Koszt założenia sklepu internetowego

Wszystko co związane z nowymi technologiami, jak również z wszelkiego rodzaju sprzętem elektronicznym

Moderatorzy: paul_proteus, President

ironia
Mistrz
Mistrz

Re: Koszt założenia sklepu internetowego

Post autor: ironia » 23 czerwca 2017, 11:00

Startując z esklepem najlepiej zrobić sobie budżet na rok naprzod, wiesz jaki budżet na marketing, dodatki, jakieś rozszerzenia jak np crm dla ecommercu czy inne działania. ja tego nie wziełam pod uwagę i trochę mi potem brakowało kasy kiedy musiałam dokupić crm od Edrone, a to sporo ułatwia bo automatyzuje niektóre procesy związane z kontaktem i obsługa klienta.

jaro9900
Doświadczony
Doświadczony

Re: Koszt założenia sklepu internetowego

Post autor: jaro9900 » 26 czerwca 2017, 12:26

Sklep Internetowy to naprawdę przydatna rzecz. Sam nie do końca wiedziałem jak się za to zabrać - owszem na rynku są również darmowe rozwiązania - ale jeśli coś przestanie działać, a ja akurat nie znam się na tym w ogóle, to tak czy siak trzeba zwrócić się do specjalistów. To już lepiej rozejrzeć się za Firmą, której zleci się stworzenie platformy, połączy ją z CRM. Zawsze masz tę świadomość, że usterka będzie naprawiona. Niedawno tutaj na forum polecono mi Firmę która działa również w Jaśle i powiem szczerze jestem bardzo zadowolony i serdecznie ją polecam - Firma Interfeo, najlepiej wejdź na stronę interfeo.com i skontaktuj się z Nimi. Gwarantuje, że można z Nimi wszystko dogadać.

ODPOWIEDZ