Czarni Jasło-Resovia II 2 czerwca, 17:00

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
viking78
VIP
VIP
Posty: 1371
Rejestracja: 4 lipca 2006, 20:03
Lokalizacja: tarnowiec

Czarni Jasło-Resovia II 2 czerwca, 17:00

Post autor: viking78 »

Panie i Panowie
Kiedyś akcja wsparcia zorganizowana na forum dała nam wygraną na Wisłoce 0-1 .
viewtopic.php?f=84&t=4860&start=60#p76650

To na pewno da dodatkową motywację oraz na pewno jest potrzebne .
Więc myślę że warto .
Zaczynamy więc zbiórkę .100 daje Ja.
Ostatnio zmieniony 27 maja 2012, 19:52 przez viking78, łącznie zmieniany 1 raz.
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Czarni Jasło-Resovia II 2 czerwca, 17:00

Post autor: CYNGIEL »

Mecz będzie bardzo ciężki.Druga liga zkończyła rozgrywki więc Resowia przyjedzie w odpowiednio wzmocnionym składzie,ale piłka jest okrągła a bramki są dwie.Wierzę,że po dzisiejszej przegranej Czarni wyciągną odpowiednie wnioski i sprawią nam miłą niespodziankę.Po złych czasach przychodzą dobre.Tak czy siak nie dopuszczam myśli,że nie awansujemy.Czarni Jasło -trzecia liga!
tomcio ; )
Guru
Guru
Posty: 177
Rejestracja: 4 lipca 2006, 22:05
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło-Resovia II 2 czerwca, 17:00

Post autor: tomcio ; ) »

A ja mysle, ze jeszcze lepsza akcja wsparcia bedzie to jak wszyscy forumowi krzykacze przyjda na mecz, stana tam gdzie trzeba i beda tak drzec jape ze ich tam wszystkich z butow powydziera. Mamy najlepsza sytuacje od paru lat, fart nie fart dobra czy zła gra, dzieli nas jedna wygrana od awansu wiec ruszcie [...] i ostatnie 3 kolejki analizujmy pod katem 3 ligi zamiast bac sie o awans do ostatniego gwizdka meczu z Niskiem.
kakub
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 25 stycznia 2010, 16:47

Re: Czarni Jasło-Resovia II 2 czerwca, 17:00

Post autor: kakub »

jedziemy z dopingiem,huta swoje daje a ja rusze [...] na drugiej stronie!!! 3 liga 3liga JASEŁKO !!!!!!!!!!!!
Major Kożuch
Guru
Guru
Posty: 172
Rejestracja: 21 lutego 2012, 20:44

Re: Czarni Jasło-Resovia II 2 czerwca, 17:00

Post autor: Major Kożuch »

Dobrze to napisał "tomcio". Doping, doping i jeszcze raz zwycięstwo. Robimy show jakiego nie było. Ja tez dam z siebie wszystko niech tylko huta zacznie to my też damy doping. A więc krzykacze internetowi do soboty.
amaro87
Guru
Guru
Posty: 134
Rejestracja: 26 marca 2012, 12:01

Re: Czarni Jasło-Resovia II 2 czerwca, 17:00

Post autor: amaro87 »

Zrobimy doping z nagłośnieniem.
7AmA
Doświadczony
Doświadczony
Posty: 67
Rejestracja: 28 stycznia 2007, 15:42
Lokalizacja: Jasło

Re: Czarni Jasło-Resovia II 2 czerwca, 17:00

Post autor: 7AmA »

Nie łepiej przyjsc na hute i bawic sie z nami? Ludzie, przeciez tam nikt nie gryzie.
Tur
VIP
VIP
Posty: 650
Rejestracja: 18 marca 2012, 09:34

Re: Czarni Jasło-Resovia II 2 czerwca, 17:00

Post autor: Tur »

Wszystko w głowach i nogach naszych piłkarzy bo nie musimy się oglądać na wyniki innych meczów.Nawet ewentualna porażka w tym meczu nic nie przesądza gdyż i tak będziemy w lepszej sytuacji jak Resovia.TYLKO SŁUPEK ADRENALINY PÓJDZIE NAM W GÓRĘ I PIKAWA MOŻE NIE WYTRZYMAĆ.
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: Czarni Jasło-Resovia II 2 czerwca, 17:00

Post autor: CYNGIEL »

Myślę,że jeśli wygramy z Resowią to póżniej bezstresowo wygramy pozostałe dwa mecze.Przegrana z Resowią wcale nie odbiera nam możliwości awansu ,ale dobrze by było już w sobotę świętować. :piwo: :piwo: :piwo:
awion
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 28 maja 2012, 18:58

Re: Czarni Jasło-Resovia II 2 czerwca, 17:00

Post autor: awion »

Myślę że będzie dobrze:) Resovia z tego co wiem to nie chce za bardzo wejść do 3 ligi...rozchodzi tu się o kase. Musimy pokonać Resovię i potem wygrać reszte!!!! :)
kibic1910
Guru
Guru
Posty: 171
Rejestracja: 22 czerwca 2011, 10:00

Re: Czarni Jasło-Resovia II 2 czerwca, 17:00

Post autor: kibic1910 »

A po co wygrywac reszte?wystarczy wygrac z resovia a potem wszystko jedno. Nie wyobrazam sobie aby moglo byc inaczej w innym wypadku kolejny raz juz wam tego kibice nie wybacza. Pamietajcie o tym w sobote.
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Czarni Jasło-Resovia II 2 czerwca, 17:00

Post autor: Messer »

nie ma co rozkminiać. wiadomo że każdy chciałby żeby Czarni wygrali. wtedy zapewnimy sobie awans. jednakże jeśli się nie uda też nie ma tragedii. wszystko w nogach i głowach Naszych piłkarzy. a My powinniśmy pomóc dopingiem. dlatego każdy chcący wspomóc Nasz Klub powinien zjawić się na Sektorze Huta. nie ma się czego bać. a ci co pier*olą że nie ma co iść , bo porażka w Turbi i sto innych powodów niech spi*rdalają w pizdu. wiem że każdy prawdziwy kibic będzie tego dnia na Śniadeckich, aby wspomóc Czarnych.
Awatar użytkownika
OBCY
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 413
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 18:27
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: Czarni Jasło-Resovia II 2 czerwca, 17:00

Post autor: OBCY »

Messer pisze:nie ma co rozkminiać. wiadomo że każdy chciałby żeby Czarni wygrali. wtedy zapewnimy sobie awans. jednakże jeśli się nie uda też nie ma tragedii. wszystko w nogach i głowach Naszych piłkarzy. a My powinniśmy pomóc dopingiem. dlatego każdy chcący wspomóc Nasz Klub powinien zjawić się na Sektorze Huta. nie ma się czego bać. a ci co pier*olą że nie ma co iść , bo porażka w Turbi i sto innych powodów niech spi*rdalają w pizdu. wiem że każdy prawdziwy kibic będzie tego dnia na Śniadeckich, aby wspomóc Czarnych.
100 % sie pod tym podpisuje
kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: Czarni Jasło-Resovia II 2 czerwca, 17:00

Post autor: kuba1975 »

co do meczu z turbia to czegos nie rozumiem ..ZLOTEK NA OBRONIE A AKMIECIK W POMOCY....
Awatar użytkownika
PYSIEK
VIP
VIP
Posty: 729
Rejestracja: 22 sierpnia 2006, 19:09
Lokalizacja: Jaslo/Gdańsk

Re: Czarni Jasło-Resovia II 2 czerwca, 17:00

Post autor: PYSIEK »

po słabszym meczu powinno przyjśc odbicie i mam nadzieje ze tak bedzie powodzenia panowie zróbmy to co powinno byc zrobione już dawno temu 3 liga
ODPOWIEDZ