SPARINGI Zima 2012

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
jarkor2013
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 201
Rejestracja: 17 sierpnia 2009, 15:39

Re: SPARINGI Zima 2012

Post autor: jarkor2013 »

Norbert a może Marek??? brawo Czarni!!!
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: SPARINGI Zima 2012

Post autor: _WHISKEY_ »

progres pisze:Bataliony Chłopskie uległy Czarnym 4:1 haha
Oplułem monitor :hurra: :hurra: :rotfl: :rotfl:
Jak Czarni dalej będą tak grac to będzie problem bo grozi awansem :P
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: SPARINGI Zima 2012

Post autor: kuba1975 »

no ale gwiazdy z targowisk graja :rotfl: :rotfl:
oj zeby tak w lidze lac zespoly to awans nasz :super: :super:
super gratulacje
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: SPARINGI Zima 2012

Post autor: kuba1975 »

ZYCHU i inne gwazdeczki dostaly w pizde :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Chudy44
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 259
Rejestracja: 25 października 2008, 21:16
Lokalizacja: Jasło

Re: SPARINGI Zima 2012

Post autor: Chudy44 »

Partyzanty rozbite. Brawo Czarni! Oby takie mecze rozgrywać na wiosnę co tydzień.
czarni-fan 1910
VIP
VIP
Posty: 1446
Rejestracja: 30 października 2011, 20:13

Re: SPARINGI Zima 2012

Post autor: czarni-fan 1910 »

Brawo za wygrana z trudnym i wyzej notowanym przeciwnikiem.Widac Czarni potrafia grac nawet bez Darka Bragiela co powinno cieszyc.Sklady jak i komentarz sa na stronie Partyzanta.
viking78
VIP
VIP
Posty: 1371
Rejestracja: 4 lipca 2006, 20:03
Lokalizacja: tarnowiec

Re: SPARINGI Zima 2012

Post autor: viking78 »

Miałem okazje zobaczyć dzisiejsze spotkanie , i powiem tylko że nie wiem w jakim etapie przygotowań jest Partyzant może go bronić .
Czarni grali mądrze , stwarzali sytuację , i walczyli bardzo rozważnie. Bardzo cieszy mnie postawa młodzieży która spokojnie z zębem nie dała się zjeść Barcelonie Podkarpacia. Widać w tej drużynie chęć i potencjał o walkę na dalsze pół roku a nawet dłużej , Kadra szeroka , powrót Waldka jest dobrym znakiem , Piękny Strzał Mateusza Madejczyka w poprzeczkę . Szkoda zmarnowanej akcji Waldka ,ale już kolejna pięknie wykorzystana . Napawa optymizmem mnie to że chłopaki tak ambitnie podchodzą do walki o miejsce w 11 i na sparingu była ich około dwudziestu kilku .Warunki po takim śniegu nie za ciekawe , ale myślę że warto było się wybrać i oglądnąć spotkanie z Partyzantem .Cóż cieszy też to że wprowadza się do składu wielu juniorów co może zaowocować za rok.Oczywiście dobra połówka Młodego bramkarza naszego zespołu .Czekamy więc do kolejnego sparingu .
Awatar użytkownika
Diego Forlan
VIP
VIP
Posty: 605
Rejestracja: 11 lutego 2011, 14:33
Lokalizacja: Jasło

Re: SPARINGI Zima 2012

Post autor: Diego Forlan »

Ale gwiazdeczki na kolanach przed Czarnymi! Oni sobie myślą że kasą zdobędą drugą lige w tej zalesionej wiosce. Nie kasa gra na szczęście. Trzeba mieć też coś takiego w sobie co nie zdobywa sie za pieniądze...
domikresko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 245
Rejestracja: 24 listopada 2011, 20:27

Re: SPARINGI Zima 2012

Post autor: domikresko »

@Viking widzę że zauważasz tylko pilkarzy z swojej kadencji. :zalamany: Dzięki Twojej dymisji oraz Węgrzyna,Parysia chłopcy wracają. :ok: Zobaczysz dopiero w lecie jaki będzie wysyp.
kibic1910
Guru
Guru
Posty: 171
Rejestracja: 22 czerwca 2011, 10:00

Re: SPARINGI Zima 2012

Post autor: kibic1910 »

Nie ma się co podniecać wynikiem bo to tylko sparing ale już co do gry.. mi wystarczy to, że mecz był wyrównany. To dopiero początek lepszych czasów Czarnych.. wspomnicie moje słowa. Już w meczu z Beskiem w 1 połowie widziałem chęć i pazur do walki o wyższe cele. Bardzo cieszy stawianie na młodych.. jedyna słuszna droga w obecnej sytuacji finansowej klubu. Oby tak dalej.
rygor
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 15 stycznia 2012, 22:37

Re: SPARINGI Zima 2012

Post autor: rygor »

viking78
VIP
VIP
Posty: 1371
Rejestracja: 4 lipca 2006, 20:03
Lokalizacja: tarnowiec

Re: SPARINGI Zima 2012

Post autor: viking78 »

domikresko pisze:@Viking widzę że zauważasz tylko pilkarzy z swojej kadencji. :zalamany: Dzięki Twojej dymisji oraz Węgrzyna,Parysia chłopcy wracają. :ok: Zobaczysz dopiero w lecie jaki będzie wysyp.
To co mam wymienić wszystkich aby któryś nie czuł się urażony ?

Jeżeli jakikolwiek z zawodników ma coś do mojej pracy w klubie chętnie podyskutuje z nim na ten temat !Czekam .
domikresko
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 245
Rejestracja: 24 listopada 2011, 20:27

Re: SPARINGI Zima 2012

Post autor: domikresko »

viking78 pisze:
domikresko pisze:@Viking widzę że zauważasz tylko pilkarzy z swojej kadencji. :zalamany: Dzięki Twojej dymisji oraz Węgrzyna,Parysia chłopcy wracają. :ok: Zobaczysz dopiero w lecie jaki będzie wysyp.
To co mam wymienić wszystkich aby któryś nie czuł się urażony ?

Jeżeli jakikolwiek z zawodników ma coś do mojej pracy w klubie chętnie podyskutuje z nim na ten temat !Czekam .
Właśnie czekamy na ogłoszenie przez obecny Zarząd wyników :rozpacz: między innymi i Twojej pracy w klubie.Lato pisał że około 20 stycznia, ale nie mamy nadal.Jestem cierpliwy. :)
pluto
Guru
Guru
Posty: 106
Rejestracja: 4 czerwca 2009, 20:17

Re: SPARINGI Zima 2012

Post autor: pluto »

Wiking i ta reszta z wielkiego bylego zarzadu ,najstarsi gorale nie spodziewali sie takiej ktastrofy po Was,wiec nie osmieszaj sie!A jezeli chodzi o gre Czarnych to jestem w.optymista slyszac jak nowy Prezez ustawia wspolprace z trenerami , zawodnikami , tam bedzie szacunek dla kazdego nawet i dla kibicow! Imysle ze takich wygranych jak z Targowiskami bedzie wiecej!
viking78
VIP
VIP
Posty: 1371
Rejestracja: 4 lipca 2006, 20:03
Lokalizacja: tarnowiec

Re: SPARINGI Zima 2012

Post autor: viking78 »

Chcesz to ja ci napisze jak to wygląda i wrócę do posta z przed 2 lat o treści:

viewtopic.php?f=84&t=4753

o mało mnie nie zlinczowano wtedy kiedy napisałem że Klub nie jest przygotowany do tego .Teraz to co ja mówiłem 2 lata temu widzicie WY.Przecież nie wyssałem sobie tego z palca .Jeżeli zarząd podejmie decyzje o podaniu do informacji stanu i sytuacji w klubie , jego wola , myślę że każdy członek klubu zapozna się z tym na pewno.Liczę jednak że obecny prezes nie pozwoli na to aby takie informację pojawiły się na forum pod nickiem jakiegoś z użytkowników a będzie to oficjalne stanowisko.
ODPOWIEDZ