Konkretna mobilizacja na wyjazd do Jarosławia ! ! !

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
Swir
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 9 kwietnia 2011, 19:24

Re: Konkretna mobilizacja na wyjazd do Jarosławia ! ! !

Post autor: Swir »

BNC pisze:JKS JAROSŁAW najlepsi na podkarpaciu :hurra: :hurra: :hurra: :hurra: :hurra:
Nie o to chodzi, żeby się spinać i nikt nie mówi że JKS jest najlepszy na Podkarpaciu, ale jak sie gdzieś jedzie w dużej liczbie to trzeba coś sobą prezentować poza napinaniem się kilku małolatów na płocie. Szczerze, to miałem o was lepsze zdanie, a teraz wiem,ze jesteście siebie warci z tym całym Orzelkiem. Dla porównania jak byla u nas Siarka w ok 3 setki to prezentowali się w [...] lepiej od was i to pod każdym względem
BNC
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:11

Re: Konkretna mobilizacja na wyjazd do Jarosławia ! ! !

Post autor: BNC »

nie chce mi sie liczyć ale jet tam ze 130 chłopa???zresztą jak dlamnie to malo ważne !!!i tak NAJLEPSZY JEST JAROSŁAWSKI JKS
BNC
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:11

Re: Konkretna mobilizacja na wyjazd do Jarosławia ! ! !

Post autor: BNC »

Nie o to chodzi, żeby się spinać i nikt nie mówi że JKS jest najlepszy na Podkarpaciu, ale jak sie gdzieś jedzie w dużej liczbie to trzeba coś sobą prezentować poza napinaniem się kilku małolatów na płocie. Szczerze, to miałem o was lepsze zdanie, a teraz wiem,ze jesteście siebie warci z tym całym Orzelkiem. Dla porównania jak byla u nas Siarka w ok 3 setki to prezentowali się w [...] lepiej od was i to pod każdym względem SŁUCHAJ KOLEGO swir!!! to co ty miałeś czy masz o nas zdanie to jest mało istotne!!!!!po pierwsze POZDRO I SZACUN OREZEŁEK!!!!!powiedz mi co wy pokazaliscie na tym meczu???powiedz mi co pokazaliscie jakis czas temu w JAŚLE???(bez komentowania tu!!)co pokazaliscie???i mam pytanie?czy czasem twoja ekipa kiedys niemiała stycznosci z naszą w pobliskim lesie???niewiem zapytaj kolegow :P a czy czasem kiedys niespłoneła jakas smieszna flaga JAROSŁAWIA w Jaśle???
polska111
Ekspert
Ekspert
Posty: 85
Rejestracja: 26 marca 2011, 22:15

Re: Konkretna mobilizacja na wyjazd do Jarosławia ! ! !

Post autor: polska111 »

Panowie bez spinki ,spokojnie Jarosław nie pokazał dzisiaj nic .. Czarni pokazali się w dobrej liczbie :hurra: :hurra: I co prawda z tego co wiem były zabawy w lasach . Brawo Czarni ! Oby tak dalej !! :hurra: :hurra:
Swir
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 9 kwietnia 2011, 19:24

Re: Konkretna mobilizacja na wyjazd do Jarosławia ! ! !

Post autor: Swir »

BNC pisze:Nie o to chodzi, żeby się spinać i nikt nie mówi że JKS jest najlepszy na Podkarpaciu, ale jak sie gdzieś jedzie w dużej liczbie to trzeba coś sobą prezentować poza napinaniem się kilku małolatów na płocie. Szczerze, to miałem o was lepsze zdanie, a teraz wiem,ze jesteście siebie warci z tym całym Orzelkiem. Dla porównania jak byla u nas Siarka w ok 3 setki to prezentowali się w [...] lepiej od was i to pod każdym względem SŁUCHAJ KOLEGO swir!!! to co ty miałeś czy masz o nas zdanie to jest mało istotne!!!!!po pierwsze POZDRO I SZACUN OREZEŁEK!!!!!powiedz mi co wy pokazaliscie na tym meczu???powiedz mi co pokazaliscie jakis czas temu w JAŚLE???(bez komentowania tu!!)co pokazaliscie???i mam pytanie?czy czasem twoja ekipa kiedys niemiała stycznosci z naszą w pobliskim lesie???niewiem zapytaj kolegow :P a czy czasem kiedys niespłoneła jakas smieszna flaga JAROSŁAWIA w Jaśle???
I czy ty jesteś poważny?? Sam wspominasz tu o pewnych wydarzeniach i wyjeżdzasz z tekstem "bez komentowania tu"?? Mój komentarz do tego to tylko MEGA FRAJERSTWO z waszej strony i na waszym miejscu nie wspominałbym o tym nigdzie, bo robicie sobie tylko siare,...tyle
BNC
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:11

Re: Konkretna mobilizacja na wyjazd do Jarosławia ! ! !

Post autor: BNC »

"a teraz wiem,ze jesteście siebie warci z tym całym Orzelkiem. "hahahajha to jest najlepsze :ok: :super: ORZEŁ & CZARNI na zawsze RAZEM!!!!!!!JESTEŚMY SIEBIE WARCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
BNC
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 13 lutego 2011, 00:11

Re: Konkretna mobilizacja na wyjazd do Jarosławia ! ! !

Post autor: BNC »

czy ty jesteś poważny?? Sam wspominasz tu o pewnych wydarzeniach i wyjeżdzasz z tekstem "bez komentowania tu"?? Mój komentarz do tego to tylko MEGA FRAJERSTWO z waszej strony i na waszym miejscu nie wspominałbym o tym nigdzie, bo robicie sobie tylko siare,...tyle
POZWÓL kolego na pw!!!!!!!!a od FRAJERSTWA MOŻESZ SOBIE SWOJĄ EKIPE WYZYWAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!aha I TAK jestem jaknajbardziej powazny!!!
Swir
Debiutant
Debiutant
Posty: 9
Rejestracja: 9 kwietnia 2011, 19:24

Re: Konkretna mobilizacja na wyjazd do Jarosławia ! ! !

Post autor: Swir »

BNC pisze:"a teraz wiem,ze jesteście siebie warci z tym całym Orzelkiem. "hahahajha to jest najlepsze :ok: :super: ORZEŁ & CZARNI na zawsze RAZEM!!!!!!!JESTEŚMY SIEBIE WARCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Orzeł to jest mniej niż zero jeśli chodzi o pewne sprawy, ja sam nie pamiętam żeby kiedykolwiek przyznali się do wtopy, a mieli tego trochę w ostatnich latach, więc na twoim miejscu nie cieszyłbym się tak, ale to tylko o was świadczy...jesteście siebie warci to nic innego jak obelga, a ty się cieszysz :szok:
u908
Bywalec
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 4 kwietnia 2010, 21:32

Re: Konkretna mobilizacja na wyjazd do Jarosławia ! ! !

Post autor: u908 »

Co to za debile z Jaroslawia
jaselko
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 15 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Jasło

Re: Konkretna mobilizacja na wyjazd do Jarosławia ! ! !

Post autor: jaselko »

Nie diabełek tylko świrek.
qun
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 20 stycznia 2011, 19:21

Re: Konkretna mobilizacja na wyjazd do Jarosławia ! ! !

Post autor: qun »

szkoda ze z chlopakow z Sanoka omka zeszla bo dawniej jak bylo ich 20 to wygladali jak 39 ,5 a teraz jak jest ich 20 to wygladaja jak 21 i gol .. hahha i na dodatek stoją jak rumuny z dala od Jks-u tak jak by ich nieznali ... zreszta w Lesku tez tak stali z dala od Sanovi bo wieksze klaty mieli to dopiero dlamie capy ... szkoda ze Sanok sie poniza...
qun
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 20 stycznia 2011, 19:21

Re: Konkretna mobilizacja na wyjazd do Jarosławia ! ! !

Post autor: qun »

Swir pisze:
BNC pisze:"a teraz wiem,ze jesteście siebie warci z tym całym Orzelkiem. "hahahajha to jest najlepsze :ok: :super: ORZEŁ & CZARNI na zawsze RAZEM!!!!!!!JESTEŚMY SIEBIE WARCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Orzeł to jest mniej niż zero jeśli chodzi o pewne sprawy, ja sam nie pamiętam żeby kiedykolwiek przyznali się do wtopy, a mieli tego trochę w ostatnich latach, więc na twoim miejscu nie cieszyłbym się tak, ale to tylko o was świadczy...jesteście siebie warci to nic innego jak obelga, a ty się cieszysz :szok:

Jarosławia sie boi Polonia Przemysl i Rzeszowska Stal i wszyscy do koła--> ( różancowego więc nie sapac bo nas zbiją) swir szacun no a mecz dla was :cisza: wysle ci 10 zł bo jestes git a nie frajer .i nie dziwie sie ze nie pijecie ze Sanikem bo oni bobofruty na mase jadą ..nie no szacun dla was bo wiesz was tam wiecej cm w obwodach i w dupach ... sory jutro bede zalowal ze to napisałem...
qun
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 20 stycznia 2011, 19:21

Re: Konkretna mobilizacja na wyjazd do Jarosławia ! ! !

Post autor: qun »

kuba1975
VIP
VIP
Posty: 1694
Rejestracja: 20 października 2010, 12:26

Re: Konkretna mobilizacja na wyjazd do Jarosławia ! ! !

Post autor: kuba1975 »

czarni ponad wszystko jaroslaw pedaly
Fps
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 397
Rejestracja: 25 maja 2009, 16:30
Lokalizacja: Moja mała ojczyzna

Re: Konkretna mobilizacja na wyjazd do Jarosławia ! ! !

Post autor: Fps »

Ma ktoś zdjęcie czarnych ??
ODPOWIEDZ