Wiosenne zmiany w JKS Czarni

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
Awatar użytkownika
marcin
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 10 lipca 2006, 08:50
Lokalizacja: polska

Re: Wiosenne zmiany w JKS Czarni

Post autor: marcin »

Mało konkretów,fakt ale samo to ze spotkanie sie odbyło z nowa pania Burmistrz to już zaczatek lepszego dla naszego KLUBU oby tak było aby nowa władza pokazała ze stać ja na to aby pomagac Klubowi i wspierać go w działaniach.Poczekamy jak dalej potoczą się rozmowy na lini Miasto -Klub.Oby zakonczyły sie owocnie. :ok: :ok: :ok:
pelee
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 23 lipca 2006, 21:52
Lokalizacja: Jasło

Re: Wiosenne zmiany w JKS Czarni

Post autor: pelee »

Na oficjalnej pisze że Kalityński,Kutyna i Dyląg chcą przejść do Jedlicza to Czarni wzmacniają rywala z tej samej ligi.Czemu to ma służyć?
Siwy
Guru
Guru
Posty: 195
Rejestracja: 6 lipca 2006, 15:49

Re: Wiosenne zmiany w JKS Czarni

Post autor: Siwy »

Jeżeli chodzi o Kutyne i Dyląga to nie użyłbym stwierdzenia że wzmacniają jakąs drużynę.Kalitynskiego troche szkoda ale trener wyraził zapewne zgode na ich odejscie.Maja ponoć przyjsc lepsi zawodnicy i dlatego w piatej czy nawet czwartej lidze niepotrzebna jest kadra 22 zawodników.Dlatego sie niepotrzebnych zawodników wypozycza albo sprzedaje.Klubu nie stac na tak szeroką kadrę.
Kilku zawodników Czarnych wzmocniło Kołaczyce i Czarnym to nie wyszło na złe.A zawodnicy mają tam możliwość systematycznego grania i podnoszenia swoich umiejetności.A Kutyna i Dyląg to dla mnie cieniasy których w Czarnych nie potrzeba.Takie moje zdanie.
viking78
VIP
VIP
Posty: 1371
Rejestracja: 4 lipca 2006, 20:03
Lokalizacja: tarnowiec

Re: Wiosenne zmiany w JKS Czarni

Post autor: viking78 »

pelee pisze:Na oficjalnej pisze że Kalityński,Kutyna i Dyląg chcą przejść do Jedlicza to Czarni wzmacniają rywala z tej samej ligi.Czemu to ma służyć?
W Czarnych mają grać CI co wiedzą i szanują KLub Czarni Jasło a nie kolesie co chwilę tu chwilę tam
acer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 207
Rejestracja: 6 lipca 2006, 09:07
Lokalizacja: Jasło

Re: Wiosenne zmiany w JKS Czarni

Post autor: acer »

www.czarnijaslo.fora.pl
Pelee, Siwy - zapraszam!
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Wiosenne zmiany w JKS Czarni

Post autor: N_ »

Awatar użytkownika
marcin
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 10 lipca 2006, 08:50
Lokalizacja: polska

Re: Wiosenne zmiany w JKS Czarni

Post autor: marcin »

Nie stety Dawid Lachowicz nie zagra u nas na wiosnę,lecz tak jak już pisano jest to na prawdę inteligenty chłopak przemyślał co będzie na teraz dla niego najlepsze i wybrał klub w którym był na prawdę wielkim,docenianym zawodnikiem.Mam nadzieje że Dawidowi wyjdzie to na lepsze gdyż zasługuje na to.Dawid dziękujemy, i mamy nadzieje że przyjdzie jeszcze taki czas że wystąpisz w CZARNO BIAłYCH PASIAKACH,na stadionie przy ul.Sniadeckich 15. Na tą chwile przyjdzie nam obserwować Dawida w Wieczystej Kraków oto link(proszę zwrócić uwagę jakim tytułem przyjęto Dawida). http://www.kswieczysta.com/ Powodzenia.
walek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 12 lipca 2006, 08:56
Lokalizacja: jasło

Re: Wiosenne zmiany w JKS Czarni

Post autor: walek »

Dziękujemy za gre i bramki dla Czarnych. A najważniejsze jest to , że Dawid będzie grał i że bedzie mógł trenowac, co napewno mu wyjdzie na dobre. A kto wie jak potoczą się koleje jego życia. Może wróci do Jasła i wówczas przywitamy go z otwartymi rękami.
pelee
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 23 lipca 2006, 21:52
Lokalizacja: Jasło

Re: Wiosenne zmiany w JKS Czarni

Post autor: pelee »

Viking zostało już 4 dni na podpisanie "papierków" a u nas cisza,czyżby z tych co grają w sparingach nic nie było załatwione?
September
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 8 września 2006, 14:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Wiosenne zmiany w JKS Czarni

Post autor: September »

Jedynym wzmocnieniem Czarnych w tej rundzie jest powracający z klubu Hercules Alicante Marcin Ciciora. To jedyne i najważniejsze wzmocnienie. Nie wiem komu i po co są inne wzmocnienia . Poczytajcie sobie najpierw tak z 1/2 roku wstecz co pisaliście i po kiego grzyba Wam wzmocnienia , jak i tak mamy najlepszą personalnie drużynę w tej pszenno- buraczanej lidze. No chyba, że podniecacie się pilkarzami ala Pół -Ucha.
W tej rundzie nie będzie w Czarnych żadnych nieprzewidzianych transferów - z prostej przyczyny - takowych nie potrebujemy . Na skledano :P
Awatar użytkownika
wawek87
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 265
Rejestracja: 5 lipca 2006, 17:43
Lokalizacja: z Piekła Rodem

Re: Wiosenne zmiany w JKS Czarni

Post autor: wawek87 »

Bez wzmocnien nie ebdzie awansu aj wam to mówie sami zobaczycie i wspomnicie moje słowa
Awatar użytkownika
kokos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 499
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:09
Lokalizacja: The City of Jasło

Re: Wiosenne zmiany w JKS Czarni

Post autor: kokos »

Jak to ? CI Slowacy ktorzy grali w sparingach nie beda wystepowac w naszej druzynie ?
Awatar użytkownika
marcin
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 10 lipca 2006, 08:50
Lokalizacja: polska

Re: Wiosenne zmiany w JKS Czarni

Post autor: marcin »

Najprawdopodobniej z tego co piszą to nic ładnie sie kończy tyle było gadania i skończyło się na niczym.Ej... :(
walek
Rozgrzewam się
Rozgrzewam się
Posty: 29
Rejestracja: 12 lipca 2006, 08:56
Lokalizacja: jasło

Re: Wiosenne zmiany w JKS Czarni

Post autor: walek »

można już chyba się wypowiedziec oficjalnie o kadrze na wiosenną runde?
viking78
VIP
VIP
Posty: 1371
Rejestracja: 4 lipca 2006, 20:03
Lokalizacja: tarnowiec

Re: Wiosenne zmiany w JKS Czarni

Post autor: viking78 »

Jeżeli nie będzie "wzmocnień " druzyny w okresie I miesiąca gry -spada to na moje barki-to moja wina!Reszta zarządu nie jest temu winna!
Zablokowany