Sparingi przed rundą wiosenną

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
WBF_Krosno
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 6 marca 2007, 12:39
Lokalizacja: Krosno

Re: Sparingi przed rundą wiosenną

Post autor: WBF_Krosno »

Karpaty 1:1 Resovia :P
Awatar użytkownika
wuju
VIP
VIP
Posty: 620
Rejestracja: 22 czerwca 2006, 03:54
Lokalizacja: Jasło, Lublin

Re: Sparingi przed rundą wiosenną

Post autor: wuju »

Z niepokojem czekam na pierwszy mecz w lidze... Mam nadzieje, że pełna mobilizacja sprawi, że zaczną chłopaki grać wreszcie!! :hurra:
Awatar użytkownika
marcin
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 10 lipca 2006, 08:50
Lokalizacja: polska

Re: Sparingi przed rundą wiosenną

Post autor: marcin »

Pele,sam juz co myśleć o grze naszego zespołu na dzień dzisiejszy to jesteśmy aj..,nie będę pisał gdzie bo szkoda pisać przykre słowa pod adresem zawodników.Moze to da im do myślenia ,a jeśli nie to jak ktoś już pisał u góry to o awansie faktycznie można zapomnieć.Poczekamy zobaczymy jak to wszystko się potoczy.

Dziś nasza II-ka grała z Kołaczycami,do przerwy prowadzili 1:0,a mecz zakończył się wynikiem 2:3.Przegrali nieznacznie,dla przypomnienia Jedlicze tam wygrało 2:0 w tamtą sobotę.
pelee
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 23 lipca 2006, 21:52
Lokalizacja: Jasło

Re: Sparingi przed rundą wiosenną

Post autor: pelee »

Marcin wychodzi na to że II zespół jest lepszy.
tadziu czekolad
Debiutant
Debiutant
Posty: 3
Rejestracja: 14 października 2006, 19:50
Lokalizacja: krosno

Re: Sparingi przed rundą wiosenną

Post autor: tadziu czekolad »

Nie ma już żadnych złudzeń - katastrofa.
IV liga? ale nie w tym roku.
arni_83
Debiutant
Debiutant
Posty: 1
Rejestracja: 26 lutego 2007, 15:54
Lokalizacja: Przedsionki piekieł

Re: Sparingi przed rundą wiosenną

Post autor: arni_83 »

Brawo NAFTA!!! nie spodziewałem się tak wysokiego wyniku :D :rotfl: :oczami:
Awatar użytkownika
Darkness
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 292
Rejestracja: 19 września 2006, 19:55

Re: Sparingi przed rundą wiosenną

Post autor: Darkness »

strasznie przykre tak patrzec na ukochana druzyne ktora zamiast sie rozwijac i piac do przodu to stoi w miejscu albo i gorzej bo sie zaczyna cofac :( :( :(
pelee
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 23 lipca 2006, 21:52
Lokalizacja: Jasło

Re: Sparingi przed rundą wiosenną

Post autor: pelee »

Marcin mam wrazenie że ktoś z Zarządu jest Twoium bliskim znajomym.To co grają nasi piłkarze za dużo powiedziane) woła pomstę do.....nie..Trener p.Dyląg nie ma koncepcji gry,gość podobno trener II klasy.Tragedia.Żmigrodzki chłop bez szkół to przy nim to celer.Niestety za wynik zespołu ODPOWIADA TRENER nie piłkarze nie Zarzad.Czy w Jaśle oprócz w|w nie ma innych trenerow?Ja np jestem pod wrażeniem p.Rydarowicza gość w słabszym składzie nabił punktów z 2 drużyną.Albo p. Samborski(sukcesy z juniorami MOSIR)wydusił z chłopaków z wiochy tyle ile mógł a nawet więcej(patrz mecz z nami) nawet sprawy poza czysto piłkarskie, gość nawet trawy nie pozwolił wykosić w Mrukowej,moim zdaniem rewelacja,gdyby to była moja decyzja trener od tej chwili.Jak nie to ze starszych P.Wanat i Tuleja trenerzy z jajami.
Rafi
Debiutant
Debiutant
Posty: 4
Rejestracja: 13 września 2006, 00:14
Lokalizacja: JEDLICZE

Re: Sparingi przed rundą wiosenną

Post autor: Rafi »

Brawo Nafta - 6 maja trzeba wam nap.......ć tyle samo :D :rotfl: .
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Sparingi przed rundą wiosenną

Post autor: lato »

Zostałem przez pele wywołany do Tablicy niejako.Umówmy się za 3 tygodnie nasze chłolpaki bęą chulac po boiskach.Pozostaje pytanie nasze?Wiem ze czytacie to oprócz zwyczajnych
lkibicówludzie zaangazowani w Nasz klub.Gdzie do cholery jasnej są wzmocnienia.Kuzwa nawet w tej z której tak smiejecie sie Mrukowej dało sie cosa wykminic a u Nas co?Pewnego dnia obudzicie sie z ręką w nocniku ale to za pózno juz będzie.Ten Klub zasługuje na to by BYC!!!

[ Dodano: Nie 11 Mar, 07 ]
aHA I NIE PRÓBUJCIE MI WSZYSCY WMÓWIC ZE sŁOWACY SĄ WZMOCNIENIAMI.Ale na ten temat nie miałem sie juz wypowiadac.Poczekam jeszcze 2 tygodnie.
pelee
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 23 lipca 2006, 21:52
Lokalizacja: Jasło

Re: Sparingi przed rundą wiosenną

Post autor: pelee »

Zgadzam się z Lato w 100% i do tego kosztowni.
Awatar użytkownika
kokos
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 499
Rejestracja: 8 maja 2006, 15:09
Lokalizacja: The City of Jasło

Re: Sparingi przed rundą wiosenną

Post autor: kokos »

Jesli nic sie nie zmieni przez najblizsze 3 tygodnie to o awanasie mozna zapomniec ( bez zadnych zludzen) Od zakonczenia rundy wiosennej pisze sie na forum ze beda wzmocnienia itp. Mijaly tygodnie i niektorzy zaczeli wypytywac co z wzmocnieniami ? Jednak odpowiedzi byly takie: ze sa prowadzone rozmowy, ze wszystko bedzie dobrze. Jak widac do rozpoczecia rozgrywek coraz blizej, a w naszej druzynie poza Slowakami nie ma zadnych nowych zawodnikow. Co wiecej poziom gry jest duzo nizszy niz w rundzie jesiennej . Nasuwa sie pytanie. Co zostalo zrobione w okresie przygotowaczym ? Czas pokaze. Inna rzecz to sprawa trenera. Kilka razy byl juz poruszany ten temat. Nic nie mam do p. Dylaga, ale uwazam ze z tym trenerem cieszyc z awansu sie nie bedziemy. Pozostaly trzy tygodnie. Jest jeszcze troche czasu i mozna cos zmienic . Nie chce byc zlym prorokiem, ale do meczu w Krosnie na ktory sie tak wszyscy nastawiaj sprawa awansu moze byc juz wyjasniona. Obym jednak sie mylil...
Awatar użytkownika
Janko1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 6 lipca 2006, 10:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Sparingi przed rundą wiosenną

Post autor: Janko1910 »

Dokładnie kokos, to jest takie bezsensowne gadanie że rozmowy że to że tamto a prawda jest taka że [...] jest same porazki może sparingi nie świdcza o wszystkim no ale ludzie jezli żespoł jest tak dobrze przygotowany to czemu je przegrywa transfery sa pierwszorzedne jakieś ziomki ze Słowacji..tyle było gadania zapowiedzi że jaka to bedzie gra po okresie przygotowawczym a tu sie okazjuje że jest totalan porazka!! :wsciekly: Trzeba sie wresie zastanowić Czarni 1910 Jasło klub prawie ze 100-letnią tradycja i szwędamy sie po jakiejś okręgówce....nie wiem na parwde ambicji ktoś niema czy co niby taki sztab szkoleniowy i co zrobił nic od czasów trenera Daniły porazki same przegrywamy spadamy lige niżej i nie potrafimy wyjśc!a niedawno walczylismy o III LIGE :cisza: Mam nadzieje że liga cos przyniesie i że to My awansujemy.........
Awatar użytkownika
wawek87
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 265
Rejestracja: 5 lipca 2006, 17:43
Lokalizacja: z Piekła Rodem

Re: Sparingi przed rundą wiosenną

Post autor: wawek87 »

No ja mam nadzieje ze awansujemy teraz, ale coś mi się wydaje że tzreba będzie jeszcze sezon spędzic w okręgówce obym się mylił pozdro
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Sparingi przed rundą wiosenną

Post autor: lato »

kokos i ja tak mysle...
Zablokowany