Jak wystartować ze sklepem online

Wszystko co związane z nowymi technologiami, jak również z wszelkiego rodzaju sprzętem elektronicznym
cbdareuds
Debiutant
Debiutant

Re: Jak wystartować ze sklepem online

Post autor: cbdareuds »

Instagram to naprawdę ciekawe rozwiązanie.
JohnDaniels98
Debiutant
Debiutant

Post autor: JohnDaniels98 »

Najlepiej rozpocząć z Allegro, po czym w zależności od tego jak pójdzie otworzyć własną stronę. Na allegro łatwiej takie konto założyć i jest to tańsze prowadzenie sklepu, lecz nie każdy chce/musi chcieć z tego korzystać. Własną stronę z kolei trzeba dobrze napisać, wypozycjonować i promować, a to wiele trudniejsze. Z drugiej strony dzięki temu możesz zwiększyć swój zasięg i potencjalną klientelę :)
Admex
Początkujący
Początkujący

Post autor: Admex »

Od razu zainteresuj się programem faktury.pl - on pomoże Ci zarządzać towarem, stanami magazynowymi, wystawiać dokumenty sprzedażowe.
grafos
Guru
Guru

Post autor: grafos »

powiem tak ... najlepiej postawic swoj sklep ja polecam platforme Shopera mam tam sklep juz 6 lat i pomagalem stawiac tam juz 3 sklepy
o tyle jest fajnie ze posiada on integracje z allegro wiec mozna wystawiac produkty bezposrednio ze sklepu ... allegro moze i fajne ale na poczatek trzeba przywyknac do wysokich oplat np u mnie allegro kroi 15-17% !!!!!
dlatego sklep i allegro jest nierozerwalnym polaczeniem bo do cen sklepowych doliczam 25% zeby zarobic po odliczeniu prowizji tyle samo co na sklepie a co sprytniejsi ktorzy umieja szukac i myslec przechodza na sklep bo tam jest taniej i lepiej sie oplaca robic zakupy na sklepie niz na allegro od pewnej kwoty fakt przy mniejszych zakupach wybiera allegro ze wzgledu na smarta
kazdy sklep i profil sprzedazy jest inny uzalezniony od sprzedawanych produktow wiec trudno jest idealnie doradziac ale takie rozwiazanie wiem ze sie sprawdza
w razie czego pisz ...
pozdrawiam
Bellt
Debiutant
Debiutant

Post autor: Bellt »

Cześć wszystkim! Chciałbym rozwinąć swój sklep na instagramie, jakieś wskazówki?
PoldekMisiak
Obyty
Obyty

Post autor: PoldekMisiak »

Najpierw musisz kupić T4
ODPOWIEDZ