Czarni Jasło - Crasnovia Krasne

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: Czarni Jasło - Crasnovia Krasne

Post autor: juve_fan »

Powoli trzeba ciułać punkty. W mękach i w bólach dzisiaj dopisujemy dodatkowe trzy. Sama gra niestety nie powala na kolana i można mieć bardzo dużo zastrzeżeń. Spotkania domowe zawsze jakoś się układały teraz należy przekuć to na wyjazdy. Po dzisiejszym meczu jestem bardzo umiarkowanym optymistą.
Bax
Bywalec
Bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 21 lipca 2008, 21:38
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło - Crasnovia Krasne

Post autor: Bax »

Gratuluję chłopakom wygranej. :hurra: Co do gry to rzeczywiście można mieć zastrzeżenia, ale pamiętajmy, że to dopiero drugi mecz w nowej rundzie. Strzelcy, strzelcami - brawo dla nich - ale mimo wszystko duże brawa i podziękowania należą się Darkowi Brąglowi. Moim zdaniem to najlepszy zawodnik dzisiejszego meczu. Pozdrawiam
u908
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 4 kwietnia 2010, 21:32

Re: Czarni Jasło - Crasnovia Krasne

Post autor: u908 »

:hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :ok:
Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło - Crasnovia Krasne

Post autor: Diego Forlan »

W sumie to za cały mecz na wyróżnienie nie zasługuje nikt.Dominowaliśmy całą drugą połowe i tylko dwie bramki.Mecz bez historii ale dziekuje chłopakom za walke i ambicje.
parafianin
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 23 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Jaslo

Re: Czarni Jasło - Crasnovia Krasne

Post autor: parafianin »

Diego Forlan pisze:W sumie to za cały mecz na wyróżnienie nie zasługuje nikt.Dominowaliśmy całą drugą połowe i tylko dwie bramki.Mecz bez historii ale dziekuje chłopakom za walke i ambicje.
Pewnie a Sławek karnego nie obronił, bramki nie strzelił, z linii piłki nie wybił. Dla mnie bohater meczu. W pełni zrehabilitowal sie za mecz z Zaczerniem i udowodnił ze nalezy sie mu nr 1.
Awatar użytkownika
azteck2000
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 10 lutego 2011, 16:37

Re: Czarni Jasło - Crasnovia Krasne

Post autor: azteck2000 »

Dla mnie Sławek bohaterem meczu, chociaż między Bogiem a prawdą, sam sprokurował tego karnego. Moim skromnym zdaniem dobrze grał Waldek Złotek, ciężko pracując i notując kilka przechwytów jeszcze na połowie rywala. Cieszy przełamanie Robina, martwi kontuzja Rafała, chyba za wcześnie wrócił.
No i krzykacze sprzed tygodnia pochowali głowy w piasek...
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: Czarni Jasło - Crasnovia Krasne

Post autor: kuba1975 »

w 1 polowie znakomita gra BRAGLA a w 2 po wejsciu bardzo dobra MAJEWSKIEGO.. a pozatym srednio i chaotycznie :piwo: :piwo:
Awatar użytkownika
azteck2000
Guru
Guru
Posty: 191
Rejestracja: 10 lutego 2011, 16:37

Re: Czarni Jasło - Crasnovia Krasne

Post autor: azteck2000 »

Brągiel 3 razy się łądnie urwał faktycznie, ale irytuje to jego ciągłę przekładanie piłki z prawej na lewą nogę. Potem go goście zczaili i w zasadzie mało go było widać, w 2 połowie zgasł. Majewski faktycznie rozruszał atak,wszedł na podmęczonych rywali.
Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło - Crasnovia Krasne

Post autor: Diego Forlan »

No tak Parafianin-Sławek też jest moim cichym bohaterem tego spotkania;Darek na swój wiek to jest duży talent-ale te drużyne;podkreślam drużyne stać na wiele lepszą gre!
polska111
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 26 marca 2011, 22:15

Re: Czarni Jasło - Crasnovia Krasne

Post autor: polska111 »

był młyn ?? jak tak to jaka liczba ???


3 liga 3 liga Jasełko !! :hurra: :hurra: :hurra:
panterablue
Guru
Guru
Posty: 127
Rejestracja: 11 stycznia 2011, 18:37

Re: Czarni Jasło - Crasnovia Krasne

Post autor: panterablue »

wynik cieszy, frekwencja wśród zawodników też, ale nie ukrywajmy, do gry można mieć sporo zastrzeżeń. Szczególnie, że na bohatera meczu wyrósł Sławek Kwiek. Crasnovia grała słabo, a mimo to kilka sytuacji sobie wypracowała.
Bardzo zdziwiły mnie 2 rzeczy. Pierwsza to wyjście w podstawowym składzie Rafała Grzesiaka, zawodnik po kontuzji, bez treningu, po 30 minutach odnawia mu się kontuzja i nie wiadomo kiedy znów wróci na boisko, ale co dzieje się dalej.. za Grzesiaka wchodzi kolejny zawodnik po kontuzji, bez rozgrzewki, nic tylko czekać na następny uraz. Nie wiem jak interpretować takie decyzje trenera.
A drugą rzeczą, może bardziej błachą jest opaska kapitana. W mojej opinii powinna należeć do zawodnika wyjątkowego, który nie tylko w trudnej chwili pociągnie zespół, ale będzie mózgiem i sercem drużyny, krzyknie, podpowie, podniesie głos, jak trzeba, a Robert nie odezwał się chyba słowem przez cały mecz, nie wiem jak wygląda to w szatni, ale na boisku w tej roli mi nie zaimponował.
Gratulacje dla zespołu i trenera.
Mlody_1910
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 20 października 2009, 19:36

Re: Czarni Jasło - Crasnovia Krasne

Post autor: Mlody_1910 »

polska 111 ... trzeba wpaśc na trybune a nie pytać kto był i gdzie !!! tyle na ten temat kto miał być to był ...
Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło - Crasnovia Krasne

Post autor: Diego Forlan »

Panterablue-nic dodać nic ująć....Opisałeś w sumie cały mecz.Crasnovia gdyby Sławek nie obronił karnego to by pokazała na co ją stać;w drugiej odsłonie zupełnie zwątpili w siebie.Kończąc swoje wywody-to jest drużyna która stać na duuuuuużo lepszą gre niż pokazują-ale brak sterownika i łajba sie buja po bezkresnym oceanie...
Awatar użytkownika
pemko11
Guru
Guru
Posty: 199
Rejestracja: 16 lipca 2008, 08:04

Re: Czarni Jasło - Crasnovia Krasne

Post autor: pemko11 »

Panowie, co z Bernackim?
sonrisa
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 62
Rejestracja: 7 września 2009, 19:59

Re: Czarni Jasło - Crasnovia Krasne

Post autor: sonrisa »

pemko11 pisze:Panowie, co z Bernackim?
No przecież Lato pisał, że przeszedł do Karpat;) a na poważnie to kontuzja uniemożliwia mu grę.
ODPOWIEDZ