Telefon: Overmax Vertis czy GoClever Quantum 4?

Wszystko co związane z nowymi technologiami, jak również z wszelkiego rodzaju sprzętem elektronicznym
paty944
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 3 czerwca 2013, 18:18

Telefon: Overmax Vertis czy GoClever Quantum 4?

Post autor: paty944 »

Miał ktoś do czynienia z telefonem Overmax Vertis 2 lub 2 plus albo z Gocleverem Quantum 4? Są to telefony w dosyć niskich cenach i nie wiem czego się spodziewać po nich i czy jest w ogóle sens bawić się w tego typu telefony :)
paty944
Bywalec
Bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 3 czerwca 2013, 18:18

Re: Telefon: Overmax Vertis czy GoClever Quantum 4?

Post autor: paty944 »

...
nitro
VIP
VIP
Posty: 822
Rejestracja: 28 lutego 2012, 11:46

Re: Telefon: Overmax Vertis czy GoClever Quantum 4?

Post autor: nitro »

Moim zdaniem, lepiej coś typu Samsung czy SE- marki bardziej "telefonowe" :P W razie awarii będzie lipa z tym :dobani:
bzdzioszek
Debiutant
Debiutant
Posty: 5
Rejestracja: 5 grudnia 2013, 15:11

Re: Telefon: Overmax Vertis czy GoClever Quantum 4?

Post autor: bzdzioszek »

polecam nokie 3510i
Lyba
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 226
Rejestracja: 10 sierpnia 2010, 21:21

Re: Telefon: Overmax Vertis czy GoClever Quantum 4?

Post autor: Lyba »

Wydaje mi się, że lepiej dołożyć trochę i kupić używany np galaxy s 2
Awatar użytkownika
ananasek
VIP
VIP
Posty: 630
Rejestracja: 15 marca 2010, 20:40

Re: Telefon: Overmax Vertis czy GoClever Quantum 4?

Post autor: ananasek »

Zapytaj na forum z telefonami, tu Ci nikt dobrej odpowiedzi nie udzieli, bo wiekszość się nie zna, a i tak napisze 'wybierz inną, ZNANĄ markę'. A znana nie zawsze znaczy lepsza. :)
wladyslawbal
Debiutant
Debiutant
Posty: 6
Rejestracja: 5 grudnia 2013, 15:55

Re: Telefon: Overmax Vertis czy GoClever Quantum 4?

Post autor: wladyslawbal »

nie wiele tańszy ma dobraą jakość ale uznana marka robi swoję.
szybki811
Guru
Guru
Posty: 192
Rejestracja: 7 września 2012, 21:15

Re: Telefon: Overmax Vertis czy GoClever Quantum 4?

Post autor: szybki811 »

Zanim kupisz przemyśl dobrze,czy nie warto dołożyć,a kupić znanej i serwisowanej marki-dam przykład,dziecku upadł smartfon super wypas made in china/bardzo dobre parametry/i pękł wyświetlacz i hu...do kosza bo nic nie zrobisz,a pseudo serwis ocenił naprawę wyżej niż koszt telefonu.Radziłbym kupić dobrego,a nie drogiego samsunga,drugi syn ma i śmiga jak żyleta. :ok: .Ten cudowny smartfon to był haier,taki sam szajs jak te overmaxy.
paul_proteus
Mistrz
Mistrz
Posty: 95
Rejestracja: 22 maja 2013, 09:26

Re: Telefon: Overmax Vertis czy GoClever Quantum 4?

Post autor: paul_proteus »

Co sądzicie o smarcie DOOGEE X5? W sieci znajduje się sporo informacji na jego temat. Pytanie, czy ktoś w Was ma taki telefon i jak się on spisuje?
Łyssy
VIP
VIP
Posty: 1210
Rejestracja: 4 czerwca 2011, 20:28

Re: Telefon: Overmax Vertis czy GoClever Quantum 4?

Post autor: Łyssy »

paul_proteus pisze:Co sądzicie o smarcie DOOGEE X5? W sieci znajduje się sporo informacji na jego temat. Pytanie, czy ktoś w Was ma taki telefon i jak się on spisuje?
Kupiłem żonie. Jak na swoją cenę to nawet bangla, ale w jednym miejscu, w budynku tracił zasięg. Teraz ma samsunga i w tym samym miejscu bez problemu ma zasięg. X 5 ma dość tandetną plastikową obudowę. W realu wygląda jak zabawka. Pamieć i procki spoko, mogą być. W sumie smart dla początkującyh bez większych wymagań. Aparat nawet spoko zdjęcia robił. Użytkowany ok 8 miesięcy przed wymianą na Samsunga.
hao
Guru
Guru
Posty: 183
Rejestracja: 17 maja 2006, 15:57
Lokalizacja: Jasło

Re: Telefon: Overmax Vertis czy GoClever Quantum 4?

Post autor: hao »

Poczekaj, oszczędź, dołóż i kup markowy telefon. Te chińczyki mają straszne opinie chyba na każdym forum telefoniarskim. Według mnie za dużo ludzi ma z nimi problemy, żeby ryzykować.
traper3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 5 grudnia 2010, 20:53

Re: Telefon: Overmax Vertis czy GoClever Quantum 4?

Post autor: traper3 »

Ja mam Goclever Quantum 2 400 i jestem zadowolony, parametry może być jak dla mnie dobry telefon a cena 249 zł w mediaexpert.
ODPOWIEDZ