Stal II Sanok - CZARNI

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
risto
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 430
Rejestracja: 4 lipca 2006, 23:36
Lokalizacja: Jasło

Re: Stal II Sanok - CZARNI

Post autor: risto »

Z foum Stali Sanok wynika, ze sa potwierdzone informacje, ze mecz sie odbedzie.
Awatar użytkownika
Janko1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 6 lipca 2006, 10:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Stal II Sanok - CZARNI

Post autor: Janko1910 »

risto pisze:Z foum Stali Sanok wynika, ze sa potwierdzone informacje, ze mecz sie odbedzie.

I bardzo dobrez bo bezsensem jest przekładanie mecz musi sie odbys a Nasza drużyna niesiona głośnym dopingiem napewno wywalczy 3 punkty w tym waznym meczu :]

"........Zwycięstwo czeka Nas..." :D
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: Stal II Sanok - CZARNI

Post autor: dado »

na stadionie Stali 7 cm sniegu...nikt na razie nic z tym nie robi...
Ciekawe....wg mnie przełożą jutro
Awatar użytkownika
marcin
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 10 lipca 2006, 08:50
Lokalizacja: polska

Re: Stal II Sanok - CZARNI

Post autor: marcin »

Mam takie przeczucie ze pogonia nasz zespol do Sanoka a sedzia nie dopusci do meczu.Jak tak bedzie to troche nie dobrze,ale patrzac na to z innej strony to mecz na takim sniegu to nie ma sensu szkoda zawodnikow bo czasem jedna przypadkowa bramka w takich warunkach przekreca cale spotkanie.Zobaczymy do zawodow juz nie daleko.Lecz jak spotkanie sie odbedzie mimo wszystko to trzymam za was kciuki chlopaki dajcie z siebie wszystko i przywiescie nam do Jaselka trzy punkty.POZDRAWIAM. :ok:
tomcio ; )
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 4 lipca 2006, 22:05
Lokalizacja: Jasło

Re: Stal II Sanok - CZARNI

Post autor: tomcio ; ) »

ale z tego co pamietam z zimowych sparingow to Czarni calkiem niezle prezentuja sie na sniegu :) :P
acer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 207
Rejestracja: 6 lipca 2006, 09:07
Lokalizacja: Jasło

Re: Stal II Sanok - CZARNI

Post autor: acer »

Niestety spotkanie zostało ODWOŁANE
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: Stal II Sanok - CZARNI

Post autor: dado »

Po wczorajszych opadach śniegu byłem tego pewien...chociaż uważam,że gospodarze też zawalili,nie podejmując się żadnej próby odśnieżenia murawy,ograniczając się tylko do odśnieżenia linii..a śnieg jest mokry i schodziłby bez problemu..ale do tego potrzeba trochę chęci..
teraz trzeba się postarać,o ile mamy jakiś wpływ na to,żeby ten mecz przenieśc na wiosne
Awatar użytkownika
marcin
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 10 lipca 2006, 08:50
Lokalizacja: polska

Re: Stal II Sanok - CZARNI

Post autor: marcin »

Tak wlasnie jest ludzie jada traca czas, pieniadze zwiazane z wyjazdem i mecze sie nie odbywaja.
walek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 12 lipca 2006, 08:56
Lokalizacja: jasło

Re: Stal II Sanok - CZARNI

Post autor: walek »

a po co przenosić mecz na wiosne.? Teraz w Sanoku jest troche zamieszania a co zatym idzie może być łatwiej niz na wiosne gdy zostaną określone konkretne cele i będą zmiany w I zespole.
Na rozpoczęcie możemy zagrać wówczas z III ligowcami
dado
VIP
VIP
Posty: 656
Rejestracja: 5 lipca 2006, 09:26
Lokalizacja: Jasło

Re: Stal II Sanok - CZARNI

Post autor: dado »

Uwierz mi,że nie ma zamieszania wielkiego w Sanoku i lepiej dla nas,żebyśmy zagrali na wiosnę z rezerwami Stali a nie teraz z połową I drużyny,która nawet jest bez formy...a za 2 tygodnie akutrat troszke się zregenerują i pojadą z nami aż miło...
Takie jest moje zdanie..widziałem ostatni mecz Stali II w Brzozowie,gdzie wystąpiło kilku zawodników z I drużyny...i mimo zamieszania w Stali stuknęli nienajsłabszą Brzozowię bez najmniejszego problemu i to na wyjeździe...
Pozdrawiam
Matt
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 4 listopada 2006, 00:27
Lokalizacja: Daleko

Re: Stal II Sanok - CZARNI

Post autor: Matt »

Darkness odpowiem Ci tu bo tamten temat juz jest zablokowany bylem na meczu mieszkam w Krosnie a pytalem dlatego bo chcialem pozac wasza opinie na ten temat N_ na stronie fpk.fora.pl pisal ze nasi stali i sie gapili a co mieli robic jak oddzielala ich brama ?? podbiec pod brame i sie drzec jaslo to jaslo tamto.. :looka:
johny_72
Obyty
Obyty
Posty: 54
Rejestracja: 18 sierpnia 2006, 21:03
Lokalizacja: Jasło

Re: Stal II Sanok - CZARNI

Post autor: johny_72 »

Gdzie jest moderator??Ban dla goscia wyzej za napinke :wsciekly:
Awatar użytkownika
Darkness
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 19 września 2006, 19:55

Re: Stal II Sanok - CZARNI

Post autor: Darkness »

Nie no spoko nie trzeba az banowac ;) no ale Matt, zawsze mogliscie wyjsc przed brame i pogadac cos ... :krzeslem: :hyhy:
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Stal II Sanok - CZARNI

Post autor: N_ »

DARKNES pisze:Nie no spoko nie trzeba az banowac ;) no ale Matt, zawsze mogliscie wyjsc przed brame i pogadac cos ... :krzeslem: :hyhy:
Tym bardziej ze niejaki pan S. dostal telefon z propozycja walki w roznych warjantach i nie skorzystal.
Temat niedziela w Krosnie uwarzamy za zamkniety :cool:
Jeszcze nieraz sie "zobaczymy" napewno.
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Stal II Sanok - CZARNI

Post autor: Czoper »

dado pisze:Uwierz mi,że nie ma zamieszania wielkiego w Sanoku i lepiej dla nas,żebyśmy zagrali na wiosnę z rezerwami Stali a nie teraz z połową I drużyny,która nawet jest bez formy...a za 2 tygodnie akutrat troszke się zregenerują i pojadą z nami aż miło...
Takie jest moje zdanie..widziałem ostatni mecz Stali II w Brzozowie,gdzie wystąpiło kilku zawodników z I drużyny...i mimo zamieszania w Stali stuknęli nienajsłabszą Brzozowię bez najmniejszego problemu i to na wyjeździe...
Pozdrawiam
Oj dado, dado pisałem czytajcie ze zrozumieniem, ten regulamin wygrzebałem z ozpnu cytuję jeszcze raz:
b.) jeżeli drużyna klasy wyższej nie rozgrywa w danym terminie zawodów o mistrzostwo lub puchar, zawodnicy tej drużyny, którzy grali w poprzedniej kolejce mistrzostw więcej niż połowę meczu, nie mogą uczestniczyć w zawodach klasy niższej w tym terminie. Prawo do gry w drużynie klasy niższej przysługuje tym zawodnikom dopiero w następnej kolejce ( terminie) mistrzostw, nie więcej jednak jak trzech zawodników.
Chyba że ja coś nie kumam :suchy: Mogą grać tylko ci co weszli w II połowie, lub nie grali, termin to termin pomimo że przesuneli kolejkę, to chyba liczy się stary termin, czyli nie mogą grać ci co grali w pierwszej w ostatnim meczu, ale namieszałem :zdegustowany: Oto moja interpretacja regulaminu.
Zablokowany