nawigacja

Wszystko co związane z nowymi technologiami, jak również z wszelkiego rodzaju sprzętem elektronicznym
adex
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 3 maja 2013, 20:34

Re: nawigacja

Post autor: adex »

ok dzieki wielkie
szybki811
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 7 września 2012, 21:15

Re: nawigacja

Post autor: szybki811 »

Spoko,gdybyś miał kłopot z odpaleniem,to w Bogumile zrobi chłopak za grosze-gostek jest spoko.Siema. :ok:
szybki811
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 7 września 2012, 21:15

Re: nawigacja

Post autor: szybki811 »

Legalnie,ale drogo tu http://www.automapa.pl/?PEI=53169
szybki811
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 7 września 2012, 21:15

Re: nawigacja

Post autor: szybki811 »

szybki811
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 7 września 2012, 21:15

Re: nawigacja

Post autor: szybki811 »

No i jak,poradziłeś sobie kolego Adex z tymi mapami? :ok:
kociamberek
VIP
VIP
Posty: 737
Rejestracja: 8 sierpnia 2010, 18:48

Re: nawigacja

Post autor: kociamberek »

co za forum :D linki do warezu wiszą jak majtki na kiju :hyhy:
Miami
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 23 lutego 2010, 21:29

Re: nawigacja

Post autor: Miami »

Jak widać pirat z Bogumiła dostał za małą grzywnę i za mały wyrok skoro nadal można u niego robić nawigację,
mam nadzieje że drugi wyrok będzie już bez zawieszenia całe 5 lat.
VISCA EL BARCA
Weteran
Weteran
Posty: 74
Rejestracja: 7 kwietnia 2010, 18:23

Re: nawigacja

Post autor: VISCA EL BARCA »

Miami pisze:Jak widać pirat z Bogumiła dostał za małą grzywnę i za mały wyrok skoro nadal można u niego robić nawigację,
mam nadzieje że drugi wyrok będzie już bez zawieszenia całe 5 lat.

zal ci widze zal....
Awatar użytkownika
TxT
Weteran
Weteran
Posty: 77
Rejestracja: 6 czerwca 2006, 01:34
Lokalizacja: z brzucha mamy

Re: nawigacja

Post autor: TxT »

Miami pisze:Jak widać pirat z Bogumiła dostał za małą grzywnę i za mały wyrok skoro nadal można u niego robić nawigację,
mam nadzieje że drugi wyrok będzie już bez zawieszenia całe 5 lat.
nic nie dostał, przestan plotkowac!!!!!
adex
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 3 maja 2013, 20:34

Re: nawigacja

Post autor: adex »

witaj szybki poradziłem sobie ja jeszcze mam przez pół roku darmowo aktualizacje ale okazało sie ze jest cos w nawigacji padnięte bo traci zasięg i dałem na gwarancje ;)
Awatar użytkownika
Tulix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 295
Rejestracja: 15 lipca 2011, 23:07

Nawigacja Offline na Androida 4.3.x

Post autor: Tulix »

Witam Forumowiczów. nie będę otwierał nowego wątku, ale mam pytanie. Czy ktoś z Was zna i używa nawigacji na Telefonie/Androidzie dobrze pokazującej Podkarpacie i południe Polski? Zależy mi na aplikacji offline (czyli pobieram zestaw map i uzywałbym tylko GPS w telefonie).
Google oferują różne automapy w formie APK, ale w większości trzeba miec dostęp online do pobierania map na bieżąco a wybieram się w góry i nie będę miał dostępu do żadnej sieci przez pewien czas. Ma ktoś z Was z tym jakieś doświadczenie?
wojteek3
Guru
Guru
Posty: 102
Rejestracja: 8 września 2009, 20:50

Re: nawigacja

Post autor: wojteek3 »

Poleci ktoś jakąś dobrą i niedrogą nawigacje z mapą europy ?
Awatar użytkownika
Bandit
Guru
Guru
Posty: 120
Rejestracja: 30 listopada 2010, 22:27
Lokalizacja: włączam GPS......

Re: nawigacja

Post autor: Bandit »

Tulix, podskocz do Bogumiła, do komisu z telefonami i tam najlepiej zapytaj. Gość mi wgrywał Garmina aplikacje i prowadziła bardzo dobrze.
wojteek3, takie rzeczy, to tylko w Erze :hyhy: Ja kupiłem ostatnio specjalnie dla nawigacji, starą Lumie 800. Jak dla mnie rewelka. Jeszcze nigdy mnie w pole nie wyprowadziła, co Tom Tom zrobił kilka razy.
Awatar użytkownika
Tulix
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 295
Rejestracja: 15 lipca 2011, 23:07

Re: nawigacja

Post autor: Tulix »

Bandit pisze:Tulix, podskocz do Bogumiła, do komisu z telefonami i tam najlepiej zapytaj. Gość mi wgrywał Garmina aplikacje i prowadziła bardzo dobrze.
Dzięki za info :ok:
Awatar użytkownika
Drapichrust
Guru
Guru
Posty: 180
Rejestracja: 5 września 2007, 14:32
Lokalizacja: Jasło

Re: nawigacja

Post autor: Drapichrust »

Tulix pisze:Witam Forumowiczów. nie będę otwierał nowego wątku, ale mam pytanie. Czy ktoś z Was zna i używa nawigacji na Telefonie/Androidzie dobrze pokazującej Podkarpacie i południe Polski? Zależy mi na aplikacji offline (czyli pobieram zestaw map i uzywałbym tylko GPS w telefonie).
Google oferują różne automapy w formie APK, ale w większości trzeba miec dostęp online do pobierania map na bieżąco a wybieram się w góry i nie będę miał dostępu do żadnej sieci przez pewien czas. Ma ktoś z Was z tym jakieś doświadczenie?
wojteek3 pisze:Poleci ktoś jakąś dobrą i niedrogą nawigacje z mapą europy ?
polecam Wam nawigację IGO. Bardzo prosta w obsłudze. Jak ktoś ma problemy z zainstalowaniem zarówno na andka jak i na win mogę pomóc.

Co do reszty. W większości głupoty piszecie. Gość zakładający temat nie podał nawet nazwy programu do nawigacji a już wszyscy wiedzą jak wrzucać i odczytywać nowe mapy. Nie każda nawigacja tak samo się aktualizuje.
Proponuję trochę poczytać a potem dawać dobre rady.
ODPOWIEDZ