CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
N_
VIP
VIP
Posty: 1337
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 11:40

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: N_ »

progres pisze:burmistrzocha to był na meczu? nawet okulary nie pomogły mi w lokalizacji tego dorodzieja w loży V.I.P
Bylo nie bylo na odczepne kupil bilet i reszta z UM i nikogo nie bylo.
Byla za to ex pani burmistrz :super:
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: juve_fan »

Inicjatywa bardzo słuszna i w niewielkim stopniu finansowo wspomoże drużynę. Trzeba pogratulować organizatorom, bo przygotowanie tego wydarzenia nie było na pewno sprawą łatwą i wymagało sporo czasu. Sandecja zżarła nas na boisku i nie chcę wywoływać burzy, ale moim zdaniem również na trybunach. Klasa!
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: lato »

N_ pisze:
progres pisze:burmistrzocha to był na meczu? nawet okulary nie pomogły mi w lokalizacji tego dorodzieja w loży V.I.P
Bylo nie bylo na odczepne kupil bilet i reszta z UM i nikogo nie bylo.
Byla za to ex pani burmistrz :super:
Był sekretarz miasta pan Rzonca i przewodnicząca Rady Miasta pani Bernal. Widziano także na trybunach kilku radnych.Procter odbierz pw.
Procter
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 441
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 12:45

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: Procter »

z trybun dochodziły głosy ze burmistrz ogląda mecz z huty z okna chowając sie przed kibicami :) :hyhy: :hyhy: Była Pani Maria Kurowska oraz Pan Poseł Mieczysław Golba, który na licytacje przekazał płyte, którą nagrał wraz z Kazimierzem Greniem. :) dzięki Lato za info :)
kub
Bywalec
Bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 5 stycznia 2012, 19:49

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: kub »

juve_fan pisze:Inicjatywa bardzo słuszna i w niewielkim stopniu finansowo wspomoże drużynę. Trzeba pogratulować organizatorom, bo przygotowanie tego wydarzenia nie było na pewno sprawą łatwą i wymagało sporo czasu. Sandecja zżarła nas na boisku i nie chcę wywoływać burzy, ale moim zdaniem również na trybunach. Klasa!
Z tymi trybunami to bym się kłócił, według mnie wcale nie odstawaliśmy od naszych zgodowiczów. Atmosfera super i ogólnie mogło się podobać. :)
jaselko
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 15 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Jasło

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: jaselko »

Klub SANDECJA NOWY SĄCZ i Jej KIBICE Honorowym Obywatelem Miasta Jasło.
juve_fan
VIP
VIP
Posty: 4204
Rejestracja: 9 lutego 2011, 10:55
Lokalizacja: Brzyska

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: juve_fan »

kub pisze:
Z tymi trybunami to bym się kłócił, według mnie wcale nie odstawaliśmy od naszych zgodowiczów. Atmosfera super i ogólnie mogło się podobać. :)
A ja kłócić się nie chcę, bo to w sumie bez znaczenia. Za to zgadzam się z ostatnim zdaniem, chociaż i tak spodziewałem się więcej piro:) Po tym meczu z jeszcze większym utęsknieniem czekam na realizację zapowiedzi Bońka w tej sprawie.
jaselko
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 15 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Jasło

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: jaselko »

Jedyny jasielski portal ,który nie dał artykułu i wysilił się tylko 9 zdjęciami z tej imprezy-PORAŻKA!!!!!!!!!
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: lato »

jaselko pisze:Jedyny jasielski portal ,który nie dał artykułu i wysilił się tylko 9 zdjęciami z tej imprezy-PORAŻKA!!!!!!!!!
Foch, za to ze nie zostali poproszeni o patronat medialny a był nim inny.
Seba Kotlina
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 291
Rejestracja: 11 lipca 2006, 16:43
Lokalizacja: Jasło

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: Seba Kotlina »

Od razu nadmienie tylko, że każdy z portali i innych mediów które zwróciły się do nas z prośbą o patronat medialny taki otrzymały. Widocznie jaslo4u nie uznały naszej imprezy za zbyt interesującą mimo iz na stadionie przedstawiciele byli a później też osobiście wypowiadałem się na potrzeby jaslo4u.
kakub
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 431
Rejestracja: 25 stycznia 2010, 16:47

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: kakub »

lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: lato »

Troszkę pan prezes sie przeliczył z faktyczna liczba bo biletów cegiełek zostało sprzedanych 22 sztuki a nie 80.Warto nadmienić że powiadomienia o meczu i ewentualnej możliwości pomocy finansowej czy choćby zakupów symbolicznej ,,cegiełki,,z zostały wysłane do 120!!!!jasielskich firm i przedsiębiorców z których ŻADNA!!!nie odpowiedziała na prośbę.Na szczęście były również takie firmy które same zgłaszały się do pomocy i to dzięki Nim min. możliwy był organizacyjny sukces.Lista zostanie lada dzień ogłoszona na stronie klubowej.
Awatar użytkownika
Pemek94
VIP
VIP
Posty: 1137
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 22:30
Lokalizacja: Jasło

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: Pemek94 »

Tego to już nie potrafię zrozumieć... 100zł nawet dla głupiego sklepiku osiedlowego przeznaczyć jednorazowo na ten klub to nie jest wielki koszt. Nie rozumiem ludzi w tym mieście, zwłaszcza że wszystkie banery na mecz zostały z siatek pościągane i myślę, że nie byłoby problemu aby poprosić o powieszenie swojego baneru reklamowego na siatce.
Awatar użytkownika
rjarek
VIP
VIP
Posty: 579
Rejestracja: 23 sierpnia 2009, 09:18

Re: CZARNI JASŁO - SANDECJA NOWY SĄCZ

Post autor: rjarek »

Po podliczeniu wszystkiego najważniejsze pytanie czy tyle ile udało się zebrać wystarczy na utrzymanie naszego klubu w 3 lidze?
ODPOWIEDZ