Limblach Zaczernie -Czarni Jasło sobota 19.03.11

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
basowy2
Obyty
Obyty
Posty: 50
Rejestracja: 5 lutego 2011, 11:52

Re: Limblach Zaczernie -Czarni Jasło sobota 19.03.11

Post autor: basowy2 »

w bramce Kwiek tyle wiem
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: Limblach Zaczernie -Czarni Jasło sobota 19.03.11

Post autor: kuba1975 »

    no to [...] po awansie ..wladze klubu brawo za wzmocnienia.... :krzeslem: :krzeslem: :krzeslem:
    carlo07
    VIP
    VIP
    Posty: 1154
    Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
    Lokalizacja: Jasło

    Re: Limblach Zaczernie -Czarni Jasło sobota 19.03.11

    Post autor: carlo07 »

    A więc fatalnie zaczynamy wiosnę, przegrywamy w Zaczerniu 0:3. Spodziewałem się straty punktów, ale tak wysoki wynik do głowy by mi nie przyszedł. Trudno, tracimy punkty, teraz trzeba zrehabilitować się i wygrać na Śniadeckich z Krasnym..
    basowy2 pisze:w bramce Kwiek tyle wiem
    No to widać prze mądra decyzja, 0 meczy Kwieka w meczach sparingowych i dziś wychodzi na mecz ligowy w pierwszym składzie..
    piotrs
    Przyjaciel Forum
    Przyjaciel Forum
    Posty: 342
    Rejestracja: 24 stycznia 2011, 18:29

    Re: Limblach Zaczernie -Czarni Jasło sobota 19.03.11

    Post autor: piotrs »

    To nam Zaczernie 3 ligę wybiło??? :szok:
    czarni-fan
    Guru
    Guru
    Posty: 170
    Rejestracja: 20 stycznia 2011, 12:54

    Re: Limblach Zaczernie -Czarni Jasło sobota 19.03.11

    Post autor: czarni-fan »

    Wypowiedz Danily przed meczem z Zaczerniem mowi wszystko min..mala frekwencja na treningach,brak obozu dochodzeniowego.Ogolnie przygotowania do sezonu nieudane.
    Teraz wszystko wychodzi itrudno sie dziwic tym wynikiem z Zaczerniem,to nie przypadek.
    Mnie to nie dziwi mowilem od poczatku sezonu ze awansu nie bylo i nie bedzie,poki sa tacy ludzie w miescie i zarzadzie bez ambicji .Kazdy by chcial tylko pieniedzy i miec wszystko podane jak na talerzu.Zeby cos zyskac trzeba zaryzykowac (awansowac) i potem martwic sie co dalej,a nie z zasady nie gramy o awans bo nie mamy kasy.jakby byl awans to i Gamrat czy Miasto rzuciliby wiecej kasy.
    tomek27
    Doświadczony
    Doświadczony
    Posty: 68
    Rejestracja: 22 października 2006, 18:40
    Lokalizacja: Jasło

    Re: Limblach Zaczernie -Czarni Jasło sobota 19.03.11

    Post autor: tomek27 »

    No to się zaczęło!! Teraz przez tydzień do następnego meczu będzie trwało biadolenie i przedstawianie katastroficznych wizji. Najlepiej to teraz zaorać i posadzić ziemniaki na Śniadeckich. Panowie kto choć trochę się orientuje jaka jest sytuacja w klubie i w zespole nie miał prawa liczyć na jakiś korzystny wynik. Powiedzmy sobie szczerze - Zaczernie już w Jaśle zagrało bardzo dobry mecz. Zrobili mądre transfery i taka ekipa jak Czarni szczególnie dlatego, że mocno osłabiona brakiem bardzo ważnych zawodników, nie może im zrobić krzywdy na ich terenie. Jestem pewien, że jeszcze wiele drużyn z "czuba" tabeli straci tam punkty. Spokojnie - to dopiero pierwsza kolejka. Przypominam jeszcze, że wyjazdów w tej rundzie i to nie mniej trudnych jak do Zaczernia mamy baaardzo dużo. Pozdrawiam.
    Awatar użytkownika
    Pemek94
    VIP
    VIP
    Posty: 1137
    Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
    Lokalizacja: Jasło

    Re: Limblach Zaczernie -Czarni Jasło sobota 19.03.11

    Post autor: Pemek94 »

    Nie ma co na razie rozpaczać, 1 kolejka po przerwie to zawsze jednak jakaś loteria, przekonamy się w następnych meczach. Ja dalej wierzę w awans :ok:
    czarni-fan
    Guru
    Guru
    Posty: 170
    Rejestracja: 20 stycznia 2011, 12:54

    Re: Limblach Zaczernie -Czarni Jasło sobota 19.03.11

    Post autor: czarni-fan »

    Nadzieja dla niektorych co nadal wierza.W Debicy Wisloka urwala punkty Jaroslawowi.Wynik 0-0.
    lato
    VIP
    VIP
    Posty: 2535
    Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
    Lokalizacja: JASŁO

    Re: Limblach Zaczernie -Czarni Jasło sobota 19.03.11

    Post autor: lato »

    Zawodnicy Zaczernia byli :szybsi,skoczniejsi,zwrotniejsi,wypełniali założenia taktyczne i konsekwentnie parli do celu.Pod każdym względem czysto piłkarskim jak i również co najbardziej martwi wolicjonalnym, przewyższali naszych zawodników. Mogliśmy zdobyć bramkę w początkowych minutach ale i stracić w późniejszym okresie jeszcze 2-3.Smutna ta inauguracja i nie patrzmy na inne drużyny tylko skoncentrujmy się na Naszej.Musza się chłopaki w tydzień po takim ,,laniu,, pozbierać, wygrać z Krasnem i zapomnieć o tej wpadce.
    Warto dodać ze prawie polowe widzów na stadionie w Zaczerniu stanowili kibice z Jasła.Szkoda że musieli obejrzeć tak słaby mecz w wykonaniu Naszej drużyny.
    dwojeczka
    Debiutant
    Debiutant
    Posty: 5
    Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 19:20

    Re: Limblach Zaczernie -Czarni Jasło sobota 19.03.11

    Post autor: dwojeczka »

    Lato sądząc po Twojej wypowiedzi to byłeś na meczu a mógłbyś powiedzieć jaki był skład?
    lato
    VIP
    VIP
    Posty: 2535
    Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
    Lokalizacja: JASŁO

    Re: Limblach Zaczernie -Czarni Jasło sobota 19.03.11

    Post autor: lato »

    Nie,nie byłem na meczu,jest to wypowiedz jednego z kibiców,którzy jeżdżą na każdy mecz,a który nie pisze tutaj na forum.Nie znam składu.Nie dopytałem.
    Awatar użytkownika
    azteck2000
    Guru
    Guru
    Posty: 191
    Rejestracja: 10 lutego 2011, 16:37

    Re: Limblach Zaczernie -Czarni Jasło sobota 19.03.11

    Post autor: azteck2000 »

    Kwiek - Pokrywka Chrząszcz, Maczuga, Kosiba- Majewski ( Warchoł),Warzocha(Myśliwiec),Madejczyk, Brągiel- Szalony, Złotek. 15 zawodników pojechało,
    czarnijas
    Bywalec
    Bywalec
    Posty: 34
    Rejestracja: 12 listopada 2010, 20:46

    Re: Limblach Zaczernie -Czarni Jasło sobota 19.03.11

    Post autor: czarnijas »

    /ale nalezy dodać że prócz tej akcji na początku - była 10 min bodajże, było już 0-1 gdzie chyba Brągiel nie wykorzystał sam na sam to nasz zespół nie stworzył już żadnej sytuacji bramkowej, a i ta o której mowie powstała nie po akcji lecz błędzie 2 obrońców Zaczernia. Kwiek jednak nie mial dobrego występu (1 bramka to kompletny brak jego reakcji - po prostu wyskoku w górę) ale i mieć nie mógł jeśli się przez pół roku niemal nie gra w piłkę dlatego jeśli zawodnik z ulicy u nas broni to możemy śmiało mówić o w pełni amatorskim zespole
    kuba1975
    VIP
    VIP
    Posty: 1694
    Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

    Re: Limblach Zaczernie -Czarni Jasło sobota 19.03.11

    Post autor: kuba1975 »

    STAWIAM 5STOW ze nie awansujemy :!: :!: :!:
    czarni-fan
    Guru
    Guru
    Posty: 170
    Rejestracja: 20 stycznia 2011, 12:54

    Re: Limblach Zaczernie -Czarni Jasło sobota 19.03.11

    Post autor: czarni-fan »

    Tak jak pisalem wczesniej h..a trenowali to h..a grali.Jaksie utrzymamy bedzie dobrze.
    Stawiam milion ze nie awansujemy :hyhy: :hyhy: .
    ODPOWIEDZ