Lecha Sędziszów - Czarni sobota g. 17

Tematy związane z drużyną Czarnych i sprawami kibiców klubu
jaselko
VIP
VIP
Posty: 752
Rejestracja: 15 września 2007, 22:41
Lokalizacja: Jasło

Re: Lecha Sędziszów - Czarni sobota g. 17

Post autor: jaselko »

Jarosław-Tuczempy 0-0
speeeddd.
Guru
Guru
Posty: 121
Rejestracja: 26 grudnia 2008, 19:05

Re: Lecha Sędziszów - Czarni sobota g. 17

Post autor: speeeddd. »

kurw.a a tak blisko była wygrana !! . Szkoda troche tego meczu, ja już dopisałem 3 pkt :mur: . Jedyny plus jaki mozna zauwazyc (troche na siłe) to że jarosław zremisował a nie wygrał, dzieki temu nie ma duzej roznicy w pkt.! :oczami: Licze na 3 pkt z Kańczugą i dobry wynik minimum 0:2 dla czarnych !
I to chyba bedzie na tyle z mojej strony, pisze to poki moge bo zaraz bedzie najazd na trenera.. itd. a to teraz nikomu nie pomoze, o pracy trenera to po sezonie bedzie mozna podyskutowac i go wypie... ! :hurra: Teraz sie trzeba skupic na grze do konca sezonu ! 3 liga !! Mam nadzieje do końca !! :super:
qun
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 20 stycznia 2011, 19:21

Re: Lecha Sędziszów - Czarni sobota g. 17

Post autor: qun »

kanczuga i sedzisszow zamykaja nam tabele to widzisz jak mozna [...] liczyc na 3 pkt ,,
qun
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 20 stycznia 2011, 19:21

Re: Lecha Sędziszów - Czarni sobota g. 17

Post autor: qun »

no ale ciul do konca jeszcze duzo meczu i te wiochy crasne i zaczerinia i jaroslawy graja na siebie wiec niech sie pouduszają
Jaxon
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 31 sierpnia 2010, 22:04

Re: Lecha Sędziszów - Czarni sobota g. 17

Post autor: Jaxon »

Z tego co mi wiadomo Jarosław jest większy od Jasła wiec wiochą na pewno nie jest;]
qun
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 20 stycznia 2011, 19:21

Re: Lecha Sędziszów - Czarni sobota g. 17

Post autor: qun »

jakis ty misiu bystrzak

:hyhy: kwiaty ci wysle pocztą
lato
VIP
VIP
Posty: 2535
Rejestracja: 11 lipca 2006, 09:44
Lokalizacja: JASŁO

Re: Lecha Sędziszów - Czarni sobota g. 17

Post autor: lato »

Jeśli jeszcze miałem nadzieje na awans to po tym meczu straciłem ja.To była po prostu ŻENADA i KOMPROMITACJA!!! Jeśli jakimś cudem uda się nam wejść to proponowałbym tym wszystkim tzw.piłkarzom zrobić zrzutkę i ufundować nagrodę za uratowanie tego 1 pkt.i punktów w Tuczempach jednej osobie.R.Kmiecik.
Tradycyjnie pierwsze 10 minut dla Nas a potem zawodnicy udawali ze graja w piłkę.Wstyd było po prostu patrzeć jak nieudolnie staramy sie kopnąć piłkę.Do przerwy wynik 3-0 nie byłby dla Czarnych kara ale zwykła sprawiedliwością.A kiedy juz w końcu udało sie strzelić bramkę to okazało sie ze mamy na boisku w drużynie z Jasła 11 ,(a przepraszam bo młodzież jeszcze starała się w miarę swoich możliwości),wiec mamy trampkarzy,którzy utrzymać piłkę w posiadaniu nie potrafią przez kilka minut.
Słowa obecnego na meczu jednego ze sponsorów drużyny jasielskiej mówią wszystko...Brawo Roland,dosyć juz tego, dzieci z Domu Dziecka w Wolicy bardziej zasługują na wsparcie...reszty słów nie przytoczę bo nie nadaje się do napisania.
To co gra jasielski zespół nie predysponuje Nas do awansu do ligi wyższej. Dziękuję za uwagę.
piotr-s
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 30 kwietnia 2011, 19:52

Re: Lecha Sędziszów - Czarni sobota g. 17

Post autor: piotr-s »

Lato ja od pewnego czasu próbuję powiedzieć, że nasi piłkarze poprostu żle grają. :( Mimo że indywidualnie prezentują się przyzwoicie jako zespół jest niedobrze! :zly: Moim zdaniem jest to wina słabego gościa pełniącego funkcję trenera. :rotfl: Zawodnicy mają go dość i on o tym wie i Zarząd również wie tylko co z tego wynika ? :szok: NIC!!! Jak jest żle trzeba o tym mówić ,a nie udawać że się nie widzi.W krytyce nie o to chodzi aby kogoś obrazić tylko o to aby wyciągnąć wnioski z błędów ,a nie brnąć dalej w złym kierunku :krzeslem: ! Tu jest grupa ludzi tz."wazelinek" wszystko widzi przez różowe okulary ,a piszący prawdę jest atakowany! :zalamany: Gorzej bo i członkowie zarządu sami wypisują sobie laurki ,bo mają po kilka nicków. :rotfl:Ja dostaem np.bana od Colo vel pre ..esa. :szok:
parafianin
Guru
Guru
Posty: 126
Rejestracja: 23 października 2006, 20:38
Lokalizacja: Jaslo

Re: Lecha Sędziszów - Czarni sobota g. 17

Post autor: parafianin »

piotr-s pisze:Lato ja od pewnego czasu próbuję powiedzieć, że nasi piłkarze poprostu żle grają. :( Mimo że indywidualnie prezentują się przyzwoicie jako zespół jest niedobrze! :zly: Moim zdaniem jest to wina słabego gościa pełniącego funkcję trenera. :rotfl: Zawodnicy mają go dość i on o tym wie i Zarząd również wie tylko co z tego wynika ? :szok: NIC!!! Jak jest żle trzeba o tym mówić ,a nie udawać że się nie widzi.W krytyce nie o to chodzi aby kogoś obrazić tylko o to aby wyciągnąć wnioski z błędów ,a nie brnąć dalej w złym kierunku :krzeslem: ! Tu jest grupa ludzi tz."wazelinek" wszystko widzi przez różowe okulary ,a piszący prawdę jest atakowany! :zalamany: Gorzej bo i członkowie zarządu sami wypisują sobie laurki ,bo mają po kilka nicków. :rotfl:Ja dostaem np.bana od Colo vel pre ..esa. :szok:
Byles na meczu? Widziales? Jak nie to nie masz nic do powiedzenia w tym temacie a jak chcesz pocisnąć na zarząd to załóż temat albo pisz sobie z innymi krytykantami w odopowiednim temacie. Amen
Awatar użytkownika
BiałoczarneSerce
Guru
Guru
Posty: 149
Rejestracja: 28 maja 2010, 18:31
Lokalizacja: JASEŁKO

Re: Lecha Sędziszów - Czarni sobota g. 17

Post autor: BiałoczarneSerce »

Ja na meczu nie byłem, ale zastanawia mnie jak drużyna, która walczy o awans remisuje z drużyną, która broni się przed spadkiem. W moim oczekiwaniu powinien być bezpieczny wynik oczywiście dla piłkarzy jasielskiej drużyny.
Poza tym Jarosław zrobił nam tak piękny prezent remisując, kurcze niewiele brakło, a byłaby sama góra podium :(
Ostatnio zmieniony 30 kwietnia 2011, 21:23 przez BiałoczarneSerce, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Messer
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 418
Rejestracja: 29 kwietnia 2011, 15:09

Re: Lecha Sędziszów - Czarni sobota g. 17

Post autor: Messer »

lato pisze:Jeśli jeszcze miałem nadzieje na awans to po tym meczu straciłem

ja też. choc na meczu nie bylem i nie widzialem poziomu tego widowiska. aczkolwiek jest proste że jesli nie zdobywamy 3 pkt z przedostatnia druzyna i nie potrafimy wytrzymac koncówki tak jak z Kolbuszową to nie ma opcji awansu. ale dopoki piłka w grze... badzmy optymistami.
pozdrawiam
Loko
Guru
Guru
Posty: 130
Rejestracja: 9 września 2006, 10:04
Lokalizacja: Jasło

Re: Lecha Sędziszów - Czarni sobota g. 17

Post autor: Loko »

Bądźmy szczerzy, od początku sezonu wcale ładnie nie gramy.
Prawda jest taka, że nie zasługujemy na awans, zresztą nikt z tej ligi na niego nie zasługuje :wstyd:
carlo07
VIP
VIP
Posty: 1154
Rejestracja: 30 sierpnia 2007, 19:24
Lokalizacja: Jasło

Re: Lecha Sędziszów - Czarni sobota g. 17

Post autor: carlo07 »

Loko pisze:Bądźmy szczerzy, od początku sezonu wcale ładnie nie gramy.
Prawda jest taka, że nie zasługujemy na awans, zresztą nikt z tej ligi na niego nie zasługuje :wstyd:
Dlatego widać po tabeli, że nikt do tej III ligi tak na prawdę nie chce awansować i tak z kolejki na kolejkę drużyny będą się przepychać: "Ty wejdź do 3 ligi, nie lepiej wy", na tej zasadzie.
Awatar użytkownika
Jacek1986
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 415
Rejestracja: 5 sierpnia 2008, 20:46
Lokalizacja: Jasło

Re: Lecha Sędziszów - Czarni sobota g. 17

Post autor: Jacek1986 »

Nie wypowiadałem się już dawno na temat Czarnych. I teraz też bym się wstrzymał, gdyby nie wypowiedź lato. Na meczu nie byłem niestety, ale jak taka wypowiedź pada z klawiatury lato to gra naprawdę nie wyglądała dobrze. Szkoda, ale drużyny Czarnych nie widać w 3 lidze. Szkoda bo Jasło zasługuje na 3 ligę bo u nas jest zastój sportowy. Ludzie mieli by na co popatrzeć. A tak to jedna wielka lipa się szykuje. Obym się mylił.
bart19
Mistrz
Mistrz
Posty: 92
Rejestracja: 5 sierpnia 2006, 18:40
Lokalizacja: Jasło

Re: Lecha Sędziszów - Czarni sobota g. 17

Post autor: bart19 »

tak jak to lato ujoł mniej wiecej ani skladu ani ladu to juz bylo w rundzie jesiennej, niech sie niektore osoby obudza, jest tez nie mila atmsfera w druzynie tym bardziej ze trenej trzymaja swoja posadke oskarza zawodnikow o wyniki i wyzywa ich po meczu tak jak bylo po ostatnim meczu w jasle po ktorym zrezygnowacl Daniel Mysliwiec. Nie łódzmy sie nie bedzie 3 ligi z ta atmosfera!!!
ODPOWIEDZ