miastach sie da?? da... a u nas??zobaczymy czy potrafimy cos zrobic wspólnie dla naszego klubu...panowie!! jak nie my to kto?? zacznijmy działac razem..
ano odzew słaby można powiedzieć żaden, odezwała się jedna osoba z chęcią złożenia podpisu, ale to nic, szczerze to niczego więcej się nie spodziewałem, narzekania nie milkną ale żeby coś zrobić...
przem0
Guru
Guru
Posty: 149
Rejestracja: 9 maja 2011, 23:57

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: przem0 »

Nie kazdy ma dostęp do forum, nie każdy się tu udziela więc listy umieśćcie na terenia miasta i wtedy możecie liczyć na szerszy odzew. Napewno wśród kibiców są osoby które prowadzą jakąś działalnosc na terenia Jasła gdzie mozna by bylo podejsc i podpisac
progres
VIP
VIP
Posty: 610
Rejestracja: 28 sierpnia 2009, 08:11
Lokalizacja: Kraków

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: progres »

przem0 pisze:Nie kazdy ma dostęp do forum, nie każdy się tu udziela więc listy umieśćcie na terenia miasta i wtedy możecie liczyć na szerszy odzew. Napewno wśród kibiców są osoby które prowadzą jakąś działalnosc na terenia Jasła gdzie mozna by bylo podejsc i podpisac
nie mówię tu o tych którzy nie zaglądają na forum tylko o tych drugich i nie rób z kogoś idioty
przem0
Guru
Guru
Posty: 149
Rejestracja: 9 maja 2011, 23:57

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: przem0 »

mozesz rozwinąć?
Procter
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 441
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 12:45

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: Procter »

viking Ty moze załóz sobie tamat..co sie dzieje u klubów zza miedzy alo cos w tym stylu..bo widze ze Ty jestes bardziej zainteresowany Jedliczem, Frysztakiem i jeszcze innymi miastami a nie Czarnymi... dalismy tu z progresem kolejne info ze zrobilismy pismo i listy..to my we dwoch skontaktowalismy sie i zaczelismy cos robic w tym kierunku zeby te podpisy zaczac zbierac.bo tylko jak narazie z progresem mozna wpołpracowac..ja napisalem poczatkowo tą petycje potem progres ja poprawił i jest petycja..a Ty wklejasz tutaj jakies linki o stadionie z Jedlicza..tak jestes wielki poinformowany co sie dzieje w naszym klubie taki wielki z Ciebie zarzadca w Czarnych a nie potrafisz wyjsc z propppozycja i napisac do mnie czy do progresa na priw dajcie liste to wystawie w klubie zeby mozna było sie w klubie np podpisywac a przy okazji zebralbys pare podpisów od zarzadu nochyba ze oni sie tego zdania nie podejmuja i maja gdzies petycje i stadiony..viking tak tu wszystkich najezdzasz ii straszysz ze nic nie robimy tylko sie napinamy zza monitoru ze jak tacy madrzy jestesmy to zapraszasz nas do składek jako członek klubu i tak bd straszył dalej..bo jak coś juz kibice skleją razem to Ty szybko ten pomysł i inicjatywe potrafisz zniszczyc zeby tylko było ze my jestemy tylko i wyłacznie internetowymi napinaczami..pierwszym internetowym napinaczem jestes Ty.. i wiesz co?? głupio Ci bd ale my te podpisy zbierzemy i :cenzura: mnie to obchodzi czy beda tam podpisy ludzi z zarzadu z klubu czy nie..swiadczyłoby to tylko o nich...kibice wychodza z inicjatywa..daja pod nos gotowe pismo a Wy nie potraficie zaproponowac zeby lista mogla lezec w klubie aby jak ktoś by chciał to mogł ja podpisac..pato..jeszcze nagłosnimy tą akcje ze Ci sie głupio zrobi..ale pewnie jak sie nagłosni to i wy sie wtedy wielcy dobroczyncy znajdziecie... :cisza:
Procter
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 441
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 12:45

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: Procter »

przem0 pisze:mozesz rozwinąć?
to ja Ci rozwine..o tych chodzi co sie przynajmniej tu wypowiadaja niej est tu nas za wiele ale ani jeden nie napisał na priw gdzie moza liste podpisac...o to chodzi..
viking78
VIP
VIP
Posty: 1371
Rejestracja: 4 lipca 2006, 20:03
Lokalizacja: tarnowiec

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: viking78 »

A kto Ci zabronił przynieś to do klubu niech leży zejdź ze mnie a w sumie to i tak już nie ma znaczenia.
Procter
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 441
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 12:45

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: Procter »

zrozum to że nie mamy wsparcia zero wpsracia zarówno od Was zaradu czy tezinnych osób...zrobmy cos wspolnie wreszczie Panowie pokazmy ze potrafimy..
i nie siedze na Tobie..wystarczy tylko czasami gdzie urazy schowac na bok i zrobic cos wposlnie dla dobra klubu..
piotrs
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 342
Rejestracja: 24 stycznia 2011, 18:29

Re: Stadion na Stulecie !

Post autor: piotrs »

viking78 pisze:A kto Ci zabronił przynieś to do klubu niech leży zejdź ze mnie a w sumie to i tak już nie ma znaczenia.
Czyżby kolejna deklaracja podania się do dymisji ? :rotfl:
ODPOWIEDZ