CZARNI JASŁO-Unia Nowa Sarzyna 13 październik

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
Awatar użytkownika
PYSIEK
VIP
VIP
Posty: 729
Rejestracja: 22 sierpnia 2006, 19:09
Lokalizacja: Jaslo/Gdańsk

Re: CZARNI JASŁO-Unia Nowa Sarzyna 13 październik

Post autor: PYSIEK »

makrela88 pisze:dobrze ze pada przynajmniej nie bedzie duzo bandytow :)
PROPONUJE Usuwać z FORUM takich NAPINACZY WON admin działaj
Major Kożuch
Guru
Guru
Posty: 172
Rejestracja: 21 lutego 2012, 20:44

Re: CZARNI JASŁO-Unia Nowa Sarzyna 13 październik

Post autor: Major Kożuch »

A my czekamy na sektorze huta. A wiem że będzie nas malo bo są goście co pogoda im przeszkadza.
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 25 maja 2009, 16:30
Lokalizacja: Moja mała ojczyzna

Re: CZARNI JASŁO-Unia Nowa Sarzyna 13 październik

Post autor: Fps »

Nie wiem, ja cukru nie jestem i przyjdę na mecz dopingować swoja druzyne :hurra: :hurra:
Awatar użytkownika
copACABana
Guru
Guru
Posty: 112
Rejestracja: 25 września 2012, 12:54

Re: CZARNI JASŁO-Unia Nowa Sarzyna 13 październik

Post autor: copACABana »

nie ma że pogoda do [...] każdy zap.ierdala na młyn;)
makrela88
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 8 września 2012, 09:20

Re: CZARNI JASŁO-Unia Nowa Sarzyna 13 październik

Post autor: makrela88 »

Wy to młyn zazywacie ? Hehe na wsi wiecej ludzi jest na meczach niz w Jasle...porazka
PabloJKS
Guru
Guru
Posty: 190
Rejestracja: 7 maja 2011, 17:26

Re: CZARNI JASŁO-Unia Nowa Sarzyna 13 październik

Post autor: PabloJKS »

makrela stul dziub , internetowy trollu jak nie masz nic ciekawego do dodania to się nie wypowiadaj w temacie .
CYNGIEL
VIP
VIP
Posty: 1900
Rejestracja: 17 lipca 2011, 10:02

Re: CZARNI JASŁO-Unia Nowa Sarzyna 13 październik

Post autor: CYNGIEL »

Za 3 godziny będziemy mieli o 3 punkty więcej.Pora wychodzić na stadion. :ok:
Awatar użytkownika
kiszeczka
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 20 marca 2007, 21:22
Lokalizacja: Jaslo

Re: CZARNI JASŁO-Unia Nowa Sarzyna 13 październik

Post autor: kiszeczka »

Kto nie idzie na mecz, bo boi się brzydkiej pogody, ten mięczak !!!
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 25 maja 2009, 16:30
Lokalizacja: Moja mała ojczyzna

Re: CZARNI JASŁO-Unia Nowa Sarzyna 13 październik

Post autor: Fps »

spinasz na forum, czemu nie przyjdziesz na hute i tego nie powiesz ?? Jestes taki odwazny, to zaden problem byl by dla ciebie.
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: CZARNI JASŁO-Unia Nowa Sarzyna 13 październik

Post autor: _WHISKEY_ »

Ten mecz niech zostanie milczeniem.
Beznadziejny przeciwnik i my na jego tle równie bezjajowi.
Kogo wyróżnić ?
Jak zwykle Sławka.

Sławek Kwiek = KING

Nie ma Kurowskiego, nie ma Góry, nie ma Wolańskego, nie ma ofensywy - nie ma mnie na meczu.
Nie chcę oglądać defensywnej badylanki, wolę Bundesligę w TV.
Dobranoc.
Awatar użytkownika
Jacek1986
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 415
Rejestracja: 5 sierpnia 2008, 20:46
Lokalizacja: Jasło

Re: CZARNI JASŁO-Unia Nowa Sarzyna 13 październik

Post autor: Jacek1986 »

Mecz bez historii- strzelamy wszystkie bramki i przegrywamy 1-2- jednym słowem- pech. Jak nie idzie tak nie idzie- nawet u siebie. :/ Szkoda kogokolwiek winić za wynik, bo po prostu dziś mecz nie wyszedł. 2 samobóje i nawet punktu nie daje się uratować. Fajnie zagrał dziś P.Chrząszcz, bardziej z tyłu, defensywnie i od razu było widać poprawę (chodź wynik tego nie odzwierciedla), bo to chłopak, który powinien grać właśnie z tyłu . Zdjął kilka podań, ogólnie na plus względem poprzednich meczy u siebie. Szkoda sytuacji Góry, bo zrobiło by się 2-1 i myślę, że utrzymalibyśmy wynik do końca. Moim zdaniem nie na miejscu były gwizdy swoich "kibiców" po strzale niestety w bramkarza. Chłopak ma pecha i to nie małego. Brak Wolańskiego strasznie widoczny :/
Procter
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 441
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 12:45

Re: CZARNI JASŁO-Unia Nowa Sarzyna 13 październik

Post autor: Procter »

No to zaczynamy...dosłownie kilka zdań o tym niby meczu... zacznijmy od ocen piłkarzy...na plus Złotek pracuje biega walczy widac ze sie stara i bramka zdobyta, kolejny plus Kwiek interwnejce na klasowym poziomie... z plusów to tyle z minusów to cała reszta drużyny...z grubym minusem dzis Kurowski ( nic nie pokazał, a wchodzi sie po to zeby druzyne szarpnac do przodu, Góra ( która to już zmarnowana okazja sam na sam...?), Maczuga, i z żalem ale powiedzmy sobie ze Bejok też dzis zawalił a rzuty wolne w takim wykonaniu to skandal..fajna zmiane zrobił jeszcze młdy Warchołek i to chyba tyle..( o Chrzaszczu nie bede wspominał bo każdy jużchyba zna moje zdanie na temat jego gry w tym klubie..)
teraz co do wyniku...nie mogło być innego wyniku jak porazka skoro wychodzi sie na mecze z założeniem ze gramy o 1 pkt i walczymy o remis... to było widac juz w pierwszej połowie jak gramy na czas...w drugiej to już chyba każdy zauwazył...co zmienic?? przede wszystkim teraz w tych ostatnich meczach tej rundy dajmy pograc naszym młodym chłopcom niech sie zgrywaja a niewypałom typu Góra Kurowski podziękujmy...
To nie był mecz...to był anty mecz... nie ma pomysłu na gra i chłopaki graja jak w C klasowych druzynach piła w przod na afere i moze sie uda...
Dziekuje Dobranoc:)
arda18
Debiutant
Debiutant
Posty: 7
Rejestracja: 28 sierpnia 2012, 13:17

Re: CZARNI JASŁO-Unia Nowa Sarzyna 13 październik

Post autor: arda18 »

Wg mnie do Góra był jednym z lepszych na boisku. Widac bylo różnice gdy w jego miejsce pojawił sie Kurowski.
szkoda, że chlopak ma pecha w sytuacjach pod bramkowych bo technicznie to jeden z naszych najlepszych zawodników.
Na plus po raz kolejny Waldek i Grzesiu:))
Słabo Kukuś niestety;/

Tyle ode mnie i mam nadzieje, że uda sie utrzymac III lige ale jak tak będziemy gubić pkt to będzie bardzo ciężko;/
_WHISKEY_
VIP
VIP
Posty: 502
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:32

Re: CZARNI JASŁO-Unia Nowa Sarzyna 13 październik

Post autor: _WHISKEY_ »

Procter pisze:No to zaczynamy...dosłownie kilka zdań o tym niby meczu... zacznijmy od ocen piłkarzy...na plus Złotek pracuje biega walczy widac ze sie stara i bramka zdobyta, kolejny plus Kwiek interwnejce na klasowym poziomie... z plusów to tyle z minusów to cała reszta drużyny...z grubym minusem dzis Kurowski ( nic nie pokazał, a wchodzi sie po to zeby druzyne szarpnac do przodu, Góra ( która to już zmarnowana okazja sam na sam...?), Maczuga, i z żalem ale powiedzmy sobie ze Bejok też dzis zawalił a rzuty wolne w takim wykonaniu to skandal..fajna zmiane zrobił jeszcze młdy Warchołek i to chyba tyle..( o Chrzaszczu nie bede wspominał bo każdy jużchyba zna moje zdanie na temat jego gry w tym klubie..)
teraz co do wyniku...nie mogło być innego wyniku jak porazka skoro wychodzi sie na mecze z założeniem ze gramy o 1 pkt i walczymy o remis... to było widac juz w pierwszej połowie jak gramy na czas...w drugiej to już chyba każdy zauwazył...co zmienic?? przede wszystkim teraz w tych ostatnich meczach tej rundy dajmy pograc naszym młodym chłopcom niech sie zgrywaja a niewypałom typu Góra Kurowski podziękujmy...
To nie był mecz...to był anty mecz... nie ma pomysłu na gra i chłopaki graja jak w C klasowych druzynach piła w przod na afere i moze sie uda...
Dziekuje Dobranoc:)
Procter, ja mam Ciebie za ogarniętego forumowicza, na ogół z przyjemnością czytam Twoje wpisy, ale jak możesz oceniać Kurowskiego po 10 minutach gry ?
Uważam, ze powinien grać od pierwszej minuty bo jest piłkarzem "na tak" a nie na chujnię, którą grają nasi obrońcy klepiąc piłkę pomiędzy sobą.
Takim stylem to kibice na Śniadeckich nie przyjdą niestety.
Przegrać można, ale trzeba mieć jaja na boisku i zapierdalać, a tego za bardzo nie widać. Ta III liga słaba i obwisła jak duupa mojej sąsiadki.
Awatar użytkownika
CZ_1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 352
Rejestracja: 5 czerwca 2009, 13:13

Re: CZARNI JASŁO-Unia Nowa Sarzyna 13 październik

Post autor: CZ_1910 »

_WHISKEY_ pisze: Procter, ja mam Ciebie za ogarniętego forumowicza, na ogół z przyjemnością czytam Twoje wpisy, ale jak możesz oceniać Kurowskiego po 10 minutach gry ?
Uważam, ze powinien grać od pierwszej minuty bo jest piłkarzem "na tak" a nie na chujnię, którą grają nasi obrońcy klepiąc piłkę pomiędzy sobą.
Takim stylem to kibice na Śniadeckich nie przyjdą niestety.
Przegrać można, ale trzeba mieć jaja na boisku i zapierdalać, a tego za bardzo nie widać. Ta III liga słaba i obwisła jak duupa mojej sąsiadki.
Chcesz powiedzieć że chłopaki w dzisiejszym meczu się obijali?
ODPOWIEDZ