Czarni Jasło sezon 2011/2012

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
doktor
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 264
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, 09:26

Re: Czarni Jasło sezon 2011/2012

Post autor: doktor »

pluto pisze:doktor ale jestes fanatyk prezesow , zadna prawda do ciebie nie dociera! A jezeli chodzi o mnie to co MAFIE chcesz na mnie wypuscic?
Jaką mafie człeku? tobie jakiejś innej pomocy potrzeba. Cały czas powtarzam że łatwo jest kogoś krytykować zza klawiatury ale powiedzieć mu to prosto w oczy już nie tak prosto. I to bezmuzgu cały czas próbuję tobie pokazać, że szczekasz jak pies nawet nazwą psią się nazwałeś ale tylko z za klawiatury dla tego z ciebie jest ciota i tyle. Szczekaj piesku tzn klikaj bo tylko to potrafisz. Bez odbioru mieszańcu.
Awatar użytkownika
dolo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 384
Rejestracja: 11 stycznia 2008, 14:28
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło sezon 2011/2012

Post autor: dolo »

kibic1910 - ty za to masz takie pojecie w tematach zwiazanych z naszym Klubem ze az widze ze Ci sie miod z uszu wylewa , powiem Ci tyle chcialbys wiedziec tyle ile ja wiem , mimo ze mnie niema obecnie w Jasle , takze jak masz zamiar pisac te bzdurne posty to proponuje przejscie na PUDELEK PL tam znajdziesz ludzi na swoim poziomie pisze to bez jakiejkolwiek napinki :) Szkoda rozmywac temat i robic prywatne wycieczki a na 2 raz czytaj uwazniej posty Pozdro :)
pluto
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 4 czerwca 2009, 20:17

Re: Czarni Jasło sezon 2011/2012

Post autor: pluto »

Jeszcze raz , za jakie osiagniejcia bronicie tych Wegrzynow !!!!!!!!!!!!
doktor
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 264
Rejestracja: 13 kwietnia 2009, 09:26

Re: Czarni Jasło sezon 2011/2012

Post autor: doktor »

A jakie byś chciał? pajacu ?
Awatar użytkownika
dolo
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 384
Rejestracja: 11 stycznia 2008, 14:28
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło sezon 2011/2012

Post autor: dolo »

pluto pisze:Jeszcze raz , za jakie osiagniejcia bronicie tych Wegrzynow !!!!!!!!!!!!

Ty taki kozak jestes moze swoje nazwisko podasz i bedziemy nim tak szastac na prawo i lewo publicznie co ??? Zastanow sie co piszesz bo za rozne oszczerstwa uzyte przez Ciebie akurat do Panow Wegrzynow we wczesniejszych postach a niemajac odpowiednich dowodow mozna " beknąć " , takze pomysl na 2 raz zanim cos wyczarujesz na swojej " klawie " bo wcale nie jestes taki anonimowy jak Ci sie wydaje Pozdro :)
Mlody_1910
Weteran
Weteran
Posty: 70
Rejestracja: 20 października 2009, 19:36

Re: Czarni Jasło sezon 2011/2012

Post autor: Mlody_1910 »

Ja proponuje zaiwesić broń i przestać nadawać na siebie , ale zdanie moje jest takie bez nowych pomysłów Naszego zarządu nie osiągniem nic .... więc do dzieła albo oddajcie władze komuś kto takowy pomysł znajdzie ....
vice-prezes
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 19 lipca 2011, 09:26

Re: Czarni Jasło sezon 2011/2012

Post autor: vice-prezes »

Politycy,samorządowcy,celebryci ,sportowcy oraz działacze sportowi to są osoby publiczne i mają z tego określone profity : kasa,rozpoznawalność,przejście do historii oraz nobilitacja,generalnie o nich się mówi.Są i minusy jak się mówi to niekoniecznie dobrze , a wcale nie musi to być obiektywna opinia i z tym osoby publiczne muszą się pogodzić lub wystąpić na drogę sądową jeśli ktoś kłamie w ich sprawie.
Mamy tutaj spór [ pluto - doktor ] pierwszy jedzie ostro na Zarząd i domaga się jego ustąpienia , drugi mocno broni Zarząd ale jednocześnie ubliża i domaga utraty aninowowości przez pluto sam tego nie czyniąc.
Więc proszę panowie dyskusja merytoryczna nie populistyczna.Troszkę luziku.
colo
Moderator
Moderator
Posty: 433
Rejestracja: 17 sierpnia 2008, 21:30

Re: Czarni Jasło sezon 2011/2012

Post autor: colo »

A ja dodam do powyższego że posty nie na temat i nie wnoszące nic do wątku będą kasowane. Zawsze istnieje możliwość założenia docelowego wątku i tam wyrażania swoich opinii.
wi610
VIP
VIP
Posty: 542
Rejestracja: 16 marca 2011, 11:48

Re: Czarni Jasło sezon 2011/2012

Post autor: wi610 »

Waldemar Złotek i Mirek pokrywka ochodzą z Czarnych Jasło
19JKS10
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 11 kwietnia 2010, 18:49

Re: Czarni Jasło sezon 2011/2012

Post autor: 19JKS10 »

no to ładnie sie skład sypie..
wi610
VIP
VIP
Posty: 542
Rejestracja: 16 marca 2011, 11:48

Re: Czarni Jasło sezon 2011/2012

Post autor: wi610 »

mnie szlak trafia jak sobie pomysle że orzeł bieździedza ma wzmocnienia a my nie tylko same ubytki.
może wreszcie beda jakies wzmocnienia przy tylu ubytkach
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: Czarni Jasło sezon 2011/2012

Post autor: kuba1975 »

w jednym sezonie mnostwo kasy na stranierich a teraz bida i sami wychowankowie musza walczyc o utrzymanie
viking78
VIP
VIP
Posty: 1371
Rejestracja: 4 lipca 2006, 20:03
Lokalizacja: tarnowiec

Re: Czarni Jasło sezon 2011/2012

Post autor: viking78 »

Jakie wzmocnienia przecież miała być zmiana Polityki i gra swoimi chłopakami nie wierzycie w nich ?

Panie i Panowie , to może ustalmy sobie albo ściągamy ale to kosztuje i potem cisza na temat ich przydatności lub nie, i gramy swoimi i liczymy się z konsekwencjami tego działania.
Poza tym ponieważ klub liczy znikomą liczbę członków i zarząd to obecnie naprawdę skromna grupa ludzi , wszyscy chętni do podjęcia współpracy,myślę że jeżeli ktoś się zgłosi na pewno znajdzie się wspólny język.Grunt to rozmawiać.
wi610
VIP
VIP
Posty: 542
Rejestracja: 16 marca 2011, 11:48

Re: Czarni Jasło sezon 2011/2012

Post autor: wi610 »

a wie ktos czy Paweł Kasprzyk bedzie grał w Czarnych i czy ktoś dojdzie z naszych wychowanków do drużyny jeszcze.
Gorg_Best
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 66
Rejestracja: 13 lipca 2011, 11:55

Re: Czarni Jasło sezon 2011/2012

Post autor: Gorg_Best »

viking78 pisze:Jakie wzmocnienia przecież miała być zmiana Polityki i gra swoimi chłopakami nie wierzycie w nich ?

Panie i Panowie , to może ustalmy sobie albo ściągamy ale to kosztuje i potem cisza na temat ich przydatności lub nie, i gramy swoimi i liczymy się z konsekwencjami tego działania.
Poza tym ponieważ klub liczy znikomą liczbę członków i zarząd to obecnie naprawdę skromna grupa ludzi , wszyscy chętni do podjęcia współpracy,myślę że jeżeli ktoś się zgłosi na pewno znajdzie się wspólny język.Grunt to rozmawiać.
Ja w naszch chłopaków wierzę.Trzymać się swoich bo z stranieri ani awansu ani KASY ,a swoi jak nie awansują to przynajmniej kasy w klubie nie rozwalą.
ODPOWIEDZ