Co o tym myśleć??

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
Awatar użytkownika
marcin
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 10 lipca 2006, 08:50
Lokalizacja: polska

Co o tym myśleć??

Post autor: marcin »

Noi cóż, żegnaj IV-ligo.... Podbijam temat co dzieje się z naszymi zawodnikami?,gdzie ambicja?,złość sportowa?,charakter wojowników?, Gdzie leży przyczyna tego co sie teraz dzieje?. Sam już nie wiem, co o tym myśleć?.Może ktoś racjonalnie i zaznaczam! rzeczowo podyskutuje w tym temacie.Zapraszam do dyskusji.
Awatar użytkownika
wawek87
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 265
Rejestracja: 5 lipca 2006, 17:43
Lokalizacja: z Piekła Rodem

Re: Co o tym myśleć??

Post autor: wawek87 »

Stracili nadzieje po meczu z tasmanami a i pewnie błedy trenera przyczna tego sa :(
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Co o tym myśleć??

Post autor: lato »

Mam zajebista ochote napisac pare słów ale...Jak juz kiedys napisałem wstrzymam sie z opinia na końcu sezonu.Wiem jedno wszyscy ci ,którzy zakładac sie tutaj chcieli i jechali na moje posty niech zaczna kupowac dla Laty dobra wodeczke.Wiekszośc wolała bic piane i wierzyc w cos co było naprawde niezbyt realne.
Awatar użytkownika
Janko1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 6 lipca 2006, 10:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Co o tym myśleć??

Post autor: Janko1910 »

Dzieje sie bardzo źle i zero pomysłu na coś nowego....

Prawie 100 lat tradycji i liga okregowa żenada........
Siwy
Guru
Guru
Posty: 195
Rejestracja: 6 lipca 2006, 15:49

Re: Co o tym myśleć??

Post autor: Siwy »

Witam.No niestety ale już po 4 lidze w tym sezonie.Szkoda że walka o awans rostrzygneła się tak szybko,bo gdyby mecz z przeciwnikiem był na koniec to walka by była do konca i ludzie by na mecze chodzili a wtedy kto wie.Ale szkoda gdybac.Jest po rybach.
Na taki stan złożyło sie napewno kilka spraw,o których ciężko mówić na obecną chwile.Bo każdy od władz miasta poprzez działaczy i zawodników się do tego przyczynił.Uważam że do kibiców nie można miec pretensji.
Tak jak pisał Marcin nie chodzi w tym temacie o krytyke tylko rzeczową dyskusje.Ja uważam że jedna z przyczyn i winowajca jest trener.To on odpowiada za wyniki.A tych poprostu mu zabrakło.Poczawszy od meczy w 4 lidze do teraz.Wydaje mi się że zarząd robił co mógł(obozy,nowi zawodnicy,całkiem dobra atmosfera w klubie-taka opinie
słyszałem).
A może poprostu my kibice za dużo wymagamy.Każdy z nas wmawiał sobie że bedzie awans.To boli że klub z takimi tradycjami gra w lidze buraczanej no ale niestety narazie wynika że to nasze maximum.
Sory że tak długo ale to ważny temat i tak jak pisał Marcin chodzi w nim o rzeczową dyskusje.Pozdrawiam.
Wojtmen

Re: Co o tym myśleć??

Post autor: Wojtmen »

Sukcesy trenera:

- spadek z IV ligi
- brak awansu

rzeczowo i na temat, dziękuje.. :zly:
pelee
Guru
Guru
Posty: 198
Rejestracja: 23 lipca 2006, 21:52
Lokalizacja: Jasło

Re: Co o tym myśleć??

Post autor: pelee »

Trudno mleko się rozlało.Trzeba się zastanowić co robić dalej?To nie koniec świata KLUB istnieje i istniał będzie.Przygotowania do nowego sezonu trzeba zacząć już od dziś.
Awatar użytkownika
Janko1910
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 289
Rejestracja: 6 lipca 2006, 10:53
Lokalizacja: Jasełko

Re: Co o tym myśleć??

Post autor: Janko1910 »

Siwy pisze:A może poprostu my kibice za dużo wymagamy
Siwy my za duzo wymagamy 4 liga na Jasielski Klub to za duzo może nieprzesadzajmy :mad:
Siwy
Guru
Guru
Posty: 195
Rejestracja: 6 lipca 2006, 15:49

Re: Co o tym myśleć??

Post autor: Siwy »

No nieststy Janko ale sam widzisz jak to się wszystkjo toczy.Sama nazwa Czarni Jasło i prawie 100 letnia historia o niczym nie znaczy.Przykład Stali Mielec grali z Realem Madryt a teraz musza grac z np.Iskra Sobów.
Każdy kibic chciałby by Nasza drużyna grała w jak najwyzszej lidze ale narazie jestesmy w takim miejscu jakim jestesmy.
Awatar użytkownika
PYSIEK
VIP
VIP
Posty: 729
Rejestracja: 22 sierpnia 2006, 19:09
Lokalizacja: Jaslo/Gdańsk

Re: Co o tym myśleć??

Post autor: PYSIEK »

Prawda jest taka ze sport w Jasle lezy i to potwarz dla wladz miasta. Sa miasta ktore maja potencjal ekonomiczny maja znacznie nizszy np. Stroze chyba najlepszy przykald. Co do klubu mysle ze tradycja zobowiazuje do tego aby walczyc, nie wazne w ktorej lidze ale honorem dla zawodnika powinno byc zakladanie koszulki z emblematem CZARNYCH, powinien w kazdym meczu glebe jesc, a przegrywac tylko po walce. Co do ternera jasno postawione byly wymagania 4 liga teraz trzeba zmian ale takich rozsadnych utrzymac zespol aby to co mamy nie leglo w gruzach uwazam ze sklad mamy dobry nawet w 4 lidze gral by w srodku tabeli lecz brakuje mi motywacji pamietam proby wejscia do 3 ligi walke z zespolem Pogoni L. i od tego czasu niewiele sie zmienilo. Brak motywacji,ambicji, ja wiem ze ciesza wysokie wygrane w Lidze 5 ale czy to powody do dumy skoro z zespolami typu karpaty czy jedlicze ktore przeciez do potentatow nie naleza przegrywamy, przegrywamy rowniez w Baligrodzie i SAnoku, mysle ze ten sezon pokazal ze bylismy mocni w walce ze slabeuszami 5 ligi ale jezeli chodzi o zespoly lepsze to juz wygladamy kiepsko. Teraz gdybym byl mtakim polskim Abramowyczem to szukam trenera z JAJAMI utrzymuje sklad dokupuje 2-3 zawodnikow max a tych co zostaja to tak motywuje ze, widze krew w oczach po kazdym meczu.
to tyle wszystko rozbija sie o kase ale 3 ligi za ladne oczy nie bedzie - infrastruktury itp.
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: Co o tym myśleć??

Post autor: N_ »

Na razie to o 4 lidze możemy pomarzyć nie mówiąc o 3 :mur:
wiktor
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 11 listopada 2006, 20:18
Lokalizacja: jaslo

Re: Co o tym myśleć??

Post autor: wiktor »

Bywam na Sniadeckich juz niemal 40 lat,za zaistniala sytuacje nie winie
zarzadu robil co mogl ,transfery pokazaly wszystko w Krosnie slowacy "0",
Bieniasz jeszcze junior niech sie uczy[Viking twierdzles ze wszystko jest
pieknie,a gdzie ty teraz jestes?}}A trener to koncz pan wstydu oszczedz,
miej odrobine honoru.
Awatar użytkownika
Czoper
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 454
Rejestracja: 6 lipca 2006, 21:00
Lokalizacja: Jasło

Re: Co o tym myśleć??

Post autor: Czoper »

Ja nie wiem co wy chcecie do k...wy nędzy, zarząd be, słowacy be, trener be, zawodnicy bez chonoru też be. Wszystko źle. Z taka grą i składem to w środku tabeli 4 ligi jesteśmy spokojnie, bo łatwiej jest spaść niż awansować!! Tasmany wcale nie były lepsze od nas , gdyby nie kartka to różnie mogło być, a ten Pałka taki gruby w ataku to wogóle śmieszny. Co do trenera to propozycje panowie, propozycje, nie widze jakiś sensownych, bo proponowanie Żmigrodzkiego czy jakiś tam Panów bez przygotowania merytorycznego mija się wogóle z celem, a ci co tak mówią to nie mają pojęcia o graniu, przepraszam mają pojęcie ale o kopaninie BiL (bij i leć). Trener musi być z zewnątrz wykształcony i doświadczony ale na to kasy nie ma więc trener Dyląg musi nam wystarczyć, a doświadczenie ma bo był przecież II trenerem Reprezentacji Polski kobiet (o ile sie nie mylę), wykształcenie też posiada i to nie byle jakie bo nie jeden trenerek w 4 czy nawet 3 lidze nie ma, śmiem twierdzić że nie wielu takie ma. Więc z tej strony jesteśmy przygotowani potrzeba nam II-go trenera od motywacji i tyle.
Wojtmen

Re: Co o tym myśleć??

Post autor: Wojtmen »

Czoper pisze:Ja nie wiem co wy chcecie do k...wy nędzy, zarząd be, słowacy be, trener be, zawodnicy bez chonoru też be. Wszystko źle. Z taka grą i składem to w środku tabeli 4 ligi jesteśmy spokojnie, bo łatwiej jest spaść niż awansować!! Tasmany wcale nie były lepsze od nas , gdyby nie kartka to różnie mogło być, a ten Pałka taki gruby w ataku to wogóle śmieszny. Co do trenera to propozycje panowie, propozycje, nie widze jakiś sensownych, bo proponowanie Żmigrodzkiego czy jakiś tam Panów bez przygotowania merytorycznego mija się wogóle z celem, a ci co tak mówią to nie mają pojęcia o graniu, przepraszam mają pojęcie ale o kopaninie BiL (bij i leć). Trener musi być z zewnątrz wykształcony i doświadczony ale na to kasy nie ma więc trener Dyląg musi nam wystarczyć, a doświadczenie ma bo był przecież II trenerem Reprezentacji Polski kobiet (o ile sie nie mylę), wykształcenie też posiada i to nie byle jakie bo nie jeden trenerek w 4 czy nawet 3 lidze nie ma, śmiem twierdzić że nie wielu takie ma. Więc z tej strony jesteśmy przygotowani potrzeba nam II-go trenera od motywacji i tyle.
Nie no wszystko jest Ok i wynik w Jedliczu to też przypadek :szok: karpaty nie były lepsze ? były i pora to powiedzieć jasno. To nie my kibice mamy szukać trenera tylko zarząd. Jeśli uważasz, ze w klubie wszystko jest w porządku to nie mamy o czym rozmawiać.. Jest wykształcony ? Tylko jak się ma teoria do praktyki to dokładnie widać.. Trenera rozlicza się z wyników a tych temu Panu brak(spadek z IV ligi i brak awansu) Na Słowaków złego słowa nie powiem, według mnie jest to wzmocnienie. O zarządzie nie będę się wypowiadał ponieważ nie mam wyrobionego zdania..
nowik17
Weteran
Weteran
Posty: 75
Rejestracja: 29 października 2006, 08:31
Lokalizacja: Jasło

Re: Co o tym myśleć??

Post autor: nowik17 »

ja bym na stanowisku trenera usadowil pana Jurka Jachyma, chociaz watpie aby ise zgodzil, ale on to potrafi motywowac. Jestem pewien ze nie zjednego zawodnika wykrzesalby 120% jego mozliwosci.
Zablokowany